Результати мажоритарки по 190 округу

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 жовт. 2014 18:37 #94517 від UDAR

Sposterigach пише: А в якому стані в ударівців нині земельні справи. Все гаразд?

Та не блефуй, за всю каденцію у місті УДАРівці та члених їх сімей не взяли жодного м.кв. землі. Так що ми спимо спокійно :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 жовт. 2014 18:43 - 28 жовт. 2014 18:43 #94518 від UDAR

Anykey пише: І я хотів би про земельку почути (стосується останньої сесії). Вже раз задавав питання, відповіді не почув.

То що там щодо земельки ? Кому що виділили? Відповіді на ці запитання багато що пояснили би.

Островський ще в процесі уточнення або в процесі прозріння ( що мало ймовірно)
Останнє редагування: 28 жовт. 2014 18:43 ким UDAR.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 жовт. 2014 20:01 #94519 від Sposterigach
Я й не блефую. Мене ситуація з земелькою УДАРівців у районі більше цікавить :silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
28 жовт. 2014 20:54 #94520 від UDAR

Sposterigach пише: Я й не блефую. Мене ситуація з земелькою УДАРівців у районі більше цікавить :silly:

Ще більше, ніж тебе ця ситуація цікавила, колишнього голову рда Дорощука, який надіслав десятки звернень на підконтрольну тоді прокуратуру. І що ? Відповідь проста, як двері - а нічого :) Натомість в найближчому майбутньому буде розслідувано зловживання із землею самого Дорощука ( та його аграрної фірми )), який аж занад-то користувався службовим становищем та лобіював свої інтереси, у чому його охоче і завзято допомагав інший свободівець у Хмельницькому - Лещишин.
Але то все лірика, тут здається міський форум, я не осуджую якусь організацію в цілому, я говорив про дії її лише місцевих представників та тих хто сюди волею долі здійснював гастролі. Зрештою люди та нелюди є у всіх політсилах без винятку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ЮМ
  • ЮМ аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
29 жовт. 2014 09:48 #94521 від ЮМ
Було б непогано, якби дописувачі називали конкретні прізвища і конкретні земельні ділянки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 лют. 2015 02:00 #96177 від pavlok
Відповідь від pavlok у темі Помічники депутата Мацоли
Нещодавно на сайті ВР опублікували інформацію про помічників депутатів.
Помічниками депутата Мацоли працюють:
З поширенням дії Закону України «Про державну службу»: Задоян Ірина Анатоліївна, Тарасюк Павло Ігорович
За строковим трудовим договором на постійній основі: Васильєва Людмила Юріївна, Іщук Олена Сергіївна, Костик Леся Степанівна, Топчій Ірина Павлівна
На громадських засадах: Борозенна Любов Наумівна, Букай Руслан Анатолійович, Когут Роман Васильович, Мацола Андрій Миколайович, Шинаровський Андрій Романович, Янушевський Віталій Віталійович
Джерело

Серед цих громадян є люди з наших країв? Знайомі люди...

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.146 секунд
0
репостів
0
репостів