Все потворне рано чи пізно відімре

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2016 07:18 #107466 від pruduk
Система субсидій, створена владою, заснована на за відомо неправомірному і економічно необґрунтованому завищенні ціни на газ і тарифи на інші послуги є потворною. З вкрадених у людей невеликих доходів їм, ніби, частину повертають як подачку у вигляді субсидії! Але не тим у кого вкрали, а тим, хто має монопольне право по наданню цих послуг. В цьому і проявляється сутність потворності існуючої системи субсидій ...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2016 10:34 #107469 від Dj Os
Ще один адепт секти Юлі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2016 11:19 #107470 від pruduk
Глибоко помиляєтесь, пане Островський, про цю потворність системи Яцинюковських субсидій, я, особисто, написав на електронну адресу самому Яценюку і обвинив його в корупційних договірних діяннях ще в грудні 2015 р. Після цього на засіданні КМУ стали говорити про монетизацію субсидій їх отримувачам. У мене, наприклад, зараз переплата по теплопостачанню більше 5000 грн, а вчора отримав квитанцію з тепломережі в якій зазначений авансовий платіж за червень в сумі 56 грн. То що ви на це можете сказати мені і ін. форумчанам - "адептам Юлі"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2016 11:22 #107471 від Dj Os
От що вам вам на це скажу shepetivka.com.ua/novyny/biznes/2979-tov...latezhi-avansom.html
А ще дуже раджу розібратись в схемах Онищенка, наочний приклад як на популізмі з кишень українців крали десятки мільярдів доларів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2016 11:32 #107472 від pruduk
Я це читав на форумі і написав йому в коментарях, щоб ширше розкрив кишеню, щоб легше було туди плюнути...
А що стосується Онищенка і його банди, я знаю не менше вас, але завдяки діючій владі ви можете вкусити його за певне місце і не тільки ви...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2016 16:17 #107474 від Dj Os

Петро пише: Я це читав на форумі і написав йому в коментарях, щоб ширше розкрив кишеню, щоб легше було туди плюнути...
А що стосується Онищенка і його банди, я знаю не менше вас, але завдяки діючій владі ви можете вкусити його за певне місце і не тільки ви...

А у мене виникло враження що ви нічого не знаєте. Інакше були би в курсі схем на "обґрунтованих тарифах".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2016 16:56 - 14 лип. 2016 16:59 #107475 від pruduk
Мене ваше враження не цікавить...
Що мені зараз вам розкривати схеми Курченка-Онищенка, коли їх вже по телевізору мусолили прокурори і можна подумати, що ними не користувалися"попередники", в т. ч. ЮЛЕЧКА, тільки влада з цього мала свій зиск, а тому й мовчала.

А ось і моє звернення до Яценюка:
press@yatsenyuk.org.ua » Прем’єр-міністру України ЯЦЕНЮКУ А. П.

Шановний пане Яценюк,ви людина грамотна,сумніву не має, але думаєте не про народ, а про незароблені прибутки приватних і ін. підприємств, що надають комунальні послуги населенню.

Суть мого висновку в тому, що маса людей, що отримують субсидії, отримує квитанції за комунальні послуги з переплатою.
Я розумію, що людині, яка отримує субсидію, призначають обов'язкову плату і власне субсидію, тобто те, що держава платить за неї.
Незалежно від того, чи вона використала призначені куби газу, води чи ні, субсидія, тобто державна частка, обов'язково кидається на особовий рахунок людини в газовій конторі, чи водоканалу. І вони цими державними, дармовими грішми користуються.

Тоді скажіть мені: Який до бісу інтерес мені економити газ, воду тощо, коли цією економією користується монополіст послуг?
Якщо субсидія нараховується, ніби то мені, то і перерахуйте її на мій рахунок і тоді я уже буду думати, що зробити, щоб зекономити на газі, воді, теплу!

Але,що я вам розказую, ви, я повторюсь, не дурний чоловік,але поступаєте не по державницькі, а як корупціонер!
Останнє редагування: 14 лип. 2016 16:59 ким pruduk.
Ці користувачі подякували: ahent

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2016 19:26 #107480 від Dj Os
Ну хай не цікавить, але все одно напишу. Те що спосіб нарахування субсидії не надто спонукає до енокомії - це факт. Але те що ціна на газ необгрунтована - дешевий популізм. Такі як Онищенко все життя наживались продаючи український дешевий газ нам як імпортний. Щоб не було таких перекосів, єдиний вихід - зрівняти ціну повністю, а отримані прибутки з газу направити на адресні субсидії.
Так що ви Петре пишете відверту дурню. Не ведіться на ці маніпуляції.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2016 20:15 - 14 лип. 2016 22:27 #107486 від pruduk
По-перше,імпортний газ навіть по сучасній ціні 200 дол, а вона нижча, продавати поціні 6880 грн.- забагато(200 х 25 грн.= 5000грн).
А по-друге, влада за рахунок державного бюджету виділеного на субсидії незаможної частини населення, фінансує монополії, а не населення. Раніше вона на пряму фінансувала "Нафтогаз" виділяючи на погашення його "збитків" з державного бюджету. Різниці ніякої. Субсидії отримуватимуть за прогнозами уряду 60% домогосподарств.
По - третє, різниця в ціні на свій і імпортний газ йшов, йде і буде йти кришувальникам і монополістам.
О це вам схеми Курченка - Онищенка які і продовжаться після
їх зникнення з України в інших особах...
Не забувайте, що державний бюджет формує ринок продаючи любий товар чи послугу працездатній чи не працездатній людині по ціні в якій є ПДВ і інші податки та акцизи.
Останнє редагування: 14 лип. 2016 22:27 ким pruduk.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 лип. 2016 23:18 #107491 від admin

По-перше,імпортний газ навіть по сучасній ціні 200 дол, а вона нижча, продавати поціні 6880 грн.- забагато(200 х 25 грн.= 5000грн).

Навіть не знаю звідкіля ви взяли ціну меншу за 200 баксів, але навіть так ви забуваєте за транспортування нашими мережами.

А по-друге, влада за рахунок державного бюджету виділеного на субсидії незаможної частини населення, фінансує монополії, а не населення.

Так в тому то і прикол, що Нафтогаз виводять на прибуток. Раніше він у збиток продавав газ усім, а зараз без збитків. Раніше з цього отримували преференції всі без виключення, а зараз лише незахищені верстви населення.
Ви оце зараз слово в слово транслюєте гасла наших популістів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.127 секунд
0
репостів
0
репостів