Шепетівчанин повісився через нерозділене кохання

  • MafiaBoy
  • MafiaBoy аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
24 лют. 2011 08:45 #61014 від MafiaBoy
22 лютого на Пагорбі слави у Рівному знайшли повішеним 19-річного Дмитра Таркана. Хлопець висів на дереві на мотузці. У його кишені знайшли телефон з передсмертною СМС-кою колишній дівчині.“Про тіло нам вранці повідомив диспетчер "швидкої допомоги". Звідти диспетчер зателефонував до нас, - розповіла Ірина Мовчанюк з міськвідділу МВС. – На місце тут же виїхала оперативна група. Хлопця зняли із зашморгу, але він уже був мертвим”.Дмитро родом з міста Шепетівка Хмельницької області. У Рівному навчався на юриста у місцевому економіко-гуманітарному університеті ім. академіка Степана Дем’янчука.Третьокурсник зник 21 лютого. Хлопець знімав двокімнатну квартиру на вулиці Черняка. Жив у ній разом з дівчиною та ще трьома студентами. Його однокурсники кажуть, що пара зустрічалася півроку, а тиждень тому вони розійшлися.У понеділок ввечері Дмитро пішов з квартири. Більше живим його співмешканці не бачили.Близько опівночі на мобільний телефон дівчини прийшло повідомлення: “Вибач, що не оправдав твоїх надій, я люблю тебе, але нічого в нас не вийшло. Знайди собі гідного чоловіка, якого будеш щиро любити, не обманюй себе! Я на Холмі Слави за пам’ятником, думаю, знайдете”.СМС прочитали лише зранку. Друзі кинулися на вказане у повідомленні місце, але за пам’ятником Дмитра не знайшли. Він повісився на одному з городів за кількадесят метрів звідти.“Чи стало причиною самогубства нещасливе кохання, або у хлопця були якісь інші причини – нині з’ясовує слідчий відділ”, - каже Ірина Мовчанюк. gazeta.ua/articles/np/372968

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лют. 2011 08:53 #61015 від LuK
дурень.і егоїст! ніяке кохання не варте того,щоб йти з життя. можна лише поспівчувати батькам,про яких він зовсім не подумав...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.060 секунд
0
репостів
0
репостів