"МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 лют. 2014 19:26 #89685 від admin
Відповідь від admin у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Ти ще мій ір вичисли і скажи, що я сію смуту, пропагандуючи митний союз.
Valery, толкові речі пише, а ви тут до ір чіпляєтесь.
Чи думаючі люди лише на майдані у нас стоять?

У нас вже декілька місяців йде навала ботів, які публікують пости в пітримку ТС. Тому і мушу робити такі перевірки, Valery це перший користувач, який пройшов перевірку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лют. 2014 19:28 #89686 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ознайомтесь хто ще не встиг

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лют. 2014 19:29 - 09 лют. 2014 19:48 #89687 від Lego
Відповідь від Lego у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Ви міряєте ЄС не економічними мірками, а меркантильними - от у вас і виходить, що якшо нема маржі - то всьо фігня.

Ну звичайно, безробіття не має ніякого відношення ні до ВВП, ні до економічних процесів))) Це ж суто меркантильний показник. Я б навіть сказав пафосний)))

Також не зрозуміло, як можна зрівнювати ВВП однієї країни з ВВП всіх країн Євросоюзу разом узятих?
Ви ще забули порівняти ВВП Німеччини з ВВП Греції чи Іспанії.
ВВП США також доволі цікавий показник. Особливо коли зрівнювати в % і в млрд.

Тільки от міряти потрібно не розмір, а % приросту за останній рік хоча б.
Цифри навмисно не пишу, а то знову скажеш, що "понти кидаю")))

І чомусь українські олігархи намагаються легалізувати гроші в Європі і розширити свій бізнес також на Європу. Чому б то?

Тому, що Швейцарські банки мають саму надійну репутацію і доволі захищену систему банківської таємниці.
Легалізувати найлегше якраз в інших офшорах типу Британські Віргінські Остови. Але зберігати там не дуже "айс", в принципі як і на Кіпрі з недавнього часу.
А на рахунок розширення бізнесу, так зараз вигідніше розширятись як раз в напрямку сходу. Що останнім часом і спостерігається, не дивлячись на те, що Європа ближче і менталітет все ж таки більш схожий, ніж, наприклад, Китайський.
Останнє редагування: 09 лют. 2014 19:48 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 19:46 #89689 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Я вам пропонував ознайомитись з відеоматеріалом, а цифри навів ті, які в цьому відеоматеріалі озвучені.

Якщо ви оперуєте тими данними, які навели - чому б вам не запропонувати порівняльну таблицю? А не розповідати що буде, якщо. Наразі ж переваги Митного союзу примарніші за переваги ЄС.

Я багато показників не врахував - і що тепер?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лют. 2014 19:59 #89691 від Lego
Відповідь від Lego у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Green Lord пише: Я вам пропонував ознайомитись з відеоматеріалом, а цифри навів ті, які в цьому відеоматеріалі озвучені.

Якщо ви оперуєте тими данними, які навели - чому б вам не запропонувати порівняльну таблицю? А не розповідати що буде, якщо.

А чому б Вам спочатку самому не зробити для себе цю таблицю, а потім щось доводити і не виглядати як троль, який спочатку сказав, а потім перевірив.
Ніби на розумну людину схожі, а таку маячню іноді пишете.

Далеко ходити не потрібно:
Як можна заявляти що

Наразі ж переваги Митного союзу примарніші за переваги ЄС.

якщо

Я багато показників не врахував


Що стосується мене, то я не пишу "що було б, якби". Я бачу фактичні офіційні цифри кожен день і просто їх аналізую.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 20:17 #89695 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Lego пише: Що стосується мене, то я не пишу "що було б, якби". Я бачу фактичні офіційні цифри кожен день і просто їх аналізую.

+

Lego пише: Також не зрозуміло, як можна зрівнювати ВВП однієї країни з ВВП всіх країн Євросоюзу разом узятих?
Ви ще забули порівняти ВВП Німеччини з ВВП Греції чи Іспанії.
ВВП США також доволі цікавий показник. Особливо коли зрівнювати в % і в млрд.

Тільки от міряти потрібно не розмір, а % приросту за останній рік хоча б.
Цифри навмисно не пишу, а то знову скажеш, що "понти кидаю")))

Так-так, ви бачите цифри і аналізуєте.
Я пропоную відео з цифрами.
Потім виходить що цифри у відео трохи перекручені для вигідності подачі інформації.
Значить я пишу маячню.
Чудово. Тільки от я поклався на інформацію від Г.Балашова, натомість до ваших цифр і аналізу не маю жодного доступу.

Що ж тепер робити?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 22:41 - 09 лют. 2014 22:42 #89708 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
От кляті западенці, що творять:

В Одессе активисты Одесского Евромайдана провели «Марш западенцев» в знак того, что Одесса – европейский город.

Как пояснили в пресс-службе, «Одесса – всегда была, есть и будет городом западенцев».
«Построенный по указу немки Екатерины Второй по плану, составленному брабантским дворянином Францем де Волланом, наш город стал основным портом империи при градоначальнике-западенце, которого звали Арман-Эммануэль дю Плесси. Или по-простому – Дюк де Ришелье. Список западенцев, сделавших из кусочка степи над морем процветающий, яркий, нарядный, богатый город зашкаливает. Это француз Ланжерон, испанец Дерибас, грек Маразли, англичанин Кобле. Это знаменитые архитекторы – Влодек, Боффо, Бернардацци, Торричелли, Коклен», - отметили в пресс-службе. Добавили, что «западенцы австриец Фердинанд Фельнер и немец Герман Гельмер сделали наш Оперный театр таким, каким мы его знаем и любим».
«Этот город стал богатым благодаря западенцам - купцам Анатра, Ралли и Родоконаки. Археолог Бларамберг, писатель Олеша, поэт Мицкевич, декабрист Поджио – этот город «страдал» от нашествия западенцев с момента своего рождения. Одесса – город западенцев. Мы подтверждаем это нашим сегодняшним маршем. Мы постоянно «прибываем» сюда, в Одессу, чтобы улучшать и украшать этот город, а нас обвиняют в фашизме. Это мы, западенцы, Одессу не сдадим. Одесса – западенский город. Одесса – это Европа».

Джерело
Останнє редагування: 09 лют. 2014 22:42 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2014 19:52 #89725 від Lego
Відповідь від Lego у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Green Lord пише: Значить я пишу маячню.
Чудово. Тільки от я поклався на інформацію від Г.Балашова, натомість до ваших цифр і аналізу не маю жодного доступу.

Що ж тепер робити?

Як що? Змиритись з такою підступною несправедливістю і надалі дивитись відео від Г.Балашова. Своя ж голова Вам мабуть для краси ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2014 11:31 #89736 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
censor.net.ua/news/270236/u_klichko_schi...e_ochen_pragmatichno заголовок новостей и каменты - люто доставляют.

Прошу прощения за оффтоп, но по-ходу, скоро мы с вами до ручки домайданимся

Шепетоква - вперде!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2014 15:17 - 12 лют. 2014 01:33 #89738 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Lego пише: Як що? Змиритись з такою підступною несправедливістю і надалі дивитись відео від Г.Балашова. Своя ж голова Вам мабуть для краси

Погоджуюсь, несправедлива підступність - одні знімають відео, де малюють графіки і пишуть цифри для краси голови, в той час як інші пишуть дописи про існування цифр.

І девальвація нацвалюти в Казахстані - це контраргумент на мою маячню. Митний союз вперде!

Останнє редагування: 12 лют. 2014 01:33 ким Green Lord. Причина: +image
Ці користувачі подякували: Dj Os, artem

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів