Базарників заганяють на новий базар

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2012 21:04 #81392 від kredit
А хто такий Саша Веселий ?
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2012 21:12 #81393 від Filini
IIIkinep, а які вам ще потрібні аргументи? Базар будувався за кошти місцевого бюджету, це 100% факт. Якби міська рада не приховувала документи і публікувала їх на свому сайті, ви би самі могли переконатись у цьому. Не розумію лише чому опозиційні депутати мовчать?
Вся ця історія, що базар буде комунальним має ряд зауважень. Вам людині яка не посвячена у всі ці перепетії важко зрозуміти, а мені як людини яка по роботі часто буває у міськвиконкомі і має багато знайомих важко дивитись на цей відвертий дерибан. Попри те шо базар буде комунальним, левова частка доходів Сірожа планує класти до свого карману, звичайно зараз документально це підтвердити важко. Але фактом є те, що він шукає підстанвого директора на цей базар, який буде малювати потрібні цифри меру, не важко спрогнозувати скільки від такої співпраці отримає місто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2012 21:41 - 30 лист. 2012 21:46 #81394 від LuK
Філіні ,не пишить єресь :lol: чи ваша задача дезорієнтувати людей?
базар будувався не за кошти з місцевого бюджету,а з кишень підприємців,які планують займатись там підприємницькою діяльністю.З багатьма знайма особисто,інформація з першоджерел так сказать B) спеціально цікавилась.не думаю що їм є сенс мені брехати....
теж думала займатись там підприємницькою діяльністю.мені запропонували заключити договір з адміністрацією ринку та будувати торгове приміщення згідно плану ринку.
звісно за власні кошти,як і решті підриємців.
місто надало лише землю, а кожен підприємець заключав договір з адміністрацією ринку,і потім вже будував павільйон,узгоджений звісно з планом та видом діяльності.інформація достовірна!!!
і як ви собі уявляєте,коли бюджетні гроші з однієї статті потрачені на інші цілі,це ж кримінал !!!!!!!:ohmy:
п.с. Адмін писав на форумі тему чому багато читають і так мало пишуть,от вам і відповідь чому ......
тут марно комусь і шось доказувати.....
і на скільки знаю,директор ринку один,незмінний.і нового поки не планують :dry:
з чого ви взяли що посада директора вакантна???
Останнє редагування: 30 лист. 2012 21:46 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лист. 2012 23:38 #81396 від Filini
Ви поясніть мені, де моя інфорація протиречить вашій? Я можу навіть вам конкретну цифру назвати - близько 300 000 грн., саме стільки виділено з місцевого бюджету на будівництво цього базару, а в придачу до цього ше і порізали на метал всю власністью старого ЖЕКу. Куди пішли гроші підприємців мені невідомо, гадаю їм краще спитати в Гандонюка.
Якщо ви не вірите мені, то зробіть запит в міську раду, по закону вони мають надати вам відповідь на протязі неділі.
І якщо вам відомо хто директор ринку, то будь ласка озвучте тут його призвіще, не тільки мені дуже цікаво хто ж цей щасливчик.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 груд. 2012 08:20 #81400 від LuK
Який це секрет.Василишин Толя :)
Якщо ви в курсі подробиць дерибану бюджетних коштів,то здивована що не знаете хто директор нового ринку.Його всі знають.
300 000тис,то це ж копійки :lol: :lol: :lol:
дуже раджу зайти на территорію нового ринку і подивитись та оцінити вартість будівель.(я заходила,мені дуже сподобалось!!!гарно побудовано,все в одному архітектурному стилі,жалко не зафоткала)
за 300 000 тис такого не побудуєш,
за ці кошти було побудовано лише лабораторію, та закуплено обладнання для неї.
Щоб досліджувати продукти ,які будуть продаватись на ринку.
Повторюсь,все решта будувалось за кошти підприємців,які будуть там торгувати.
Ці користувачі подякували: IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
01 груд. 2012 14:15 #81409 від milka
З самого початку будувався на території жеку, таки справжній комунальний ринок, який мав бути державним, для цього з міського бюджету були виділені кошти в сумі 1 млн, 300 тис грн. але з годом мер вирішив, що коштів на будівництво не вистачає і залучив інвесторів(ним виявився його син), і ринок з державного набув статусу приватного, (де взялися кошти на добудову і яким способом виділені місцеві кошти мають повертатися ніхто не знає ).
Щоб прибрати конкуренцію і мати свій ринок, мер вирішив закрити ринок по пр.Миру.
Ціна місця на "новому ринку" є неймовірною від 6000 до 20000 доларів.
Тому, підприємці ринку (60%) та приїжджі не мають змоги перейти на новий ринок(всі не помістяться, та ціна кусається), ось і виникла потребе в акції протесту. Діяльність ринку по пр.Миру, відбувається на правових засадах. Суд м.Шепетівки вирішив справу на користь підприємців, такуж відповідбь надав апеляційний вінницький суд. А наш мер вирішив, що він сам може позбавити людей робочих місць.

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...
Ці користувачі подякували: Alois

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
01 груд. 2012 14:20 #81410 від milka
Щодо акції протесту 03,12,2012 року, прошу прийти всім, оскільки будуть підняті питання неправоміргоно підняття ціни на воду, газ, тепло. Є лист відповідь з антимонопольного комітету, що в м.Шепетівка необргунтовано підняті тарифи, та наразі справу передано до прокуратури.
Шепетівка вставай з колін!

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 груд. 2012 14:21 - 01 груд. 2012 14:29 #81411 від LuK
від 6000 до 20000 доларів...
звідки такі суми?для оренди місця шось дуже дорогувато... :dry: :silly:
може це ціна побудованої та облаштованої торгової точки?
а чого у вінницькому суді?в нас що,нема судів?
а на рахунок тарифів:порушення дійсно знайшли,перевірка була ще місяця 2 тому.
завищені тарифи виявили в Тихончука,в Цегелі все нормально.
Останнє редагування: 01 груд. 2012 14:29 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • milka
  • milka аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
01 груд. 2012 14:28 #81412 від milka
У Вінницькому роглядалась апеляція, а ціну можете взнати зателефонувавши на новий ринок.

Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведется працювати жодного дня у житті. Мрією теж треба керувати, а то її, як корабель без керма,...
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 груд. 2012 14:34 - 01 груд. 2012 15:11 #81413 від LuK
все таки поки цікавить ціна оренди,хочу бізнесом зайнятись. :whistle:
не підкажете ціну щоб приценитись?бо зателефонувати можна буде мабуть лише в понеділок
думала на проспекті,але хочеться торгувати щодня а не раз в тиждень.
щоб не возитись з клумаками ,і було де їх лишити.
піду в понеділок цікавитись мабуть,пора точно вставати з колін і щось змінювати у житті)))

п.с.а взагалі підприємці тут є? :dry: бо пишуть в темі багато,а хто підприємець?
бо хочу стоврити тему про ПП,не хочеться в ній самій з собою спілкуватись :S
Останнє редагування: 01 груд. 2012 15:11 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.202 секунд
0
репостів
0
репостів