Рівень оплати за житлово-комунальні послуги у нас найнижчий по області

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 бер. 2011 13:57 #62344 від admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 бер. 2011 23:07 #62731 від
А хотілось би порівняти ціни на послуги по різним містам Хмельниччини!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 бер. 2011 17:10 #63476 від VeraKuharuk
А може спробувати зіставити розмір мінімальної зарплати і пенсії, яку отримують (а зарплату далеко не всі отримують, тому що мінімальна зайнятість в Шепетівці порівняно з Славутою і Хмельницьким) шепетівчани і порахувати. що залишається на прожиття після оплати комунальних послуг? Ми уже 20 років вживаємо вислів "виживаємо". А коли ж жити будемо по людськи?
Додано о 17:10
Попереднє повідомлення було написане в 17:02
Ще додам, що вартість 1 куб. м води по Україні від 2 гривен до 9 грн. 40 коп. у Слав'янську Донецької обл. Шепетівка теж у лідерах! А 68 гривень на одну людину це вам як?! Адже не всі можуть лічильники поставити... У 2009 році під наш будинок на вул. Шварца цілий місяць текла вода (фотан бив!) і ми підняли на ноги працівників місквиконкому, газету "Шепетівський вісник", депутатів поки зупинили потік. Але протягом тижня по черзі приїздили представники ЖЕКу і Водоканалу і чергувалися: хто заварить трубу і поставить вентиль (які ми придбали за власні кошти). А таких фонтанів, струмків і струмочків по Шепетівці дуже багато тече...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 бер. 2011 18:44 #63484 від Morkovka
А потім кажуть, що воду крадуть і треба покривати розхід "вкраденої" води. Їм самим не смішно? Сьогодні такі гроші платити, щоб ржаву трубу варили по 3 рази! А вода то тече по тихеньку в нікуди. А що буде, коли усі старі труби "полетять"? Будуть попами прикривати? До речі за тарифи про воду вчора в новинах розказували...виявляється люди ще й не такі ціни платять. У містах, де найбільше прісної води подекуди люди платять по 18-25 грн. за куб. Так що називається радіємо....

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 бер. 2011 19:55 #63490 від
А ще кажете що Шепетівка круте місто. Ганьба.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 бер. 2011 20:28 #63493 від Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 бер. 2011 22:24 #63518 від Morkovka
Бачу, що це один із славутчан себе дуже крутим вважає. Бачу у вас там на форумі мертво, то вирішили тут пофлудити? Платіть за своїкомунальні послуги і радійте свому місту)

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 бер. 2011 23:34 #63527 від
Повір чувак, я страшенно радий що не в Шепетівці живу. Ще б якби не вимушений до вас їздити раз на 5 років, то був би дуже щасливий. Але завдяки ыдыотськый полытиці Проскурова вимушений. Дарма нас до рівненської области не перевели.До речі в мене є свій власний форум, де відвідуваність в рази вище від вашого. Тому мені чхати на інші форуми. І ще дещо скажу, у Славути є близько 5 форумів.А тепер мисліть логічно - за комунальні не платите, народжуваність в Шепетівці слабка, місто дотаційне - що це значить?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
30 бер. 2011 23:44 #63528 від Andruxa
ну так дай посилання на ваші форуми, а то вже задрали зі своїми байками

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 бер. 2011 00:34 #63530 від Dentist

Гість_зі Славути;63527 пише: До речі в мене є свій власний форум, де відвідуваність в рази вище від вашого. Тому мені чхати на інші форуми.

Это что теперь показатель?? у кого писька больше?))К тому же ты не знаешь людей с форума, что-бы кому-то потыкать, тебе даже влом зарегаться, про твою серьезность можно только догадываться))

Гість_зі Славути;63527 пише: До речі в мене є свій власний форум, де відвідуваність в рази вище від вашого. Тому мені чхати на інші форуми. І ще дещо скажу, у Славути є близько 5 форумів.значить?

это ничего не значит, я видел только один) удиви нас большим з.ы. думаю ты не берешь в счет форумы школ или какие не обновляются новостями и т.д., пустышки другими словами

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів