Вибори почалися. В усіх церквах Шепетівки роздали коробки цукерок "від Буряка"

Більше
05 лип. 2012 11:31 #77751 від Антонюша

kredit пише:

Антонюша пише: В мене весілля! Дайте смачненьких цукерок! Де роздають? Хочу цукерок! Хто відмовляється давайте мені!!!! :

Навіщо тобі ті цукерки, проси машину чи квартиру - він зара добрий , може дасть, але знай що за них треба розраховуватися так сказать заплатіть по счетам. :P

А звідки ти знаєш, вже дали машину чи квартиру.? Наскільки я чула, він ніколи не чого не жалкував, якщо є щось дати чи раздати то чого бути жадібним? Не хай роздає! Молодець!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 лип. 2012 14:27 #77758 від Dj Os
Антонюша шо вже виборча компанія почалась? :blink:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лип. 2012 19:15 #77770 від kredit

Антонюша пише:

kredit пише:

Антонюша пише: В мене весілля! Дайте смачненьких цукерок! Де роздають? Хочу цукерок! Хто відмовляється давайте мені!!!! :

Навіщо тобі ті цукерки, проси машину чи квартиру - він зара добрий , може дасть, але знай що за них треба розраховуватися так сказать заплатіть по счетам. :P

А звідки ти знаєш, вже дали машину чи квартиру.? Наскільки я чула, він ніколи не чого не жалкував, якщо є щось дати чи раздати то чого бути жадібним? Не хай роздає! Молодець!!!!!!!


Та нічого він мені не дав, він тими мізерними подарунками більш старше населення підкуплює.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лип. 2012 09:54 #77778 від marguna7
Люди!!! Це ж вибори! Усі номальні політики акумулюються. Так було, є і буде.Добре що дає, інші просто говорять

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лип. 2012 16:46 - 07 лип. 2012 17:26 #77797 від lamer85
Ви маєте на увазі православні церкви? Дуже сумніваюсь, щоб цукерки роздавали у католицькому костьолі, евангелістському домі молитви, чи залі царства свідків Єгови.

Доречі, старенький прикол на цю тему (десь в 90-х був цей концерт):

Останнє редагування: 07 лип. 2012 17:26 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.223 секунд
0
репостів
0
репостів