Феєрверки на Новий Рік. За та проти

×

Опитування: Як ви ставитесь до запуску феєрверків на НР ? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Хай собі пускають
Голоси відсутні 0%
Не можна було цього робити
3 100%
Загальна кількість голосів: 3 ( olhavs, kredit, Dj Os )
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
02 січ. 2015 15:27 #95242 від Dj Os

В соц мережах зараз розгорівся чималий рубач з приводу запуску феєрверків на Новий Рік. Цікаво що з цього приводу думають форумчани?
Чи можна обійтись без феєрверків в той час коли хлопці гинуть на сході? Чи варто зважати на хлопців, які повернулись з пекла?

Лантухи))) діло не в тому війна чи не війна а в тому що люди приїхавши з передової реабілітуються в дома з сімєю. І пристав що весь час його крили гради міномети. А тут іде по вулиці і на н**уй тобі салют під бік... Яка буде в нього реакція??? В кращому випадку в паде на землю а в гіршому комусь хребет зламає!!! В мене така ситуація була то знаю що це таке!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 січ. 2015 16:39 #95244 від kredit
Я проти, думаю і пояснювати непотрібно чому.
А от в сусідньому будинку, по Українській, якісь довбой...би 1 січня запускали хлопавки і дуже раділи цьому. :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 січ. 2015 18:20 #95248 від
У кожного своє поняття, виховання і "розмір" совісті! Коли у Новоричну ніч почула салюти - сльози на очі навернулись.....Ну хіба так можна? Поки людей це не торунеться, вони не зрозуміють як це! Я бажаю, аби ніхто з нас ніколи цього не пізнав!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
03 січ. 2015 17:00 #95266 від ravsat
Під Волноваху тих запускачів. Швидко мізки на місце стануть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2015 17:04 #95267 від Vent
Честно даже не знал про запрет, возил с собой в виде динамитной шашки очень мощная, хорошо что не додумался кому то под ноги кинуть.
Но вчера с успехом слышал рядом целая артиллерия стреляла, и на новый год тоже, так что это всё равно что запрещать курить в парке - БЕССМЫСЛЕННО.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2015 18:04 #95268 від kredit

Vent пише: Честно даже не знал про запрет, возил с собой в виде динамитной шашки очень мощная, хорошо что не додумался кому то под ноги кинуть.
Но вчера с успехом слышал рядом целая артиллерия стреляла, и на новый год тоже, так что это всё равно что запрещать курить в парке - БЕССМЫСЛЕННО.


"Не додумался кому то под ноги кинуть" - гигиги як дотепно :whistle:
Мда дивуюсь таким людям, так і хочеться задати питання "Ви хоч цікавитеся навколишнім світом далі свого носа ?"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 січ. 2015 21:07 - 04 січ. 2015 21:39 #95275 від Vent

kredit пише:

Vent пише: Честно даже не знал про запрет, возил с собой в виде динамитной шашки очень мощная, хорошо что не додумался кому то под ноги кинуть.
Но вчера с успехом слышал рядом целая артиллерия стреляла, и на новый год тоже, так что это всё равно что запрещать курить в парке - БЕССМЫСЛЕННО.


"Не додумался кому то под ноги кинуть" - гигиги як дотепно :whistle:
Мда дивуюсь таким людям, так і хочеться задати питання "Ви хоч цікавитеся навколишнім світом далі свого носа ?"


Шо это за комариный писк мне послышался ??? ШУТКА )))))))
И отвечу на Ваш вопрос - Я постоянно смотрю телеканалы "Дискавери", Культура, "Хистори", "Експлоурер" и "2х2", помимо новостных. Тоесть ответ "ДА"
Останнє редагування: 04 січ. 2015 21:39 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 січ. 2015 19:25 - 13 січ. 2015 19:26 #95486 від Наїль
В жопу засунь і трахай скіки хочеш (с) Петро Бампер
Останнє редагування: 13 січ. 2015 19:26 ким Наїль.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.186 секунд
0
репостів
0
репостів