Шепетівку відвідав міністр аграрної політики Микола Присяжнюк

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лют. 2011 20:42 #60091 від IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 лют. 2011 21:38 #60093 від makar75
Да,я так понял Вопак по Шепетовке не плохо держиться?Все кто не приезжает все в Вопак рулит...))Эконом смотрю не сильно по сравнению с Вопаком, отстой..))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лют. 2011 00:15 #60097 від IIIkinep
аааа)Ну візуально! мені також краще в "Вопаку".а з приводу роботи не можу сказати;(Не буваю((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2011 10:17 #60172 від Alois

monax;60087 пише: Ця фраза взагалі без автора, приписується Гоголю або Салтикову-Щедріну... Або ще комусь))) А от що це було про Росію - 100%.

А Шепетівка в той час до якої держави належала? І Гоголь також "не зовсім кацап"...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 лют. 2011 16:14 #60188 від

Alois;60172 пише: А Шепетівка в той час до якої держави належала? І Гоголь також "не зовсім кацап"...

Шановний, я Вас здивую, але ця тема про події, які відбулись декілька днів назад, а не в "той час". ПС. Про "одна біда ремонтує іншу" - фраза взагалі з КВН-у, яка була сказана, коли Шепетівка була частиною України.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лют. 2011 19:22 #60193 від Alois

monax;60188 пише: Шановний, я Вас здивую, але ця тема про події, які відбулись декілька днів назад, а не в "той час". ПС. Про "одна біда ремонтує іншу" - фраза взагалі з КВН-у, яка була сказана, коли Шепетівка була частиною України.

Ви мене зовсім не здивували, пане Монакс. Дивує те, що Шепетівка навіть через два століття так схожа на ту Росію. Напевно це буде тривати до тих пір, поки банальну зміну окупанта святкуватимемо як "освобождєніє Шєпєтовкі"...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2011 19:30 #60195 від LuK

Alois;60193 пише: Дивує те, що Шепетівка навіть через два століття так схожа на ту Росію.

якщо маються на увазі дороги-тут вже дозвольте не погодитись!!! у 50-60-х роках дійсно була жахлива ситуація-на центральних вулицях нашого міста. було таке болото,що коні топились.так що зараз гріх жалітись:ag: :bk:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 лют. 2011 22:23 #61057 від makedon
Як на мене, то це все проста політична підтримка рейтингу партії регіонів по країні. Вот приїхав міністр, хай що наговорив, а люди щасливі , що про них не забувають і на наступних виборах віддадуть свої голоси за них, тому що "вони ж приїзжали до нас")) Якби це була внепланова поїздка, коли мер і Ко не готувались до приїзду і міністр побачив РЕАЛЬНИЙ стан речей, то це зовсім інша справа, а так...дешеві понти для приїзжих.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів