Тезка Шепетівки

  • Ikke
  • Ikke аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
15 бер. 2012 00:39 #76012 від Ikke
Тезка Шепетівки був створений Ikke
Недавно я натрапила на ше одну Шепетівку, в Росії, Калінінградській області, і тепер мені цікаво чи я одна така незнаюча була.
Ось ссилка на клона: www.geographic.org/geographic_names/name...66&fid=5537&c=russia
Правда ніде не знаходжу, чи вона ще досі існує, але принаймні колись існувала. І так, як вона лежить недалеко від Балтійського моря, шо практично являється Атлантичним океаном, на мене напав сумнів, шо не про нашу писали Ільф з Петровим (якщо взагалі не із-за милозвучності назву вибрали).
«Ну его к чёрту! — с неожиданной злостью сказал Остап.— Всё это выдумка, нет никакого Рио-де-Жанейро, и Америки нет, и Европы нет, ничего нет. И вообще последний город — это Шепетовка, о которую разбиваются волны Атлантического океана.» (И. Ильф, Е. Петров «Золотой телёнок»)
Ваші думки?


Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени
Ці користувачі подякували: admin, LuK, ARTIST

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 бер. 2012 00:51 #76014 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Тезка Шепетівки
За цю Шепетівку не знав, дякую. Здається є ще селище в московській області в Россії.
Щодо вашої теорії на рахунок висловлювання Остапа Бендера, то гадаю це цілком можливо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Demchuk
  • Demchuk аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2012 07:44 #76018 від Demchuk
Відповідь від Demchuk у темі Re: Тезка Шепетівки
Опа, дякую за інформацію. Можливо і пісня відома у 90 "От Москвы до Шепетовки" також про ту з Росії? Чи всетаки про нашу??

[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2012 18:13 - 15 бер. 2012 18:16 #76027 від T-S
Відповідь від T-S у темі Re: Тезка Шепетівки

admin пише: За цю Шепетівку не знав, дякую. Здається є ще селище в московській області в Россії.
Щодо вашої теорії на рахунок висловлювання Остапа Бендера, то гадаю це цілком можливо.

Адміне, вчіть історію. Коли був написаний «Золотой телёнок», а коли з"явилась Калінінградська область? І куди в 1946 році дівся Кенігберг?
Та й Ільф з Петровим родом із Одеси були.
Останнє редагування: 15 бер. 2012 18:16 ким T-S.
Ці користувачі подякували: Ikke

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 бер. 2012 18:21 #76028 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Тезка Шепетівки
Ну вибачте, але я в сторію тезки нашого міста, ще не заглиблювався.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 бер. 2012 19:45 - 15 бер. 2012 19:46 #76046 від Lego
Відповідь від Lego у темі Re: Тезка Шепетівки
Тоже не раз при поиске на онлайн-картах видел теску.
Но как-то не задумывался над ее происхождением...
Тем более что судя по снимкам из космоса это маленькая деревня на пару десятков дворов
Да и до берега не близко...
Останнє редагування: 15 бер. 2012 19:46 ким Lego.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Ikke

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 бер. 2012 04:38 #76079 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Тезка Шепетівки
Шепето́вка (до 1948 г. Борко́й[1]; укр. Шепетівка, крымскотат. Borköy, Боркой) — исчезнувшее село в Бахчисарайском районе Крыма, находилось на юго-западе района, на левом берегу Бельбека напротив села Танковое.
Попередження: Спойлер!
Ці користувачі подякували: Ikke

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 бер. 2012 19:09 #76233 від Alois
Відповідь від Alois у темі Re: Тезка Шепетівки

Ikke пише: Недавно я натрапила на ше одну Шепетівку, в Росії, Калінінградській області, і тепер мені цікаво чи я одна така незнаюча була.
Ось ссилка на клона: www.geographic.org/geographic_names/name...66&fid=5537&c=russia
Правда ніде не знаходжу, чи вона ще досі існує, але принаймні колись існувала. І так, як вона лежить недалеко від Балтійського моря, шо практично являється Атлантичним океаном, на мене напав сумнів, шо не про нашу писали Ільф з Петровим (якщо взагалі не із-за милозвучності назву вибрали).
«Ну его к чёрту! — с неожиданной злостью сказал Остап.— Всё это выдумка, нет никакого Рио-де-Жанейро, и Америки нет, и Европы нет, ничего нет. И вообще последний город — это Шепетовка, о которую разбиваются волны Атлантического океана.» (И. Ильф, Е. Петров «Золотой телёнок»)

"Золотой телёнок" писався в 1930 році, коли навіть Калінінград ще називався Кьоніґсберґом, тим більше дрібні німецькі (прусські) містечка не могли мати слолв’янське звучання. А асоціація Шепетівки з Атлантикою у авторів роману була зумовлена тим, що у міжвоєнний період (між світовими війнами) в нашому, прикордонному на той час, місті була митниця, а в Острозі - вже Польща. Отже, пройшовши Шепетівську митницю, совєтскій ґражданін міг вільно рухатись до Атлантичного океану, а там і до Ріо-де-Жанейро - рукою подати...


Не бійся!
Ці користувачі подякували: Dj Os, Ikke, ameli

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vbnm
  • vbnm аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
07 лист. 2012 12:08 #80472 від vbnm
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 лист. 2012 23:54 #81055 від
Відповідь від у темі Re: Тезка Шепетівки
Хочу заспокоїти, Ільф і Петров писали про нашу Шепетівку, оскільки до 1939 року кордон проходив біля нашого міста, їхні персонажі думали, що після Шепетівки, лише Атлантика, а там і Ріо-де-Жанейро:))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.191 секунд
0
репостів
0
репостів