У четвер 27 серпня по всій Хмельницькій області завиють сирени

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2015 13:57 #100597 від Dj Os

Завтра, 27 серпня, з 11.00 до 12.00 години з приміщення Кризового центру облдержадміністрації заплановано проведення комплексної квартальної перевірки стану системи оповіщення цивільного захисту області із включення електросирен. Про це повідомляє прес-служба Хмельницької ОДА.

“Під час перевірки системи оповіщення через мережу проводового радіомовлення до населення області буде доведено застережну інформацію, - йдеться у повідомленні. - Основна мета проведення перевірки – визначення працездатності систем оповіщення”.

Також у прес-службі нагадують, що при позаплановому включенні сирен та передачі мовної інформації по електронних засобах масової інформації і вуличних гучномовцях, інформація може мати зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій.

“Почувши довгий уривчастий сигнал сирен, мешканцям області необхідно включити радіоточки, радіоприймачі та прослухати інформацію. Інформація передається протягом 5-7 хвилин після подачі звукових сигналів та містить зміст про загрозу або виникнення різного виду надзвичайних ситуацій та порядок дій населення у цих умовах”, - інструктують в ОДА.

Вислухавши повідомлення з питань цивільного захисту, кожен повинен діяти без паніки і метушні у відповідності з отриманими вказівками. Також потрібно сповістити про почуте сусідів, особливо людей похилого віку. Кожен громадянин повинен бути підготовленим до дій при виникненні надзвичайної ситуації або події.
Ці користувачі подякували: Demchuk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 серп. 2015 13:06 #100623 від Symbioz
Саша, помоєму щороку якась куйня з цими сиренами - не буду шукати минулорічну тем :) у. Ти нам просто скажи, який рєдіска тобі надає цю інформацію? Чи може в нас сирени несправні? А?

Чи може нам починати панікувати? :whistle:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 серп. 2015 13:10 #100624 від Dj Os
Панікуй собі на здоровля :-) А з сиренами все ок, правильно роблять, що перевіряють.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 серп. 2015 13:11 #100625 від Symbioz

Островський О.В. пише: Панікуй собі на здоровля :-) А з сиренами все ок, правильно роблять, що перевіряють.


Так в тому то і справа, що не чути як перевіряють вже другий рік поспіль.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 серп. 2015 13:14 #100626 від Dj Os
Я не знаю, що у тебе зі слухом, чи в якому танку ти сидиш, але сьогодні всі прекрасно чули. Більше того у вконтактику як завжди паніка шо то було?"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 серп. 2015 13:46 #100632 від Symbioz

Островський О.В. пише: Я не знаю, що у тебе зі слухом, чи в якому танку ти сидиш, але сьогодні всі прекрасно чули. Більше того у вконтактику як завжди паніка шо то було?"


Цікаво... ппц... ні я, ні мої колеги не чули. До 12-10 був на роботі, з 12-15 до 12-25 на пошті (центральне відділення, до речі там ніби і є "основна" сирена), потім вдома до 12-45 і знов на роботу. Мої колеги також були в різних частнах міста. Всі як один твердять - сирен чути не було.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 серп. 2015 13:54 #100634 від Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 серп. 2015 14:05 #100635 від Symbioz
Коротше кажучи, хєрова в нас сирена. Якщо не дай бог щось станеться то пів міста почує, пів - ні)))

До речі в той час (близько 12-30) біля пошти проїзжав ланцер 9 зі зламаною сигналізацією - вона в нього при їзді працювала - машина пікала-крякала - може це деякі і сприйняли за сирену??? Чи може це і була сирена??? :silly:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 серп. 2015 14:06 #100636 від pavlok
в районі зал.вокзалу нічого не було чути

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 серп. 2015 14:10 #100638 від Symbioz

Павло Котенко пише: в районі зал.вокзалу нічого не було чути


Я ж кажу, шо то поламаний лансер по городу проїхав в той час (якщо на відеорегістраторі його знайду - викладу). А сирен ніхєра чути не було.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.174 секунд
0
репостів
0
репостів