Візит Представництва ЄС в Україні

 • аватар Автор теми
 • Відвідувач
 • Відвідувач
18 лист. 2018 01:42 #118792 від


20 листопада 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи у Шепетівці. А саме:

Що? Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу
Для кого? Студенти, школярі, активна молодь
Коли? 20 листопада, 13:00 – 14:30
Де? м. Шепетівка, Шепетівський НВК № , вул. Горбатюка, 61
Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
Коли? 20 листопада, 16:00 – 17:30
Де? м. Шепетівка, Шепетівська дитяча бібліотека, вул. Героїв Небесної Сотні, 54
Для кого? Представники неурядових організацій, бізнесу, молодь, освітяни, активісти, усі зацікавлені у програмах від ЄС містяни.
Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено довготривалі освітні, молодіжні, культурні та бізнесові програми та проекти Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС.
Серед презентованих програм та проектів:
Horizon 2020
Creative Europe
Culture Bridges
Erasmus+
eTwinning Plus
EU Study Days (Єврошкола)
COSME
Enterprise Europe Network
EU4Business та ін.

---

Заходи Представництва ЄС у Хмельницькій області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, +38 (093) 701-36-23, osavenko@internews.ua або Юлії Костащук, тел. +38 (098) 637-48-47, ykostashchuk@internews.ua
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • myron
 • myron аватар
 • Платиновий учасник
 • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2019 23:06 #119003 від myron
Нічого проти візиту ЄС не маю але Європі теж потрібно показувати діяльність Європи в Україні тим паче в Шепетівці! Є в нас такий Українсько - Польський Клюб! Завішений банером який вже прорвали! Тобто Європа серед нас давно але віз на місті! Ну хоть покарайте ту Європу за доведення тієї будівлі до стану руйнації легше буде!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

 • myron
 • myron аватар
 • Платиновий учасник
 • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2019 23:09 #119004 від myron
При всій повазі до вельми шановних гостей міста!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репости
0
репости