На Хмельниччині викрито схему розкрадання палива на залізниці

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 трав. 2018 12:42 #117725 від Dj Os

У Хмельницькій області посадові особи регіональної філії «Укрзалізниці» спільно з колишніми правоохоронцями займалися привласненням державного майна з метою наживи. Під час обшуків, проведених в учасників злочинної групи, працівники внутрішньої безпеки НПУ, обласного ГУНП, СБУ та прокуратури виявили чималу кількість готівки та майже півтори тонни дизпалива, а в банківській скриньці одного з фігурантів – запаси іноземної валюти.

Хмельницьким управлінням Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України була отримана оперативна інформація щодо схеми розкрадання злочинною групою паливно-мастильних матеріалів на території області. Влітку 2017 року за матеріалами внутрішньої безпеки поліції прокуратурою Хмельницької області було розпочато кримінальне провадження за цим фактом. Встановлено, що серед змовників: посадовці локомотивного ДЕПО регіональної філії «Укрзалізниці» та екс-поліцейські обласного ГУНП. Зловживаючи службовим становищем, зловмисники систематично цупили тонни пального з місця роботи, збували його, а виручку ділили між собою. Про заплановані працівниками правоохоронних органів перевірки ділків попереджали спільники, які раніше служили в поліції, а, у разі виниклих проблем, вони ж вирішували питання з «потрібними» людьми.

Працівники внутрішньої безпеки НПУ, ГУНП області, УСБУ та прокуратури провели кілька оперативних закупівель дизельного палива у 35-річного фігуранта групи – співробітника ДЕПО. Відразу після останньої, на суму 2 тисячі гривень, під час 18 санкціонованих обшуків у службових кабінетах викритих чиновників та за адресами проживання учасників ОЗГ, спільними діями правоохоронців було виявлено та вилучено бухгалтерську документацію і кошти: майже 40 тисяч гривень, 3,5 тисячі доларів США, а також – 1,3 тонни дизпалива. Крім того, у банківській скриньці одного з залізничників було виявлено «заощадження»: 62 тисячі доларів США та понад 23 тисячі євро, походження яких наразі встановлюється.

На теперішній час триває низка експертиз та підрахунок завданих збитків. За їхніми результатами слідчим відділом прокуратури Хмельниччини будуть оголошені підозри членам злочинної змови за ч. 3 ст.191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч.2 ст.364 (Зловживання владою або службовим становищем) КК України, а судом – обрана міра покарання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 трав. 2018 21:24 #117727 від Іван

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.155 секунд