Отели с бассейнами в Карпатах: обзор, фото, цены 2016

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лип. 2016 08:49 - 06 лип. 2016 19:26 #107363 від pruduk
Отели в Карпатах с большими, открытыми бассейнами - отличный вариант для отдыха всей семьей. Ведь даже морю сложно конкурировать со свежей горной прохладой, большим бассейном, в окружении сногсшибающей природы и величественных гор. А еще здесь никто не потревожит вас надоедливым "Козинаки, семечки, орешки, горячая кукуруза" . Только лучший сервис, беззаботность и настоящий отдых.

В прошлом году желающих отдохнуть в таких было настолько много, что, к сожалению, номеров на всех не хватило. Поэтому в этом году мы подключили еще больше таких отелей. Держите обновленную подборку отелей в Карпатах с большими, открытыми бассейнами. Выбирайте свой, и гарантировано получайте только самый лучший отдых.
m.gloss.ua/citynews/96313-Oteli-s-bassey...obzor-foto-ceny-2016


Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Останнє редагування: 06 лип. 2016 19:26 ким pruduk.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лип. 2016 12:58 #107367 від Dj Os
Петро, ось за такі теми я можу і забанити. Це форум, а не склад посилань. Пост має містити інформацію, а не просто посилання

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лип. 2016 18:22 #107372 від pruduk
А що робити, коли посилання на форумі не відкривається, як на інших сайтах, наприклад, Однокласниках і ін.?
А від вашого "банення" мені не буде ні холодно, ні жарко, а ось люди, яких цікавить така інформація у відпускний сезон, позбавляться можливості з нею познайомитися... Так що пан може робити що захоче...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лип. 2016 18:39 #107373 від Dj Os

Петро пише: А що робити, коли посилання на форумі не відкривається, як на інших сайтах, наприклад, Однокласниках і ін.?

Так я вам про що і кажу. Тема має містити інформацію, хай і копіпаст, але вона має бути. Не лише одне посилання!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лип. 2016 18:51 #107374 від pruduk
"Тема має містити інформацію, хай і копіпаст"- так я і показую, що це не моє творіння, а лише ділюся інформацією, як це робиться у фейсбуці, однокласниках, шепетівському сайті, твітері і т д. А, що там говорити...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лип. 2016 19:13 #107375 від Dj Os
Я вам ще раз пояснюю. Текст потрібно копіювати з джерела, а не просто давати на нього посилання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 лип. 2016 08:26 #107380 від Dentist
Петро, не хвилюйтесь. Забанять вас, будете з Корчагіна флудити

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.099 секунд
0
репостів
0
репостів