Безкоштовна презентація компанії HELIX Capital

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
23 квіт. 2015 14:01 - 23 квіт. 2015 14:01 #97531 від GoBLin

Некремлебот пише: Ну... Трошки несерйозно виходить - тобі інформацію з перших джерел, а ти у відповідь ролики з Ютубу...


А как быть не гословным))) в SkyPark'e я был, друзья даже информацию о нем снимали, он реальный.
Но да, заверенных у нотариуса копий документов у меня нету)) Хотя, при желании, и их можно подделать. Какую информацию Вы желаете?)
Останнє редагування: 23 квіт. 2015 14:01 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 квіт. 2015 15:00 #97536 від НЕкремлебот
Да никто и не сомневается что у них есть куча документов, и все заверены))) И что объекты существуют на самом деле и приносят доход. Вот только кому? Где реальные данные по мелким инвесторам и их доходам?
"Куплю жене сапоги" (с), Лёня Голубков.....
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
23 квіт. 2015 15:52 - 23 квіт. 2015 15:52 #97538 від GoBLin
Ну такую инфу да)) не встречал что бы хоть где то предоставляли среди подобных структур :)
Останнє редагування: 23 квіт. 2015 15:52 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 квіт. 2015 16:11 - 23 квіт. 2015 16:16 #97540 від Symbioz

GoBLin пише: Ну такую инфу да)) не встречал что бы хоть где то предоставляли среди подобных структур :)


:cheer: але ж в Україні представили :silly:

GoBLin скажи просто - "Пацани, я попав. А як вирватись з цієї херні я не знаю. Я просто хотів нічого не робити і отримувати гроші". Ми зрозуміємо, допоможемо :) Зрозуміло що кожна людина буде відстоювати свою точку зору, хоч і помилкову, а тим паче взагалі одиниці можуть признати свою помилку.

Ще на рахунок "такої інфи", я так вважаю, що ти і сам розумієш, що США, Канада, Германія, тощо надто інформатизовані країни і інформація про серйозних (як себе позиціонують хеліксовці) інвесторів в будь-якому випадку була б хоч якось відображена в глобальній мережі в тій чи іншій країні. Наразі в цих країнах абсолютно ніякої інформації про хелікс кепітал не існує, як і самих представництв, а відповідно і інвестицій.

Якщо ти так впевнений у своїй правоті завтра на цій зустрічі запитай у які конкретно фірми/підприємства США, Канади, Германії, Іспанії інвестуються кошти і напиши тут в темі. А я візьму на себе обов'язок зв'язатись із цими підприємтсвами/фірмами і уточнити інформацію про інвесторів. То що, домовимось? :)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 23 квіт. 2015 16:16 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 квіт. 2015 16:31 #97544 від odin
блін, читаю, і щочь мені А. Голда - таке знайоме прізвище. Дякую, полумуж, за посилання - згадав. Рік тому мене одна дама дуже агітувала в сєтєвуху Wor(l)d. До речі, тоді зробив аналіз по запитам, типу як Сімбіоз - виявилось що компанія крім України і рашки більш ніде і не відома, хоч і теж позиціонувалась як мегакорпорація.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 квіт. 2015 16:34 #97545 від odin

GoBLin пише: Ну такую инфу да)) не встречал что бы хоть где то предоставляли среди подобных структур :)


Гоблін, дорослий вроді хлопчик...
Чуваки, заснували розводняк. Заробили овердохєра профіту - частину грошей потратили на "ІНВЕСТУВАННЯ" - купили пару хат і зняли про них роліки.
Ворлд теж інвестував в сонячні панелі. Там амбіції покручє були. Мало того, що інвестуєш, ще й планету спасаєш.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
23 квіт. 2015 17:47 - 23 квіт. 2015 17:49 #97549 від GoBLin

Symbioz пише: GoBLin скажи просто - "Пацани, я попав. А як вирватись з цієї херні я не знаю. Я просто хотів нічого не робити і отримувати гроші". Ми зрозуміємо, допоможемо :) Зрозуміло що кожна людина буде відстоювати свою точку зору, хоч і помилкову, а тим паче взагалі одиниці можуть признати свою помилку.


Чего я должен был попадать то?) я эту конфу не устраиваю, и раньше субботы до Шепетовки не доеду) и с финансами у меня все неплохо) деньги себе размножаются, я им не мешаю :lol:

odin пише: Гоблін, дорослий вроді хлопчик...
Чуваки, заснували розводняк. Заробили овердохєра профіту - частину грошей потратили на "ІНВЕСТУВАННЯ" - купили пару хат і зняли про них роліки.
Ворлд теж інвестував в сонячні панелі. Там амбіції покручє були. Мало того, що інвестуєш, ще й планету спасаєш.


Ну отлично) компания год в Украине, деньги за 5 месяцев возвращаются под ноль, далее, думаю, подсказывать не надо что делать, что бы прибыль посчитать. Чью то естественно, бо мы же взрослые ;)
Останнє редагування: 23 квіт. 2015 17:49 ким GoBLin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 квіт. 2015 18:03 #97550 від odin
Твій вибір.
Ти просто зрозумій, що камради тебе не для попсити пости пишуть, а щоб вберегти від х-ні тебе і ще когось, хто може повестись.
Ну ти за 5 місяців відіб'єш, а хтось, кого ти "підпишешеш" (більшість) - просто просруть свої гроші і будуть тебе потім згадувати. З власного кола знайомих, які свого часу підсіли, прецедентів десь з десяток.
Треба гроші такою ціною? Хочеш засраної карми?
Мої переконання - гроші заробляються в обмін на щось рівноцінне. Ти даєш людям благо - вони тобі гроші. Все інше - від лукавого.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
23 квіт. 2015 18:05 - 23 квіт. 2015 18:13 #97552 від GoBLin
Да я понимаю, что это такое)) Я никого не подписываю) но о рисках как и возможности заработать всегда говорю, человек волен сам выбирать, готов он рисковать или нет. Можно влететь, можно заработать. Риск пропорционален заработку)))

ЗЫ. И да, я не слепой адепт и т.д. я просто поддерживаю альтернативную точку зрения, что бы на все это не смотреть однобоко :)
Останнє редагування: 23 квіт. 2015 18:13 ким GoBLin.
Ці користувачі подякували: cReaMeR

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 квіт. 2015 20:41 - 23 квіт. 2015 20:42 #97557 від Symbioz

GoBLin пише: ...
Что бы не быть голословным
...
Ну и много чего интересного планируют запускать в ближайшем будущем. Не буду рассказывать об этом, ибо поскольку сейчас этого нет, все сведется к "Вы все врети!!!".
Выше привел то, во что вложились деньги Helix, то что приносит доход и уже будет приносить в независимости от того, есть тут люди или нету. Вы вложили на год деньги, на эти они сделали бизнес, в конце года с вами контракт завершился, а бизнес у них остался.
ЗЫ. Компания рассматривает предложения по инвестированию в Ваши проекты, приходите, приносите свой бизнес план, и если Ваш проект окупается максимум за 14 месяцев, Вы с большой вероятностью можете расчитывать на инвестиции в него.

...мова ніби йде про чесну інвестиційну компанію

GoBLin пише: Да я понимаю, что это такое)) Я никого не подписываю) но о рисках как и возможности заработать всегда говорю, человек волен сам выбирать, готов он рисковать или нет. Можно влететь, можно заработать. Риск пропорционален заработку)))

...а тут вже про розуміння фінансової пираміди.
Дві різні точки зору. Ти все таки признай в темі - чи це інвестиційна компанія чи фінансова пираміда)))

А насправді, якщо ти взявся захищати хелікс то тоді напиши людям, які читають форум, що це фінансова пираміда і якщо хтось хоче ризикнути на свій старх і ризик своїмим грошима як в МММ, то щоб це було усвідомлено. І на себе гріх не візьмеш і люди, хто подякує, а хто не звинуватить в подальшому.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 23 квіт. 2015 20:42 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: odin, Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів