Антонюка облили гівном?

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 черв. 2014 09:11 #91643 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Антонюка облили гівном?
ну його вибрала пенсія, то що, мені піти вичисляти їх чи як?
загалом він повністю заслуговую на це покарання, ще й мало 2 відра і поки один раз

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2014 09:44 #91645 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Антонюка облили гівном?

Dentist пише: ну його вибрала пенсія, то що, мені піти вичисляти їх чи як?

ну думаю человеку который опирирует понятиями ("вибрала пенсія" и " мені піти вичисляти їх чи як?") лучше "забитися в куточку і невідсвічувати", а если и пойти, то в городсткую библиотеку ( в ДК на моей памяти две было, детская с торца) и набрать книг, разных, для развития. Или вообще, не обращать внимания на мои сообщения.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 черв. 2014 10:39 #91646 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Антонюка облили гівном?
людина яка була присутня на тих виборах і бачила хто його вибрав, можу з упевненістю сказати, що його вибрала пенсія у кількості 1800 (десь стільки).
І якийсь ти зовсім не злий, але вуйко повний

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 черв. 2014 21:31 #91663 від kredit
Відповідь від kredit у темі Антонюка облили гівном?

zlyj vuyko пише: а может заслужил не он, а все те кто за него голосовал на выборах мера? Вы сначала делаете свой выбор хер пойми как, а потом сидите и возмущаетесь какие при власти га...ны. Но отвечать за свой выбор не хотите, а вот забавы с обливанием гавном для вас в самый раз. Нужно (и пора) быть взрослее, ответсвенее и цивилизование



А сам то ти звідки, козачок ?
Антонюк (так для тебе - такого розумного) ще за місяць до виборів, в Царському селі, виставлявся за своє призначення на мерство.
В Україні давно народ не вибирає президентів, мерів і того ж роду 3.14здобратію, а олігархи, раша, європа.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2014 21:51 #91664 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Антонюка облили гівном?

kredit пише: А сам то ти звідки, козачок ?


сынок, ты наверно ещё очень мал, что бы я перед обой отчитывался.

kredit пише: Антонюк (так для тебе - такого розумного) ще за місяць до виборів, в Царському селі, виставлявся за своє призначення на мерство.
В Україні давно народ не вибирає президентів, мерів і того ж роду 3.14здобратію, а олігархи, раша, європа.

Во-первых, он мог проставляться хоть за год до этого, если бы люди за него не проголосовали, то сфальсифицировать неотзя, если нет для этого плацдарма, да и мы не северная корея.
Во-вторых, а кто народу мешает выбирать? разве что их политическое невежество, когда они делают свой выбор не осознано, а под влиянием разного рода манипуляций.
А все эти вопли или о том что голоса наши ни чего не решают, и решаем не мы, или от слабовольности или от глупости
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 черв. 2014 01:45 #91676 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Антонюка облили гівном?
Дивує, що ніхто відео не зняв. Зазвичай такі акції супроводжуються відеозйомкою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 черв. 2014 06:32 - 17 черв. 2014 06:42 #91682 від LuK
Відповідь від LuK у темі Антонюка облили гівном?
і потім та зйомка може бути використана проти самих гамнометателей)))

п.с. якщо вірити народним прикметам - лайно завжди до грошей)
Останнє редагування: 17 черв. 2014 06:42 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 черв. 2014 07:57 #91684 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Антонюка облили гівном?
мне кажется, что история эта скорее всего, народный фольклор (то есть выдумка). Так как действительно сейчас какая ни какая камера в любом телефоне. И как правильно заметили, такие действа обычно и затеваются под съёмку. Да и надо знать наш город, про это бы уже говорили на всех остановках и всех лавочках во дворах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 черв. 2014 10:11 - 17 черв. 2014 10:13 #91689 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі Антонюка облили гівном?
Лайном облити, сраку показати (чи пісюна) - це типова "сільська юстиція". Дивуватись особливо нема чому - з 1954 населення Шепетівки почало скаладатись на 90% з селюків. Всі "етажі" - виключно ж селюч, шепетівчан як таких там майже нема. Від того й багато інших "приємностей" - засране по вуха місто, як свинюшник, і такий набір керівників, шо тільки за голову берешся (до речі - ВСІ як один вихідці з сіл, п. Антонюк не виклюення, як і п. Полодюк). Про це ще гарно Юра Андрухович пише, у що перетворили його місто (Івано-Франківськ) прибульці з "малой родіни", раджу почитати.
PS. Бачу, комусь приглянулась моя авка :) Нічо - мені не шкода, користуйтесь.
Останнє редагування: 17 черв. 2014 10:13 ким lamer85.
Ці користувачі подякували: maroshka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів