Якого кандидата ви б підтримали на виборах до Верховної Ради України?

  • Filini
  • Filini аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 трав. 2012 22:03 - 02 трав. 2012 11:36 #76846 від Filini
Прочитав ось новину про кандидата від опозиції на чергових парламентських виборах - shepetivka.km.ua/novyny/podii/item/339-s...-vid-opozitsiyi.html Лише мені здається що це завідома програшний кандидат? Я особисто взагалі нічого про нього не знаю окрім того, що він був губернатором Хмельниччини. Що він робив після того як залишив цю посаду невідомо.
І якщо відверто, то я навіть не знаю кого би я міг запропонувати на заміну. А що ви можете сказати з цього приводу?
Останнє редагування: 02 трав. 2012 11:36 ким Dentist. Причина: підправив посилання

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
02 трав. 2012 08:49 #76853 від makar75

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 трав. 2012 11:36 #76855 від Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 трав. 2012 14:04 #76856 від
А коли були збори на яких обирали кандидата ы хто на них був присутный?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 трав. 2012 12:11 - 03 трав. 2012 12:12 #76864 від шщгкущшйцгкщй
Я не думаю, що він завідомо програшний. По-перше, за нього будуть голосувати нетішинці, осільки мати народного депутат зі свого міста, а не парашутиста з Києва, місту дуже треба.
По-друге, чи готові шепетівчани знову обирати Буряка, який допомогав місту тільки тоді, коли виборча система була мажоритарна? Я особисто щось не пам'ятаю, щоб він чи його представники щось дарували (чи вірніше сказати, інвестували у виборця), коли система була пропорційна.
Готові вони за пайку гречки знову обрати депутата, який працює на цей укранофобський окупаційний режим Табачника-Януковича чи голосувати за опозицію? Все залежить від самого виборця.
А стосовно Буханевича як губернатора, то показники області тоді буде дуже непогані. Принаймні краще, ніж зараз.
Останнє редагування: 03 трав. 2012 12:12 ким шщгкущшйцгкщй.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 трав. 2012 17:01 #76868 від Filini
Я маю на увазі, що його мало хто не знає із шепетівчан та славутчан.
За Буряка я ніколи не голосував і не буду голосувати, це одвічна тушка яка вже пережила не одне скликання депутатів і завжди була з провладними партіями. Він переживає лише за власний бізнес, на людей йому начхати.
Я цю тему підняв не просто так, цікаво кого з потенційних кандидатів можуть запропонувати люди. Хто може достойно представити наш край у Верховній Раді. Мені особисто на думку взагалі ніхто не спадає

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
03 трав. 2012 19:33 - 03 трав. 2012 21:13 #76870 від LuK
а якщо і знайдеться достойний кандидат,то в нього просто грошей не хватить пройти у верховну раду :dry:
бо коштує це дуууууууже дорого
до подій 2004 року коштувало 200 000 $ після революції 500 000$
а зараз і страшно подумати скільки :woohoo: (здається приблизно 5 000 000 $ )
і якщо людина платить такі кошти ,не думаю що вона буде захищати інтереси народу
перш за все потрібно буде "відбити" затрачені кошти,ну і собі щось заробити...
Останнє редагування: 03 трав. 2012 21:13 ким LuK.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 трав. 2012 17:38 #76903 від
Такие цифры, такая обреченнось. В 17 году династию Романовых убрали, ни кто и представить не мог. Выбирайте по делам, а не по обещаниям. И пришли волки в овечих шкурах и узнаете их по делам их.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 трав. 2012 23:44 #77028 від Filini

LuK пише: а якщо і знайдеться достойний кандидат,то в нього просто грошей не хватить пройти у верховну раду :dry:
бо коштує це дуууууууже дорого
до подій 2004 року коштувало 200 000 $ після революції 500 000$
а зараз і страшно подумати скільки :woohoo: (здається приблизно 5 000 000 $ )
і якщо людина платить такі кошти ,не думаю що вона буде захищати інтереси народу
перш за все потрібно буде "відбити" затрачені кошти,ну і собі щось заробити...

Ваші слова наочно доводять наскільки вже спотворено думку українців щодо виборів. Виходить якщо не маєш грошей то до влади зась? Такі судження лише і грають на руку пройдисвітам, які зараз грабують країну. Вибирати потрібно по ділам, а не по гаманцям. Вже 20 років обирали по гаманцям і що маємо? Але все ж таки хотілось би повернутись до головної теми. Хто достойний йти в депутати від нашого регіону? Кого ви можете запропонувати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.130 секунд
0
репостів
0
репостів