Як сприяти зростанню активності користувачів?

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 лист. 2012 02:45 #81328 від admin
Нам дуже приємно, що з кожним місяцем сайт відвідує все більше і більше людей. Це свідчить про те, що наша справа не марна і має попит не лише серед мешканців Шепетівщини.
Аудиторія нашого сайта за листопад склала біля 10 000 унікальних відвідувачів, щодня сайт відвідує близько 500 осіб. Це значно вищі показники відвідуваності, аніж 2 роки тому. Але нажаль за ці 2 роки користувачі значно менше проявляють свою активність на форумі та коментарях.
Як ви гадаєте чому склалась така тенденція? Яким шляхом можна посприяти активності користувачів на сайті? Будемо дуже вдячні за ваші думки та пропозиції :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 лист. 2012 09:48 #81330 від Dentist
Як колись десь писали на форумі, що є групка людей, які в загальному складають загальну думку форуму і так далі, навіть писали їй ніки) може просто бояться писати і відразу отримати порцію негативу в свою сторону, чи просто комусь не зручно тут сидіти, вк, фб, однк, твіт, мм, жж куди зручніші
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лист. 2012 23:09 #81342 від ТРПКСН-941-А
Да, сцоциальные сцети как раз-таки и херят форумы. Гостей дофега, а регится - не хотят.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лист. 2012 00:43 #81344 від Dj Os
Да справа не в тому шо зручніші жж, вк, твіттер і тд. Справа в тому шо народ лінивіший став. Лінь і пасивність - це зараз головна ознака людей зараз. Я кажу навіть не за цей сайт, а за ситуацію в цілому.
Навіщо шось писати...якшо хтось там шось напише і без мене? Краще посидіть у вк і поржать з прикольчиків...а шоб самому хоча б прикольчик викласти то упадло.
Я безмежно поважаю всіх людей, які тут зараз тусуються, адже залишились лише справжні особистості. Я можу погоджуватись з їх думками, можу не погоджуватись, але вони хоча б їх висловлюють. Так шо може воно і на краще шо всі ті пасивні і ліниві барани не засирають своїми спічами цей сайт. Не варто сприяти зростанню їх активності, бо ця хвороба судячи із всього дуже заразна.
Ці користувачі подякували: Dentist, muko

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 лист. 2012 17:44 #81382 від muko
Щоб зросла активність на цьому сайті, треба щоб забанили всіх шепетівчан в однокласниках і вконтактє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 груд. 2012 09:36 #81407 від Alois
А не тра’ було змінювати дизайн сайту. Попередній був якийсь рідніший, а тут навіть змінилася енергетика - і послати когось відпало бажання.

Не бійся!
Ці користувачі подякували: IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 груд. 2012 23:05 #81420 від Dj Os
Знизу можна вибрати аж 6 варіантів дизайну...невже нічого не сподобалось? Раніше про такий вибір можна було лише мріяти

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 груд. 2012 11:31 #81440 від odin

Alois пише: А не тра’ було змінювати дизайн сайту. Попередній був якийсь рідніший, а тут навіть змінилася енергетика - і послати когось відпало бажання.

+1
Ці користувачі подякували: Alois

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 груд. 2012 11:32 #81441 від odin

Dj Os пише: Знизу можна вибрати аж 6 варіантів дизайну...невже нічого не сподобалось? Раніше про такий вибір можна було лише мріяти

-1

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 груд. 2012 19:28 #81447 від Alois

odin пише:

Alois пише: А не тра’ було змінювати дизайн сайту. Попередній був якийсь рідніший, а тут навіть змінилася енергетика - і послати когось відпало бажання.

+1


Я в тєбя всєґда вєріл... :kiss:

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів