МНСники врятували коня у Шепетівці)))

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 20:21 - 04 серп. 2011 20:24 #69208 від LuK
3 серпня о 12.40 у місті Шепетівка на Хмельниччині в каналізаційний люк провалився кінь. Це трапилося в центрі міста поблизу Центрального продовольчого ринку. Власник тварини розвертав підводу."Біля ринку є місця захаращені. Там колись планували будувати критий ринок. Але нічого так і не зробили. Пустує десятиріччями. Де ближче до дороги, зупиняються фермери. На ділянці по проекту мали бути каналізації, вирити їх вирили, а довести до ума не довели. От в одну з кадок потрапила і тварина. То, до речі, була кобила. Коли власник розвертав підводу, та поцілила двома задніми копитами в триметрову яму. Прямо з головою", - розповів Віктор Дворах з Шепетівського РВ УМНС у Хмельницькій області.Аби дістати кобилу, викликали приватний кран, який на умовах договору співпрацює з місцевими рятувальниками."До того, як почали витягувати, перший круг ями розбили. Тварину обв'язали спеціальними шлейками. Кобила була молода, проте важила 500 кілограм. Її господар, Микола Хмельничний, із села, що в районі. Чоловік дуже переживав, намагався допомагати. Але так розгубився, що не знав за що вхопитися", - додав Дворах.Кобилу дістали о 13.50. Її оглянув ветеринарний лікар."Тварина нічого не зламала. Але, ветлікар сказав, що отримала сильний нервовий зрив. Бо коні дуже вразливі, набагато вразливіші, ніж на приклад — корови", - зауважив Дворах."Проблема з відкритими каналізаціями у Шепетівці у нас давно. По кримінальній хроніці постійно, то там вкрали, то там люк. А про те місце, де та коняка звалилася, то взагалі треба караул кричати! Бо поприкривали гілляками дірки, а там і діти можуть бігати. Не дай Бог, голову зламають! Якщо там нічого не будують, то нехай хоч сміттям закидають", - скаржиться Марія Гробчак з аптеки, що стоїть неподалік. взято з сайту gazeta.ua/articles/np/_na-hmelnichchini-...ilasya-kobila/393461 там ще багато фото з місця подій МНСникам :bi::bi::bi: а Шепетівку у всіх новинах показують)))хоть чимось прославились на країну

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 серп. 2011 20:34 #69209 від Anareta
"Голову зламають". І це сказала людина з якою-ніякою, але медичною освітою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 20:53 #69211 від Alois

Anareta;69209 пише: "Голову зламають". І це сказала людина з якою-ніякою, але медичною освітою.

Що саме тебе дивує? Голова - це також кістка, то чому її не мона зламати?... В одному готельному номері поселилися професор і прапорщик. Звечора випили за знайомство - всьо, як не може бути... Вранці професор ще спить, а прапорюга вже накрутив бритву з механічним приводом і голиться... Від такого противного жужжання професор прокинувся і напівмертвим голосом питає: "Молодой человек, как вы себя чувствуете?". - Нормально! - И у вас голова не болит? - А что голова (постукав себе пальцем по чолі)? Кость!...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 серп. 2011 21:06 #69214 від Anareta

Alois;69211 пише: Що саме тебе дивує? Голова - це також кістка, то чому її не мона зламати?... В одному готельному номері поселилися професор і прапорщик. Звечора випили за знайомство - всьо, як не може бути... Вранці професор ще спить, а прапорюга вже накрутив бритву з механічним приводом і голиться... Від такого противного жужжання професор прокинувся і напівмертвим голосом питає: "Молодой человек, как вы себя чувствуете?". - Нормально! - И у вас голова не болит? - А что голова (постукав себе пальцем по чолі)? Кость!...

Дякую, але старі анекдоти я і так знаю:ag:Дивує мене те, що голова - це все-такі не кістка. Хоча, якщо цю людину навчав наш мер...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 21:08 #69215 від Alois

Anareta;69214 пише: Дякую, але старі анекдоти я і так знаю:ag:Дивує мене те, що голова - це все-такі не кістка. Хоча, якщо цю людину навчав наш мер...

Може людина медицину за збірником анекдотів вивчала?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 серп. 2011 21:10 #69216 від Anareta

Alois;69215 пише: Може людина медицину за збірником анекдотів вивчала?

Значить, екзамени приймав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 21:39 #69219 від Alois

Anareta;69214 пише: Дякую, але старі анекдоти я і так знаю:ag:Дивує мене те, що голова - це все-такі не кістка. Хоча, якщо цю людину навчав наш мер...

Хіба в Шепетівській медусі є ветеринарне відділення?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 серп. 2011 21:41 #69220 від Anareta

Alois;69219 пише: Хіба в Шепетівській медусі є ветеринарне відділення?

А хіба це казала працівник ветеринарної аптеки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2011 21:58 #69221 від LuK
не флудіть)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 22:07 #69222 від Alois

Anareta;69220 пише: А хіба це казала працівник ветеринарної аптеки?

Перепрошую. Неуважно прочитав.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.135 секунд
0
репостів
0
репостів