Пенсійна реформа в Україні!

  • yurazavadskiy
  • yurazavadskiy аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 бер. 2013 09:40 #85011 від yurazavadskiy
Юпитер извесна как vienna insurance group 04.06.2010
MetLife Alico 12.02.2010

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • yurazavadskiy
  • yurazavadskiy аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 бер. 2013 10:21 #85012 від yurazavadskiy
Dentist, про те що вкладаєте кошти в банк - це дуже добре і це ваша справа, але банки мають звичку, при фінансовій кризі, банкрутувати. А також кожного року банківські кошти під'їдає інфляція.
Сьогодні ви вкладаєте кошти самі в себе для того, щоб, на той час коли ви незможете працювати - були кошти.
У 1828 році Екс Герцог Австрії розробив програму, історію можна переглянути за цією адресою: www.grawe.ua/ua/tochter_grawe_ua.htm , всі інші компанії працюють по аналогічній системі яка практично незмінилася з того часу.
Світові війни в яких були Японці,Китайці..., ті хто вклдадував одержав компенсацію, про це свідчить історія.
Вирішувати - накопичувати чи не накопичувати собі на майбутнє, кожен має особисто сам. Але скоро це буде обов'язково для кожного в Україні. (На западі давно це практикують тому і живуть краще!)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 бер. 2013 17:55 #85014 від kredit
Відповідь від kredit у темі Пенсійна реформа в Україні!
Нехіло так 5 шт. гривень в рік :woohoo: Люди поясніть хлопчині що то лохотрон і нехай не займається дурницями.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 бер. 2013 20:56 #85016 від Старик Хотабыч
А можна подумати, він не знає, чим займається, ще й відсоток з того має.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 бер. 2013 00:40 #85018 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Пенсійна реформа в Україні!
Пане Юрію, якщо я правильно зрозумів як тебе звати. На заході люди краще живуть не через пенсійну реформу, там є багато чинників які на це впливають, одні з них це корупція та влада. От коли ми хоча б в цьому доженемо захід, тоді і будемо балакати про пенсійні внески, а тепер питання особистого характеру, скільки ти отримуєш в місяць/рік, щоб вкладати в рік 5к грн чи в місяць 416 грн? Особисто для мене це напряжно як і для більшості в місті, ми жили про СРСР де не було взагалі такого, тому і люди будуть на це дивитись негативно, це за ці гроші можна кредит взяти та хатину купити, яка точно нікуди не дінеться і якщо на старості буде погано жити, то продати дім і все, але ж я буду застрахований що в мене буде нерухомість, а не якийсь там папірець від якоїсь компанії.
Банки не банки, розорюються чи ні, де така сама гарантія що не накриється ця пенсійна компашка, для прикладу ПриватБанк, як на мене куди більший авторитет в стабільності та зберіганні грошей.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 бер. 2013 00:48 #85019 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Пенсійна реформа в Україні!
www.ricardo.com.ua/calculator/deposit
Ось тобі калькулятор, ставиш всі параметри сюди, вклад 5к грн, 20% депозиту, 20 років, довкладання щорічно 5к і капіталізація раз в рік, сумаа вийшла за 1кк (млн) грн, + гроші можна ж з депозити зняти в будь-який момент, тут і цифри цікавіші і умови вигідніші, тому вибачай

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • yurazavadskiy
  • yurazavadskiy аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 бер. 2013 21:24 #85060 від yurazavadskiy
Я лише навів приклад на 5 тис. Вкладати можна й меншу суму. Кошти будуть нараховуватись на ваш особистий рахунок.
А зараз яхочу щоб ви прочитали ось це:
Законопроектом (реєстр.№2063) пропонується тимчасово знизити до рівня 5% ставку податку на доходи фізичних осіб, працівників підприємств - суб'єктів індустрії програмної продукції, а також запровадити для цих підприємств та їх найманих працівників спеціальний режим нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Зокрема, в частині пенсійного забезпечення, пропонується внести зміни до статті 8 Закону "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування", доповнивши нормою щодо встановлення тимчасового порядку (з 1 липня 2013 року до 1 січня 2023 року) нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі:
для суб'єктів індустрії програмної продукції - як частки від суми, що дорівнює двом розмірам мінімальної заробітної плати, помноженим на кількість найманих працівників таких суб'єктів з урахуванням кількості днів, відпрацьованих працівниками у звітному періоді, та сум винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами;
для найманих працівників таких суб'єктів господарювання - як частки від суми, що дорівнює двом розмірам мінімальної заробітної плати, встановленої на день нарахування єдиного внеску.
Загалом підтримуючи ідею щодо створення в Україні ефективних економічних важелів впливу в інноваційній сфері, Комітет зауважив, що:
спосіб здійснення такої підтримки через зменшення бази нарахування для єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування є неприпустимим, оскільки стане прямим порушенням прав працівників на соціальний захист та достойне пенсійне забезпечення;
запровадження такого порядку сплати єдиного внеску зумовить втрати Пенсійного фонду України;
розрахунок єдиного соціального внеску виходячи з кількості днів, відпрацьованих працівником у звітному періоді суперечить чинному порядку, за яким страховий стаж обчислюється в місяцях та залежить від розміру сплаченого внеску.
Отже, вважають члени Комітету, запропонований механізм призведе до суттєвого обмеження існуючих за чинними законами можливостей відповідних громадян у реалізації належного їм права на соціальний захист (стаття 46 Конституції України), та суперечитиме нормі статті 22 Конституції України, за якою при прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
Комітет вирішив рекомендувати Верховній Раді зазначений законопроект за результатами розгляду в першому читанні відхилити, рішення направити до Комітету з питань податкової та митної політики, визначеного головним з його опрацювання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • yurazavadskiy
  • yurazavadskiy аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
28 бер. 2013 21:35 - 29 бер. 2013 06:30 #85061 від yurazavadskiy
І це не дурня. В мене знайомий захотів за кордон на заробітки, кажу бери поліс у мене на себе. відказавшись сказав що йому не потрібно. Коли приїхав на саму фірму йому сказали будеш працювати лише тоді коли візьмеш собі поліс. Він узяв чисто страховий поліс у якому просто втратив частину своїх грошей. А коли приїхав узяв одну із програм у мене.

По поводу відсотків яких я отримую то скажу що достатньо для того щоб прожити! Більш докладніше за телефоном *************** або при зустрічі.
Останнє редагування: 29 бер. 2013 06:30 ким LuK. Причина: реклама заборонена

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2013 17:07 #85071 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Пенсійна реформа в Україні!
Мені нещодавно пропонували приєднатись в одну компанію, % там був дуже непоганий і продавати товар який би з часом на ринку точно осів, і навіть в нас в Шепетівці можна було б знайти клієнтів, але переглянувши лише певні моменти, а саме:
1. Гроші виходять з країни і йдуть в закордонну компанію. (а потім думаємо, чого в нас в країні нічого не має і ніхто нічого не інвестує, підтримуй національного виробника)
2. Ми зараз дуже малозабезпечені в плані фінансів, навіть якщо брати мінімальний рівень, про який пенсійний внесок може йти мова, якщо людям не має за що ліки купувати.
3. Ти внеси ті усі цифри в калькулятор, що я тобі кинув в повідомленні вище, і ПриматБанк (Приват) дає на депозит в гривнях 20% річних, і порахуй цифри що пропонуєш ти, і де тоді вигідні умови?

Юрій, те чим ти займаєшся це технологія прямих продаж, видно тебе трохи навчили користуватись навичками "впарювальника", але май межу між продати, та впарити. За цією технологією можна сказати що майже все в житті нам потрібне, цілющі ліки які від усіляких болячок, 100500 косметичних компаній, торгові представники які продають усілякі ніби цілющі цяцьки які від усього лікують і так далі, вже трішки задрало оце, в нас в країні перестали випускати висококваліфікованих фахівців, а бариг, бо краще надурити і заробити, ніж навчитись. А потім плачемо чого в країні так погано жити, бо люди змінились (хоч і не люблю я СРСР, але при ньому люди хоч були людьми, а не бидлом як зараз).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2013 23:52 #85084 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Пенсійна реформа в Україні!
Колись мені хотіли впарити Ф.....с - тем саме і по тому самому місцю... :-) Хотіли залучити до цієї справи, як залучили пана Юрія)
Принцип - мережевий маркетинг - не знаю як у інших - в мене на це алергія. Правда відразу, коли побачили, що проценти мене не цікавлять (алергічна реакція), запропонували принци роботи - на*обування працівників підприємств, шляхом "змови" з керівництворм підприємства - до речі цікава пропозиція для тих хто прагне швидких великих грошей, Ф.....с пропонував не мало за договір з підприємством, в якому виграє тільки роботодавець, а не зестрахований працівник... Засновано на принципі обкладання податками виплат на страхові внески... Як мені сказали: "Бачиш Ланос стоїть? Допоможеш з договором на нормальне підприємство - буде в тебе такий самий..." :sick:
Не моє, не те, не інше - прагну своїм розумом заробити...

2 Адмін - пропоную видаляти такі теми взагалі з форуму, або за теми про МЛМ брати гроші (благодійні внески) на розвиток сайту (при цьому за кожне повідомлення від топікстартера - збільшувати плату вдвічі - прогресивно-пірамідально)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: LuK, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.223 секунд
0
репостів
0
репостів