М'ясокомбінат ріжуть на метал

Більше
16 квіт. 2015 20:54 - 16 квіт. 2015 20:56 #97367 від Did_Panas
Тоді не тільки працівники м’ясокомбінату "тупили" а "газконтору" Турінський, що не так само прихватизував, скупивши в працівників ваучери за копійки.
А стосовно мясокомбінату не розумію чого Солодкій не продати завод Сврогу, їм точно це вигідно, буде закритий цикл "від лану до столу"
Останнє редагування: 16 квіт. 2015 20:56 ким Did_Panas.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nksh
  • nksh аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
16 квіт. 2015 21:04 - 16 квіт. 2015 21:05 #97368 від nksh
Відповідь від nksh у темі М'ясокомбінат ріжуть на метал

Did_Panas пише: Тоді не тільки працівники м’ясокомбінату "тупили" а "газконтору" Турінський, що не так само прихватизував, скупивши в працівників ваучери за копійки.
А стосовно мясокомбінату не розумію чого Солодкій не продати завод Сврогу, їм точно це вигідно, буде закритий цикл "від лану до столу"

Точно Сварогу вигідно ? Потужність комбінату по забою ВРХ - 500 голів в зміну. На скільки змін Сварог забезпечить наявною у нього худобой роботу підприємства ?
Останнє редагування: 16 квіт. 2015 21:05 ким nksh.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 квіт. 2015 21:10 #97370 від kolbasnik

Did_Panas пише: Тоді не тільки працівники м’ясокомбінату "тупили" а "газконтору" Турінський, що не так само прихватизував, скупивши в працівників ваучери за копійки.
А стосовно мясокомбінату не розумію чого Солодкій не продати завод Сврогу, їм точно це вигідно, буде закритий цикл "від лану до столу"


вважаю що сварогу цей комбінат непотрібен. придприємство побудоване за старими радянськими зразками. котельня в одному боці насосна в другому... терріторія величезна. в нинішних реаліях то зовсім непотрібно. за такі гроші за які Солодка хоче продати комбінат Сварог може побудувати новий міні цех з новим обладнанням за новими стандартами.
обладнання яке лишилося на данний час на комбінаті це мотлох))) так з нього можна ще вижати де що але біль ніж на рік його невистачить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 квіт. 2015 21:11 #97371 від Did_Panas
Буде стимул відкривати нові потужності, і у людей худоба є головне, щоб ціна гідна була, і люди підтянуться

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 квіт. 2015 21:15 - 16 квіт. 2015 21:22 #97372 від НЕкремлебот

nksh пише: чого добитися ? яким чином ? Для інфо: ще на момент існування ВАТ в руках Ольги Павлівни було 83% акцій

Для інфо - перечитайте допис, на який відповідаєте. І не треба говорити фігню. Для інфо - на початок скупівлі акцій у Солодкой О. П. на руках було 30 з копійками процентів, у Солодкого В. П. не було абсолютно нічого, бо він на той час не був працівником підприємства. В резервному фонді було близько 4%. Порахуйте самі.

Ще раз кажу - я там працював. І те що я пишу - не плітки від ображених, а факти.
Останнє редагування: 16 квіт. 2015 21:22 ким НЕкремлебот.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 квіт. 2015 21:20 #97373 від НЕкремлебот

nksh пише: Завадило : величезна кількість дрібних акціонерів, відсутність вожака який би це все організував. Вожаком міг би стати на той час гол.інженер Гуща, але він передчасно в потрібний для когось момент пішов із життя. Як не як дійство було в 90-х...не так все було просто і вирішувалось далеко не цивілізованим шляхом. До речі попередник Солодкої ,як і Гуща пішов із життя також передчасно...

Ви забули написати, що у дрібних акціонерів (колгоспників) було менше 10 процентів акцій від загальної кількості, і вони абсолютно нічого не вирішували.

От тільки не треба зараз шукати кримінал там де його не було. Гуща був сердечником багато років, а попередника Солодкої (загалом дійсно непоганого чоловіка) привозили додому п'яним мало не щодня, хто-хто, а Фелікс нікому не заважав)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nksh
  • nksh аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
16 квіт. 2015 21:23 #97374 від nksh
Відповідь від nksh у темі М'ясокомбінат ріжуть на метал

НЕкремлебот пише:

nksh пише: чого добитися ? яким чином ? Для інфо: ще на момент існування ВАТ в руках Ольги Павлівни було 83% акцій

Для інфо - перечитайте допис, який цитуєте. І не треба говорити фігню. Для інфо - на початок скупівлі акцій у Солодкой О. П. на руках було 30 з копійками процентів, у Солодкого В. П. не було абсолютно нічого, бо він на той час не був працівником підприємства. В резервному фонді було близько 4%. Порахуйте самі.

Ще раз кажу - я там працював. І те що я пишу - не плітки від ображених, а факти.

А хто казав що Вітя був акціонером ? Він - засновник ТОВ із 49% частки підприємства. І цифру у 83% володіння акцій мамою я наводив зазначивши що такою вона була на момент існування ще ВАТ( тобто напередодні реорганізації ВАТ у ТОВ)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 квіт. 2015 21:32 #97375 від НЕкремлебот

nksh пише: А хто казав що Вітя був акціонером ? Він - засновник ТОВ із 49% частки підприємства. І цифру у 83% володіння акцій мамою я наводив зазначивши що такою вона була на момент існування ще ВАТ( тобто напередодні реорганізації ВАТ у ТОВ)

"Момент існування ВАТ" - це період довжиною в сім років. І якщо ви говорите про "напередодні перетворення у ТОВ", то не треба до цього додавати мої слова про можливість чогось добитися, бо я досить доступно вказав :

якщо б робітники ШМК на початку скупівлі об'єднались на тих же загальних зборах акціонерів

Потрібне я підкреслив, від ваших 83% (що, до речі, не відповідає дійсності, АМК ще ніхто не відміняв, ця цифра була розбирта на декілька чоловік, але це не суттєво) воно відділено сімома роками

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
16 квіт. 2015 21:58 #97376 від
Відповідь від у темі М'ясокомбінат ріжуть на метал
Слышал такую историю что много лет назад толи Суркис а может Медведчук хотели купить(забрать) мясокомбинат . И даже его сына похищали! Говорят что Солодкая звонила в Москву (Матвиенко) и после этого завод никто не трогал. Есть у кого каке то подтверждения ? Или это все вымыслы?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 квіт. 2015 22:48 #97378 від T-S
Відповідь від T-S у темі М'ясокомбінат ріжуть на метал

kolbasnik пише: . за такі гроші за які Солодка хоче продати комбінат Сварог може побудувати новий міні цех з новим обладнанням за новими стандартами.
обладнання яке лишилося на данний час на комбінаті це мотлох))) так з нього можна ще вижати де що але біль ніж на рік його невистачить.

В них і майданчик є у вигляді цехів заводу культиваторів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів