Яка відвідуваність у сайту?

  • Filini
  • Filini аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 трав. 2012 01:19 #77087 від Filini
Запитання до адміністрації: яка зараз відвідуваність сайту? І ще цікавить чому забрали відкриту статистику?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 трав. 2012 02:24 #77088 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?
Щодня наш сайт відвідує від 600 до 800 чоловік і маємо позитивну динаміку в сторону збільшення цих цифр. Відкриту статистику ми скоріше не забирали а замінили. Раніше ми користувались рейтингом Бігмір, зараз користуємось Google Analytics. Нажаль ця рейтингова система не має публічних лічильників, які можна встановити на сайті, але для рекламодавців ми надаємо офіційні звіти з цієї рейтингової системи з високою репутацією.
Ці користувачі подякували: Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 трав. 2012 20:44 #77109 від T-S
Відповідь від T-S у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?
:D

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 12:11 #77192 від
Відповідь від у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?
Тут немає відвідуваності від 600 до 800 щодня, не треба дурити людей.
Я взагалі думаю, що лічильник убрали через те, що кількість хостів зменшилась. Є багато інших лічильників, як українських, так і російських, але адмін їх чомусь не ставить.
Стосовно Гугл аналітікс, то висилати скріншот з цифрами рекламодавцям - це як мінімум доволі підозріло. Фотошоп ніхто не відміняв.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2012 15:10 - 22 трав. 2012 15:12 #77194 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?
Багато кому хотілось би щоб все було так я ви описали :) , але насправді все зовсім по іншому. Мені немає потреби знімати скріншоти, спеціально для вас експортував статистику в форматі pdf, гугл аналітікс має таку функцію. А для рекламодавців надається тимчасовий доступ до статистики, я гадаю ви ж не думаєте що я можу підробити офіційну статистику від гугл?
Якщо у вас є сумніви я вам із задоволенням надам доступ щоб ви упевнились в правдивості статистики яку ви можете побачити в пдф документі. Зверністься в чат підтримки. :)
Долучення:
Останнє редагування: 22 трав. 2012 15:12 ким admin.
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, Filini

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 15:52 #77200 від
Відповідь від у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?
Навіть якщо припустити, що цифри відвідувачів справжні, що цілком може бути, це не зменшує кількість питань. Найголовніше - це джерело трафіку, яке ви не показуєте, країна походження, популярні сторінки.
Якщо, наприклад, припустити, що 500 шепетівчан з закладок щодня б відвідували сайт та форум - це була б чимала цифра для місцевого рекламодавця. Але тут є великі сумніви.
Чимала частина з відвідувачів (якщо все дійсно так, як в пдф-файлі) можуть бути колишніми шепетівчанами з Росії та Ізраїлю, які з Гугла зайшли через ностальгію почитати новини. Вони місцевому магазину ні до чого. Я не кажу вже про біржи трафіку, де за $0,7-1,5 можна купити 1000 хостів низькоякісного трафіку, в тому числі з України. І показати необізнаному рекламодавцю цифри і в 2-3 тисячі хостів. :)
Ось, наприклад, реклама в "День за Днем" дає точне охоплення шепетівської аудиторії у 15-20 тисяч читачів. У Росії та Ізраїлі її не виписують - читають тільки місцеві. Навіть шепетівських киян та інших внутрішніх емігрантів тут немає.
Якби дійсно мати гарантію, що ці 500 чоловік - шепетівчани, тоді вже є якийсь сенс розміщувати рекламу. Поставьте лічильник з відкриою статистикою - тоді, напевно, ніхто не матиме ніяких питань.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 трав. 2012 16:04 #77201 від admin
Відповідь від admin у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?
Шановний анонім, для рекламодавців ми надаємо всі відповіді на їх питання щодо географії відвідувачів, а також будь які інші звіти. Гугл аналітікс в якості збирача статистики був обраний не випадково, він працює стабільно і без збоїв вже не перший рік, кількість різноманітних показників які можуть бути цікаві рекламодавцю величезна, джерела трафіку він також показує. Якщо ви бажаєте розмістити рекламу будь ласка звертайтесь в чат підтримки і ми надамо вам всю інформацію, що вас цікавить. Якщо ви просто шукаєте шляхів скомпрометування нашого сайту, то я вам в цьому допомагати не буду, тому що це марна справа. За нас говорять цифри, які неможливо заперечити, крапка!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 трав. 2012 16:22 #77205 від Filini
Відповідь від Filini у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?

Ось, наприклад, реклама в "День за Днем" дає точне охоплення шепетівської аудиторії у 15-20 тисяч читачів. У Росії та Ізраїлі її не виписують - читають тільки місцеві. Навіть шепетівських киян та інших внутрішніх емігрантів тут немає.
Якби дійсно мати гарантію, що ці 500 чоловік - шепетівчани, тоді вже є якийсь сенс розміщувати рекламу.

Ну тепер хоч ясно звідки ноги ростуть :whistle: Тільки на рахунок охоплення таудиторії ви шановний вже забрехались. І взагалі не путайте біле з сірим, в газети і сайту різні цільові аудиторії, які мало переплітаються. Якщо комусь треба продати бараболю чи свиню, то він звичайно звернеться до газети, а якщо компьютер, мобільний телефон чи надати якусь послугу наприклад в сфері туризму, то він публікую оголошення тут. До речі забули немаловажливий факт - сайт читають щодня, а газету раз в тиждень.
А взагалі я отримав відповідь на своє запитання, за що щиро дякую і вважаю тему можна закривати. :cheer:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 трав. 2012 16:52 #77210 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?
Не витрачайте час на анонімів, займіться краще сайтом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 трав. 2012 17:08 #77212 від
Відповідь від у темі Re: Яка відвідуваність у сайту?
Круто. B) Рідко коли бачу на форумах, коли люди самі з собою розмовляють. :) :) :)
Але якщо удаляєте дописи у топіку, удаляйте і свої вимоги разоблачєній, якщо вже на то пішло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.124 секунд
0
репостів
0
репостів