Нововведення у міських автобусах))

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 вер. 2012 21:45 - 05 вер. 2012 21:46 #79292 від Symbioz
Сьогодні був у шоці, коли прийшлось проїхатись міським маршрутом на "комфортабельному" міському автобусі по маршруту №5.
В автобусі встановили відеореєстратор, направлений в салон і на цей реєстратор пільговиків примушують показувати свої посвідчення. Хто не покаже - геть з автобуса. При мені заставили показати посвідчення інваліда без руки. Одного з пенсіонерів, забувшого посвідчення - "попросили" вийти з автобуса. На моє питання до водія, хто це придумав, відповідь - Рома. На уточнення чи разом із Владою, відповідь - ТАК. -) і попередження, що це теж записалось... (напевно будуть переслідування)... На моє питання чи це законно, водій відповів, що там всередені автобуса папірець із написом про відеозйомку, хоча вхід в автобус ТІЛЬКИ через передні двері. Блін, я тепер в наших автобусах їздити не буду, а то ще компромати про мене назбирають і будуть потім шантажувати... :-)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 05 вер. 2012 21:46 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 вер. 2012 22:21 #79293 від ТРПКСН-941-А
А что тут такого? Носить с собой корочку - думаю бапкам и дедкам не очень обременительно будет. А вести себя в гантобусе - быдлонаселение будут проще, зная про видеосъемку. Например щипачи (карманники) опасаться будут...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 вер. 2012 22:28 #79295 від Symbioz
Та ніби з однієї сторони непогано, проте ця ніформація попадає в частні руки, тобто до приватного підприємця, а в нашій країні:
Стаття 32 КУ. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України.
Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.
А ця особиста інформація збирається приватним підприємцем без попередження на вході в автобус, я змушений був пройти половину автобуса, щоб побачити об'яву про відеозйомку. Тим більше ці реєстратори направлені так, що знімають обличчя людей...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 вер. 2012 22:44 - 05 вер. 2012 22:44 #79297 від Alois

ТРПКСН-941-А пише: А что тут такого? Носить с собой корочку - думаю бапкам и дедкам не очень обременительно будет. А вести себя в гантобусе - быдлонаселение будут проще, зная про видеосъемку. Например щипачи (карманники) опасаться будут...


Быдлонасєлєніє - це та частина населення, у якої немає мови, а лише язык? Як у худоби (бидла)...

На цей раз я не забув знизити тобі рейтинг - як ти і просив.

Не бійся!
Останнє редагування: 05 вер. 2012 22:44 ким Alois.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 вер. 2012 23:16 #79299 від Старик Хотабыч
Не треба себе накручувати. Апаратура встановлена скоріше всього для контролю роботи водія чи кондуктора ,який продає квитки, щоб грошей не ложив собі в карман-можна порахувати,скільки пасажирів було за день.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 вер. 2012 23:57 #79303 від Dj Os

Старик Хотабыч пише: Не треба себе накручувати. Апаратура встановлена скоріше всього для контролю роботи водія чи кондуктора ,який продає квитки, щоб грошей не ложив собі в карман-можна порахувати,скільки пасажирів було за день.

Для таких цілей ще з незапам'ятних часів було придумано квитки. Якби у нас кожному пасажиру давали би квитки, то ні водій ні кондуктор би собі в карман нічого б не поклали. Відеорегістратори, які направлені в салон це пряме порушення конституції. Навіть якщо таблички про відеоспостереження будуть по всьому салоні автобуса, то це порушує права шепетівчан на пересування, бо що це виходить якщо не хочеш шоб тебе знімали то вилазь з автобуса? :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 вер. 2012 23:59 #79304 від Dj Os
Скажу улюблену фразу ТС "Маразм крєпчал".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 вер. 2012 00:05 #79305 від Старик Хотабыч
Квиток можна і не дати, як це звичайно роблять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2012 00:09 #79306 від Dj Os
Це ви вже так звикли, раніше квитки вимагали самі пасажири і правильно робили, а зараз нас відучили. Якщо не дай бог щось трапиться під час поїздки з вами ви навіть не зможете довести, шо були в автобусі, і відеореєстратор доказом в суді навіть не приймуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 вер. 2012 08:11 #79313 від Symbioz
Пропоную тему для флешмоба - всі, хто заходить в міський транспорт вимагає у водія квитки :P :evil:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів