Покращення життя вже сьогодні

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2011 22:14 #59673 від Lego

Zelya;59668 пише: Ми ж його ще в школі осилили, а зрозуміли певно не всі, та й не варто, сумну долю пророкував Шевченко Україні

В школе всего Шевченка осилить ну никак не могли...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 січ. 2011 22:15 #59674 від admin
Шановні користувачі. Будь ласка дотримуйтесь теми, не пишіть оффтоп. Інакше ваші повідомлення буде видалено. Сподіваюсь на розуміння

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 січ. 2011 22:24 - 31 січ. 2011 22:26 #59675 від LuK
думаю нічого поганого,що за 15 років зробили перший ремонт хоть на 3-му поверсі.привели його у належний вигляд. а не подобається це мабуть тим- хто привик у срачу жити,і смію припустити що і дома у них ремонт теж років 15 не робився...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 січ. 2011 22:45 #59677 від Zelya
Краще б дирки в асфальті на Проспекті миру заасфальтували

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 січ. 2011 23:34 #59678 від ZzZ

IIIkinep;59666 пише: Ти i справдi вiриш що Луценко,Тимошенко i т.д. являються цими патріотами.Думаєш вони ні копійки не вкрали,та ніколи не повірю.Хоча я важаю що кожен з нас будучи на високій посаді крав би і дурив,про порядність і патріотизм співати не треба.. Вони не опозиція,а конкуренція!І зацікавлені в "деребані" України не меньше П.Р.

БЮТ-Наша Україна- Партія Районів___треба виходити з цього Бермудського трикутника.... Бо вони запарили вже лапшу вішати .

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 січ. 2011 23:38 #59679 від KrOt
треба вірити сашкі морозу,він наш месія на пару з черновецьким

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лют. 2011 01:22 #59680 від
Дійсно не важливо хто мер із "достойних" людей. Основна маса людей чекає від нього прориву в світле майбутне, але він лише проста людина і ніяк не чаклун. Спочатку треба починати з себе, з того щоб не спльовувати на землю і папірець викидати в урну, бути ввічливим будь-де та ін.. Т.Г. Шевченко, звичайно геній, але треба читати педагога Макаренка.
Додано о 01:22
Попереднє повідомлення було написане в 01:19

ZzZ;59678 пише: БЮТ-Наша Україна- Партія Районів___треба виходити з цього Бермудського трикутника.... Бо вони запарили вже лапшу вішати .

З Бермудського трикутника вийти не можливо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лют. 2011 16:57 - 27 лют. 2011 09:01 #59685 від Alois


Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лют. 2011 11:57 - 02 лют. 2011 15:49 #59719 від IIIkinep

Гість 5;59680 пише: . Т.Г. Шевченко, звичайно геній, але треба читати педагога Макаренка..

У всьому з тобою згідний,але за Т.Г. так багато сказали вже що мушу поспорити.Я краще би перефразував Вольтера : "Якби Шевченка не було б,його потрібно було б придумати".Шевченко був живим протест проти крепостного права і відомі нам Брюлов і Сошенко. уміло прикривали всі його пороки.Да що говорити з 1840-х до 1850-х його твори редактував Куліш.І інколи до того редактував що знаменита "автобіографія" яка була надрукована сильно відрізнялась від рукописної!Коли получив волю він не продовжував вчитись чи займатись серйозно мистецтвом. а 6 років пив(з 34 до 40 років) з Сенгілом. І був частим гостем публічних домів.Засланий був за вірші....?? да за сепаратизм він засланий був.Братство їхне хотіло кріпосне право відмінити,звільнити народ,обєднати в одну державу з єдиним парламентом . да в 1850 рокі все прекрасно знали що це не закінчиться мирной пропагандой,а будуть війни.Та ладно це. вірші які сповнені насилля.Коли всі показували Гайдамак і благородних розбійників. то Шевченко говорить такі речі як :"...Мов скажений,мертвих ріже,Мертвих віша,палить."Дайте ляха,дайте жида!Мало мені,мало!Дайте ляха,дайте кровіНаточить з поганих!Крові море...мало моря.."Вірш про Уманську католицьку школу...Ксьондзів розбивали,А школярів у криниціЖивих поховали.До самої ночі ляхів мордувалиДуші не осталось..В общем, на славу... погуляли гайдамаки.Доре погуляли.(Поема "Бенкет в Лисянці")Заслання його......судячи з його щоденика заслання він проводив його провінційний барин,а не каторжник.Комендант Маевский,приймав його дома постійно.Шевченко був з юних літ за пазухой.викупили з неволі,в новопетровское постійно шли гроші,книги,одежа і т.д.Читая щоденик я замітив що він ні за що ніде не платив. всюди його зустрічали.Замітив що рукописний варіант щоденник на російський мові(інколи суржик).за весь щоденник він употребрив термін "Україна" всього 3 раза,зато "Малоросія" аж 9 )))Пушкін сказав по цьому випадку так. думаю зрозумієте що художня ціність Шевченка як так і відсутння"... ни король,ни папа,ни вельможаНе думают о правде слов моихДимитрий я иль нет - что им за дело?Но я предлог раздоров и войны"Читати потрібно Гощинського і Залеского.родились в один час в сусідньому селі з Шевченком.описували ту природу набагато мальовничіше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 лют. 2011 19:19 #59745 від ARTIST

Відкрию тобі секрет - він навіть більший став! Антонюк зстаскує до себе всіх прибліжоних

Вот сьогодні в газетах прочитав, що Антонюк скорочує штат.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.190 секунд
0
репостів
0
репостів