Вбивство рибалки

Більше
30 квіт. 2015 13:56 - 30 квіт. 2015 13:59 #97730 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Вбивство рибалки

Anykey пише: Є ще й інший варіант - кілька сот рибалок беруть свої вудки, запрошують ЗМІ, йдуть на площу перед міськвиконкомом і ініціюють скликання позачергової сесії. Думаю, вбивство людини - вагома причина. Сесія складає список водойм Шепетівщини і повідомляє про правила рибальства на них. Рішення опубліковується в місцевих ЗМІ. Правоохоронні органи слідкують за виконанням. Все...

*Не впевнений що зібрати під виконкомом кілька сот рибалок простіше чим написати листа))))*
Чекай, а ти з чим хочеш розібратися: з вбивством чи з ставками?
Вбивство сюди ніяким боком крім місця, але якщо про це почати кичати на площі, то у відповідь буде:

Щодо стрілка відкрили кримінальне провадження за частиною першою статті 115 - умисне вбивство. Покарання — ув'язнення терміном до 15 років.

Тим паче що насправді там могло бути що завгодно (он Гоблін трохи іншу версію написав) і рибалка може бути не таким і пухнастим.
Раз провадження вже ведеться, залишим його міліціі (цінічно звучить, але що є то є). А от просто вимагати навести порядок на ставках, або хоча б оприлюднити інформацію на основі чого там-то і там-то заборонено ловити рибу (одночасно перевіривши законність цих заборон) - це вже зовсім інша справа.
Останнє редагування: 30 квіт. 2015 13:59 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 квіт. 2015 14:46 #97731 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Вбивство рибалки

Чекай, а ти з чим хочеш розібратися: з вбивством чи з ставками?

Наскільки я розумію,вбивство було вчинене в тому числі із-за того, що що в нас не виконуються норми законів, які регулюють правила любительської ловлі. Тобто, ніякі охоронці не повинні взагалі мати якісь претензії до рибалок, як ловлять рибу у встановлених місцях незабороненими снастями. Більш того, їх необхідно карати за якісь перешкоджання такій ловлі. Так само потрібно карати тих "рибалок", які вдень сидять з вудкою, а вночі сітки ставлять. Тільки от робити це повинні правоохоронні органи, а не влаштовувати самосуд. Так що проблем тут купа, і вони тісно переплетені.
Ці користувачі подякували: PAMIDORVIP

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 квіт. 2015 15:18 - 30 квіт. 2015 15:34 #97732 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі Вбивство рибалки
Я розумію - ти сам рибалка, в тебе це болить. Але ми поняття не маємо, чому він його вбив. Він міг просто підійти побалакати, а рибалки вже самі до чогось доколупатися. Про дозволені снасті та дозволене місце - це зі слів другого рибалки, я так розумію? Бо якось я не дуже уявляю рибалку в квітні місяці з вудочкою о півдесятого вечора, якщо чесно.
Я нікого не виправдавую ні в якому разі. Вбивство є вбивство, тим паче треба спитати у роботодавця як він міг доручити зброю людині, яку не раз притягали до кримінальної відповідальності. Але прив"язувати його до невиконання норм рибної ловлі ми не можемо, поки слідство не закінчиться, тим паче що

свідчення затриманого та товариша потерпілого дещо різняться

Останнє редагування: 30 квіт. 2015 15:34 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 квіт. 2015 17:04 #97733 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Вбивство рибалки
Четвертий в межах міста????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 квіт. 2015 17:51 #97734 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Вбивство рибалки

Я розумію - ти сам рибалка, в тебе це болить. Але ми поняття не маємо, чому він його вбив. Він міг просто підійти побалакати, а рибалки вже самі до чогось доколупатися. Про дозволені снасті та дозволене місце - це зі слів другого рибалки, я так розумію? Бо якось я не дуже уявляю рибалку в квітні місяці з вудочкою о півдесятого вечора, якщо чесно.
Я нікого не виправдавую ні в якому разі. Вбивство є вбивство, тим паче треба спитати у роботодавця як він міг доручити зброю людині, яку не раз притягали до кримінальної відповідальності. Але прив"язувати його до невиконання норм рибної ловлі ми не можемо, поки слідство не закінчиться, тим паче що

Цілком згодний, це чистий кримінал з купою невідомих. Хоча вже видно, що з правилами любительської ловлі на даному ставку також великі проблеми.

Четвертий в межах міста????

Я не знаю, які точні межі міста, і куди "приписаний" цей ставок. Але оскільки це найдоступніше місце відпочинку багатьох шепетівчан, то думаю, міській владі варто звернути на це увагу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 квіт. 2015 18:01 #97735 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Вбивство рибалки
Якщо він не в межах міста, то міська влада при всьому бажанні не може нічого з ним робити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • PAMIDORVIP
  • PAMIDORVIP аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 квіт. 2015 18:32 #97737 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі Вбивство рибалки

Островський О.В. пише: Якщо він не в межах міста, то міська влада при всьому бажанні не може нічого з ним робити.

4 ставок знаходиться у межах міста..його орендує Муляр(бивший міліціонер) -(тіпа орендує,у нього оренда закінчилась ще 2 роки назад,але нікому не дозволяв ловити рибу)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • PAMIDORVIP
  • PAMIDORVIP аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 квіт. 2015 18:34 #97738 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі Вбивство рибалки
Можливо хтось підскаже як зустрітись з мером..обговорити це все,він казав у інтерв'ю ,що вирішить це питання...давайте збиремось пару чоловік прийдем до нього в кабінет і я думаю ми щось вирішимо!Хто за пишіть чи звоніть 0968278479 Саша чи скайп pamidorvip1.Дякую усім небайдужим!
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 квіт. 2015 19:45 - 30 квіт. 2015 19:47 #97739 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Вбивство рибалки

PAMIDORVIP пише:

Островський О.В. пише: Якщо він не в межах міста, то міська влада при всьому бажанні не може нічого з ним робити.

4 ставок знаходиться у межах міста..його орендує Муляр(бивший міліціонер) -(тіпа орендує,у нього оренда закінчилась ще 2 роки назад,але нікому не дозволяв ловити рибу)

Подивись ка уважно карту
50.161285, 27.014183
Останнє редагування: 30 квіт. 2015 19:47 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 квіт. 2015 19:57 #97741 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Вбивство рибалки
А яка, власне, різниця, в межах міста четвертий ставок чи ні ? Законний повод вмити руки міській владі? Повторюю, тисячі шепетівчан звикли відпочивати там. Більшість з них просто не потягнуть фінансово інший відпочинок. А ціна питання - дві дошки, які потрібно забити на дамбі. І вода набереться, і риба заведеться.
Ці користувачі подякували: 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.121 секунд
0
репостів
0
репостів