Ці п'яні ДАІшники вже дістали

Більше
19 бер. 2015 19:16 #96781 від НЕкремлебот

KrOt пише: на скільки я знаю на перехресті стоять камери спостереження,осталось проматати плівку

Правда? Ні разу не помічав, хоч і кожен день на роботу там хожу.. А де саме стоять і як давно?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 бер. 2015 21:11 #96783 від kredit
Відповідь від kredit у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали
Автор, цікаво, а чому ти його боїшся ? Щось мені здається що зв"язок між цим анонімом і хлопцем який тролить гаїшників (була тут про нього стаття) таки є. :unsure:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 бер. 2015 00:00 #96785 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали

на скільки я знаю на перехресті стоять камери спостереження,осталось проматати плівку

Це не на тому, камери стоять біля Вопака

Автор, цікаво, а чому ти його боїшся ? Щось мені здається що зв"язок між цим анонімом і хлопцем який тролить гаїшників (була тут про нього стаття) таки є. :unsure:

Повір то не він :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2015 00:39 #96811 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали
Сьогодні був там і бачив тормозний шлях. Це як треба гнати щоб стільки тормозити і все одно влетіти у світлофор? Там метрів 30, якщо не більше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 бер. 2015 10:07 #96814 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали

Dj Os пише: Сьогодні був там і бачив тормозний шлях. Це як треба гнати щоб стільки тормозити і все одно влетіти у світлофор? Там метрів 30, якщо не більше.


Гальмівний шлях в 32 метри можливий при швидкості 70 км/год на сухому асфальті. Навіть нашими ПДД допускається, що гальмівний шлях легкового авто на швидкості 40 км/год складає 14,7 метрів (про що пішоходи на переходах навіть знати не хочуть B) ). В реаліях якщо швидкість збільшується в 2 рази - гальмівний шлях - в 4, швидкість в 3 рази - гальмівний шлях в 9 і т.д (квадратична залежність).

Дивує одне - Scoda (якщо це була вона) скоріш за все з системою ABS, при наявності такої "справної" системи - гальмівного шляху не лишається.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 бер. 2015 10:38 #96815 від
Відповідь від у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали
Щоб Ви бачили що вони чудили , дякувати Богу людей не повбивали.Швидка приїжджала два рази ,але її швидко відпускали і машина з ДАІ також була (з маячками але не довго). Так що хто там був всі добре знають нема що й гадати, але Закон України не для всіх однаково писаний. :angry: :angry: :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 бер. 2015 17:47 #96828 від
Відповідь від у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали

Symbioz пише:

Dj Os пише: Сьогодні був там і бачив тормозний шлях. Це як треба гнати щоб стільки тормозити і все одно влетіти у світлофор? Там метрів 30, якщо не більше.

Гальмівний шлях в 32 метри можливий при швидкості 70 км/год на сухому асфальті. Навіть нашими ПДД допускається, що гальмівний шлях легкового авто на швидкості 40 км/год складає 14,7 метрів (про що пішоходи на переходах навіть знати не хочуть B) ). В реаліях якщо швидкість збільшується в 2 рази - гальмівний шлях - в 4, швидкість в 3 рази - гальмівний шлях в 9 і т.д (квадратична залежність).
Дивує одне - Scoda (якщо це була вона) скоріш за все з системою ABS, при наявності такої "справної" системи - гальмівного шляху не лишається.

Гальмівний шлях - це не довжина лінії від гуми залишена на асфальті. В гальмівний шлях входить і процес осмислення водієм ситуації і процес натискання на педаль ( а авто в цей час звичайно рухається). Тому коли є 30м сліди на дорожному покритті - швидкість була однозначно не 70 і не 80 км/год

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2015 18:08 #96830 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали
Тобто ти хочеш сказати, що сліди від маминого хлібу і аж до світлофора були зроблені на швидкості 70 км в годину? Ню ню

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 бер. 2015 18:19 #96831 від
Відповідь від у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали
я хочу сказати що якщо слід від гуми на асфальті 30м, то гальмівний шлях складає метрів 50

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 бер. 2015 19:12 #96832 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ці п'яні ДАІшники вже дістали
Ти ліпше скажи на якій швидкості треба летіти щоб зробити такій гальмівний шлях та все одно збити світлофор?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів