Пограбування з тортурами

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 груд. 2011 19:48 #74429 від admin
В середу наше місто потрясло одне з найзухваліших пограбувань в історії Шепетівки. Пізно ввечері до будинку директора вагонного депо станції Шепетівка Чехова Віктора Назаровича увірвались грабіжники. Зловмисники зв'язали господарів будинку та почали шукати гроші та цінні речі. Очевидно пошуки їх не увінчались великим успіхом і вони почали за допомогою тортур вимагати інформації у господаря. В результаті Віктору Назаровичу було зламано кінцівки та нанесено масу тілесних ушкоджень. Після пограбування грабіжники залишили хазяїв зв'язаними та забрались геть, лише зранку правоохоронці почали пошуки зловмисників, на місце злочину прибула судмедекспертна група.В даний момент постраждалого доставлено в київське медичний заклад для лікування, а правоохоронці шукають зухвалих грабіжників. Хочеться побажати Віктору Назаровичу найскорішого одужання, а правоохоронцям успіхів в пошуках.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 груд. 2011 19:52 #74430 від makar75
А есть информация сколько их было?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2011 19:58 #74431 від Dred
скільки було я не пам"ятаю, але вони зробили одну величезну помилку: вони викрали в Чехова зброю, на якій і погорять

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 груд. 2011 20:02 #74432 від makar75
Будем надеяться,что так оно и будет.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 груд. 2011 20:06 #74433 від LuK
дружині Віктора Назаровича теж хочеться побажати скорішого одужання.вона також знаходиться у столичній лікарні. Рани та переломи заживуть, а психологічний шок буде мабуть переслідувати їх все життя.можу лише поспівчувати всіх сім"ї ,бо це хороші і порядні люди.було здається четверо чоловік. під...си одним слово,і це м"яко сказано...але саме головне що всі живі!!! гроші,зброя та всілякі цінності - це такі дрібниці у порівнянні з життям

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 груд. 2011 20:10 #74434 від makar75
Да,жесть.Становится страшно жить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2011 20:14 #74435 від Dred
якби вони не взяли зброю, їх було б важче знайти. а так по всій країні найбільза із баз знань - це база по вогнепальній зброї. вона вся балистична. навіть якщо вони номери переб"ють, всерівно експерти визначать. ось коли вони спробують іі збути, тоді і погорять

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 груд. 2011 20:14 #74436 від LuK
вертаються ліхі 90-ті....не думайте що вони такі дурні,щоб вкрадену зброю відразу ж використовувати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2011 20:49 #74438 від jaruto

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2011 21:47 #74439 від Dred

LuK;74436 пише: вертаються ліхі 90-ті....не думайте що вони такі дурні,щоб вкрадену зброю відразу ж використовувати

ніхто не каже "використовувати". вони можуть спробувати її продати

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.166 секунд
0
репостів
0
репостів