День міста 2012

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 вер. 2012 01:33 #79585 від T-S
Відповідь від T-S у темі День міста 2012
Кузьма то канэшно круто, якби не перед виборами...
А на мєсних рєбят таки дійсно наврядчи хто піде дивитися...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 вер. 2012 01:35 #79586 від T-S
Відповідь від T-S у темі День міста 2012

Петр пише: Васылык и ее псевдо-молодежной организаии "Кедр" а действительно талантливым ребятам.

І в цій МГО були (не знаю як зараз) талановиті рєбята... :unsure:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 вер. 2012 08:05 #79589 від LuK
Відповідь від LuK у темі День міста 2012
Приблизно років 8-10 назад на день міста до нас запросили Козаків Поділля та естрадно-симфонічний оркестр з Хмельницька.
Концерт вони давали на стадіоні.безкоштовний звісно.
Мені дуже сподобалось!!! Із задоволенняп послухала б їх ще
До речі у Хмельницьку на їх концерти квиток коштує не менше 100 грн. і у залі вільних місць нема.
Також вони з успіхом гастролюють по всьому світу .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 вер. 2012 10:59 #79594 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі День міста 2012
Ым'я, як ТС влучно сказав, якби не перед виборами, то це робота для людей, а якщо перед виборами, то це піар, гнилий піар, від якого нудить.... я вже казав Дід Мороз частіше в гості приходить ніж буряк

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 вер. 2012 17:25 #79597 від
Відповідь від у темі День міста 2012
Я не хочу нікого образити чи нав"язувати свою думку. Нехай хто хоче - сидить вдома. А я піду на площу і буду відриватись під Скрябіна. І мені взагалі перпендикулярно, під вибори це чи ні. Врешті-решт, якби не вибори, то фіг би хто приїхав в Шепетівку... А якщо люди стараються і організовують це для нас, то треба це хоч якось цінувати. А для поціновувачів місцевих талантів - от і побачимо на день міста, скільки людей буде на площі слухати їх виступи...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 вер. 2012 00:39 #79602 від Filini
Відповідь від Filini у темі День міста 2012

А якщо люди стараються і організовують це для нас, то треба це хоч якось цінувати. А для поціновувачів місцевих талантів - от і побачимо на день міста, скільки людей буде на площі слухати їх виступи...

А що тут цінувати? Люди ці отримують за це чималі гроші і працюють не заради шепетівчан, а свого гаманця .Привезли пару підбитих "зірок" і вважаєте побіжимо за Буряка голосувати? Всі прекрасно розуміють, що все це зроблено спеціально під вибори. Людям осточортіли ці подачки хай і у вигляді концертів.
І не треба применшувати тут значимість місцевих талантів, їх в місті вистачає. Але більшість пані Василик вже використала кількаразово в своїх кар’єрних цілях, навряд чи вони погодяться брати участь в цьому передвиборчому вертепі.
Всі ці ваші концерти створюють не атмосферу свята, а атмосферу трагедії. Збоку це все виглядає ніби пір під час чуми. Стільки років грабувати цю країну і перед виборами кидати ці подачки - це найвища степінь зневаги людей. І Буряк зараз нічого нікому не дає і не дарує, він віддає частину награбованого щоб йому дали можливість грабувати цю країну ще 5 років.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 вер. 2012 15:21 #79605 від T-S
Відповідь від T-S у темі День міста 2012

Имя пише: Я не хочу нікого образити чи нав"язувати свою думку. Нехай хто хоче - сидить вдома. А я піду на площу і буду відриватись під Скрябіна. І мені взагалі перпендикулярно, під вибори це чи ні. Врешті-решт, якби не вибори, то фіг би хто приїхав в Шепетівку... А якщо люди стараються і організовують це для нас, то треба це хоч якось цінувати. А для поціновувачів місцевих талантів - от і побачимо на день міста, скільки людей буде на площі слухати їх виступи...

Щось мені підсказує що якби не вибори, ви б тут звагалі не писали-би : :unsure:
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 вер. 2012 22:43 #79608 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі День міста 2012

Имя пише: . А якщо люди стараються і організовують це для нас...
Якщо так для нас стараються, то від нашого вибору ще щось залежить . Але не думаю,що вони варті того,щоб за них гризтись,навіть тут, на форумі. Ціль у них у всіх ОДНА ! Чи я не правий?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 вер. 2012 22:46 #79610 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі День міста 2012
Якщо так для нас стараються, то від нашого вибору щось і залежить ще .Але не думаю,що вони варті того,щоб за них гризтись,навіть тут, нафорумі. Ціль у них у всіх ОДНА ! Чи я не правий?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 вер. 2012 22:51 #79611 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі День міста 2012

Старик Хотабыч пише: Якщо так для нас стараються, то від нашого вибору щось і залежить ще .Але не думаю,що вони варті того,щоб за них гризтись,навіть тут, нафорумі. Ціль у них у всіх ОДНА ! Чи я не правий?

Правий! Мене бісять люди, які говорять, що голосувати не будуть, бо від них нічого не залежить. Цю країну грабують якраз із-за мовчазної згоди таких людей.
Якщо буду в місті то Скрябіна послухати прийду, а так більше нічого цікавого не бачу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.180 секунд
0
репостів
0
репостів