Просимо допомоги небайдужих шепетівчан

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 лют. 2016 16:20 - 15 лют. 2016 16:22 #105401 від
Як вже декому відомо, сьогодні зранку рейдерів з Енергоінвесту викинули із підприємтва тепломереж і нарешті повернули майно громади у її власність. Але ніхто себе не тішив ілюзіями, що ці бандюки так просто здадуться. Для початку вони організували спонтанний "мітинг", який складається з привезених студентів. Більшість з рядового колективу підприємства теплопостачання не стали допомагати цим аферистам, а спокійно пишуть заяви на перехід на роботу до комунального підприємства.

Але це ще не все, ми вже отримали інформацію, що ці бандюки зібрали 2 автобуси "тітушок" і направляються в наше місто. Просимо всіх небайдужих шепетівчан допомогти нам у цілодобовому чергуванні на підприємстві тепломереж і не допустити його захопленням київськими бандитами.

Всі бажаючі телефонуйте на наш номер 068-553-17-25.
Останнє редагування: 15 лют. 2016 16:22 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2016 21:44 #105409 від KrOt
Давно пора,ато загрались "гастрольори"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
16 лют. 2016 09:32 #105415 від GoBLin
Во дворе возле теплосети личности в шапочках, спортивках и кросах уже кучкуются. Учитывая то, что кушают прямо на улице, возможно, и правда не местные.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 лют. 2016 13:58 #105422 від Dj Os

Paks пише: Во дворе возле теплосети личности в шапочках, спортивках и кросах уже кучкуются. Учитывая то, что кушают прямо на улице, возможно, и правда не местные.

Так і є, понавозили тітушні. А місто і далі спить

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лют. 2016 14:24 #105423 від Anykey

А місто і далі спить

Ну чого ж спить ? Місто живе своїм звичним життям. А що воно має, по твоєму, робити в звичайному господарському конфлікті, який, крім учасників конфлікту, нікому не цікавий ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лют. 2016 15:06 #105425 від Lego
Після подібних відповідей в котре розумієш - люди заслуговують того болота, в якому гниють...
Ніхто зайвий раз навіть сракою не порухається! Принцип "Моя хата завжди скраю" просто гімн Шепетівки.
Нашим шановним Шепетівчанам потрібен "пахан" який би все за всіх вирішував і який би "імєл" би їх як хотів. Вони до цього звикли і більше того - їм це подобається!
Ось і все. Ось вам і громадська позиція Шепетівчан.
Ці користувачі подякували: KrOt, Alyona-Gerasimchuk-vkontakte

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лют. 2016 15:29 #105426 від Anykey
А без пафоса, штампів і кліше можеш пояснити, навіщо пересічному шепетівчанину шукати пригод на свою голову в побутовому конфлікті ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лют. 2016 15:31 #105427 від Symbioz

Lego пише: Після подібних відповідей в котре розумієш - люди заслуговують того болота, в якому гниють...
Ніхто зайвий раз навіть сракою не порухається! Принцип "Моя хата завжди скраю" просто гімн Шепетівки.
Нашим шановним Шепетівчанам потрібен "пахан" який би все за всіх вирішував і який би "імєл" би їх як хотів. Вони до цього звикли і більше того - їм це подобається!
Ось і все. Ось вам і громадська позиція Шепетівчан.


А ці слова більш схожі на дитячий висер).
Що я (та й інші працюючі мешканці Шепетівки) по твоєму маємо робити? Кинути роботу? Так в мене і в інших певні обов'язки перед роботодавцем і завдяки їх дотриманню ми утримуємо свої сім'ї. Чи ми всі маємо насрати на свої зобов'язання і прийти на захист тепломережі??? Можна звичайно, тільки от потрібно зауважити, що якщо зі мною чи з кимось іншим, не дай боже, щось станеться (чи то мені вломлять, чи я вломлю і мене загребуть) в робочий час - дуже велика вірогідність, що лишусь без роботи. Ось така от картина вимальовується. Те, о я зміг зробити - зробив - передав цю інформацію іншим, можливо з них хтось зможе і прийти.

При цьому чомусь жодного слова від МР не пролунало про загальноміський захист тепломережі, то кому це потрібно, якщо МР про це навіть не заїкнулась? МР навіть не може спільну мову з правоохоронними органами знайти, щоб не втручати в цю справу мешканців міста (що там Дент про яйця писав - фігушкі).
ІМХО

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: gorobchik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 лют. 2016 15:35 #105428 від Dentist
Ну так не ти ж в понеділок прийшов забирати майно в комунальну власність.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лют. 2016 16:01 #105430 від Symbioz

Dentist пише: Ну так не ти ж в понеділок прийшов забирати майно в комунальну власність.


Та просто в мене і в тебе різні поняття про відповідальність влади (про яйця). По твоєму виходить, що влада користується нами постійно і це норма - як і під час виборів (завдяки нам її обирають) так ще й і після виборів. Як на мене ж, владі потрібно налагоджувати взаємопрацю з мвс (яке воно не є) іншим органами влади, силовими органами для захисту комунальної власності-власності мешканців міста і при цьому не турбувати самих мешканців, створюючи тим самим їм нормальні (нехай навіть буде - комфортні) умови для проживання, праці, відпочинку тощо. А якщо вже й потрібно владі допомогти, то цей заклик повинен бути привселюдний і такий, щоб кожен мешканець зрозумів суть проблеми, щоб зрозумів користь місту, щоб зрозумів користь громаді міста, так щоб це затронуло свідомість.
ІМХО :)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.150 секунд
0
репостів
0
репостів