Оптимізація чи профанація?

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 17:03 #63239 від Filini

Антонюк пременил "люстрацию" про которую мечтали представители Свободы.Ясно дело не понравилось-вот если бы других то даа если нас то нет. Если Свободовцы честные люди то почему не защищают интересы представителей других партий или беспартийных не имеющих отнощения (брат сват жена...) к партии Свобода. Наверняка увольняют и других. А вообще то я за сокращение администрации. Иногда зайдешь в белый дом а работники вместо работы лясы точат или по своим делам бегают.Особенно с обеда любили опаздывать.Вроде бы и в каждом кабинете компьютеры стоять а работников не сокращают.Зачем компьютеры в пасьянсы играть?Кстати на многих компах можно найти совсем не деловой материал-знаю точно,а для чего ... и так далее...

Ви знаєте, проти фактів не попреш. А цифри кажуть про те що після "оптимізацій і скорочень" Антонюка витрати лише збільшились. Тоді в чому сенс ліпити сюди Свободу?До речі звідки у вас стільки пізнань про те що у працівників в компах? Бува не в себе дивитесь?

Звичайно читав ще в суботу, ще свіженьку. То чому лише за 3 чел йде мова, а інші, що не варті уваги, роботи. Якщо вже так пишете на все місто, то варто було б зазначити зазначити в противагу кожного всі життеві досягнення тих що звільняють (а то лише два прикметника знайшли)

Кому вистачило духу про тих і написали. Я гадаю якщо вам відомі ще призвіща звільнених і вони не проти їх озвучити то могли би написати про них тут, гадаю лишнім не буде

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 бер. 2011 07:34 #63407 від
К сожалению не могу найти постоянную работу 5 лет-только халтура.А почему знаю-приходилось заходить в администрацию для решения возникающих вопросов.Приходилось ходить по разным кабинетам и видеть как в одних кабинетах очереди а в соседних играли в пасьянсы и многое другое.А если интересно походите как нибудь присмотритесь много чего увидеть можно...А с другой стороны написали про увольнение близких свободовцев-дополнительный пиар как для борцов ущемленный властью.Пишите про всех-начиная с социалистов-коммунистов и заканчивая свободавцами-беспартийными.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 бер. 2011 16:00 #63471 від Dj Os

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 бер. 2011 16:03 - 30 бер. 2011 16:07 #63473 від LuK

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 черв. 2011 18:55 #67750 від LuK
чула поновили на посаді через суд Полодюка? і не лише його...Вітаю!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 черв. 2011 00:19 #67753 від Filini
Дійсно декілька працівників міськвиконкому поновились на своїх посадах. Честь і хвала судді яка не побоялась і поставила адекватну оцінку діям медика і компанії. Тепер цікаво яке рішення винесе інша суддя якщо справи ідентичні?Адже те що судді знаходяться під капітальним пресингом і так зрозуміло, мені розповіли, що "юрист" міськвиконкому навіть підробляв документи які фігурували в справі. Настільки почувати себе безкарним можуть лише у випадку тотального контролю над судовою гілкою влади.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 черв. 2011 08:55 #67754 від Alois

Filini;67753 пише: Дійсно декілька працівників міськвиконкому поновились на своїх посадах. Честь і хвала судді яка не побоялась і поставила адекватну оцінку діям медика і компанії. Тепер цікаво яке рішення винесе інша суддя якщо справи ідентичні?Адже те що судді знаходяться під капітальним пресингом і так зрозуміло, мені розповіли, що "юрист" міськвиконкому навіть підробляв документи які фігурували в справі. Настільки почувати себе безкарним можуть лише у випадку тотального контролю над судовою гілкою влади.

Кажуть, що юрист у виконкомі досить тупувата особина. Федеріко, не ображай медиків, приписуючи до їхнього табору цього вербовецького бичка. У ньому партократ-держиморда давно поглинув залишки медика. Я чув, що у бОльниці гидуються таким колишнім кулєґою...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 черв. 2011 10:12 #67759 від Filini
Ну тупість явище саме по собі безневинне, а от наглість і відчуття безкарності в цьому юристі присутнє в необмеженій кількості.Пів Шепетівки знає як він п'яний збив дівчину машиною, вийшов з машини побив її ногами і поїхав далі. Добре що тато-прокурор все залагодив ціною виходу на пенсію

Федеріко, не ображай медиків, приписуючи до їхнього табору цього вербовецького бичка. У ньому партократ-держиморда давно поглинув залишки медика. Я чув, що у бОльниці гидуються таким колишнім кулєґою...

Вибачайте, забув взяти його в лапки як і пігульку

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лип. 2011 22:51 #68489 від Filini
Я помилився, Полодюка не відновили на посаді. Відновили лише Юру Гайдачука, який як тільки отримав роботу назад, відразу відхрестився від "колег по нещастю" і відмовився свідчити проти начальства. Ось так у нас віддячують за добро. Гідність зараз не в моді.Щодо інших справ, то суддя тягне час як може, але те що вирок вже готовий всі зрозуміло. Суддя лише думає як його краще подати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 лип. 2011 11:28 #68506 від Boogor
І така гниль на кожному кроці...Мабуть країну врятує тільки повна люстрація влади.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.217 секунд
0
репостів
0
репостів