Штрафи за сміття

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 бер. 2011 17:01 #61911 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Штрафи за сміття
просто банальна відсутність культури.хіба так важко скласти те сміття у пакет і лишити для служби благоустрою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 бер. 2011 17:04 #61912 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: Штрафи за сміття
Саме быльше не нравиться - лишпайки від дзернят. Викидають просто на асфальт. Безкультурщина!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 бер. 2011 13:41 #61949 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Відповідь: Штрафи за сміття
Я далекий від тієї мислі,що якщо і будуть штрафувати за сміття,то в нашому лісі його стане менше.А хтось був в лісі поблизу міста?Та це суцільна свалка сміття.Минулої осені якось заїхав в лісок позаду кафе "Асторія",склалося враження що туди вивозять сміття з усього міста.Ганьба,така засмітченість лісу,як люди можуть засмітчувати "Легені планети"?Невже для того щоб прогулятись по чистому хвойному ліску треба виїзджати далеко від міста?Хоча і це не гарантує,що ви потрапите на чистий ліс.Адже не всі міста нашої України можуть можуть похвастатись таким лісом чк у нас,так навіщо ж його засмітчувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 бер. 2011 13:53 - 07 бер. 2011 14:02 #61952 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Штрафи за сміття
я вже спостерігаю це неподобство за Асторією не перший рік.це майже екологічна катастрофа.особливо по весні...там скоро буде суцільне сміттезвалище.

LuK;37647 пише: Сьогодні з ранку пішла прогулятись у ліс,пофотографувати квіточки:cq:,а нафотографувала купи сміття!!!Думаю мої фото будуть хорошим доповненням до даної статті!!!То я не ходила далеко ліс,фото зроблене у лісі за Асторіїю .

Вкладений файл:
Вкладений файл:
Вкладений файл:
Вкладений файл:
Вкладений файл:
Як це порібно не любити природу та своє місто,щоб так його загажувати!!! .........саме останне фото-то взагалі притрушена минулорічним листям гора памперсів!!!Які викинула мабуть молода мама,яки виховує дитину!!!І кого ж вона виховає???Такого самого "любітеля природи"як сама.Як то кажуть РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ!!! Ще згадався комуністичний лозунг КУЛЬТУРУ В МАССИ!!!

мій пост на форумі від 11.04.2009.за 2 роки там нічого не змінилось,сміття лише побільшало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 бер. 2011 14:26 #61955 від makar75
Відповідь від makar75 у темі Відповідь: Штрафи за сміття

LuK;61952 пише: я вже спостерігаю це неподобство за Асторією не перший рік.це майже екологічна катастрофа.особливо по весні...там скоро буде суцільне сміттезвалище.мій пост на форумі від 11.04.2009.за 2 роки там нічого не змінилось,сміття лише побільшало

Так,це дуже жахливо,але те що бачив я зовсім в голові не укладується.Там кучі сміття вздовж лісної дороги висотою приблизно в 1,5 метри.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 бер. 2011 23:37 #62015 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Штрафи за сміття
Отже, завод із переробки сміття місту таки потрібен?

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 бер. 2011 08:28 #62018 від
Відповідь від у темі Re: Штрафи за сміття
А що це змнить? Як було вже сказано, проблема не в урнах і не в Антонюку, проблема в культурі жителів міста. Скільки раз ви бачили, коли іде людина і плює зернята або кидае недоплки прямо під ноги? І що, як з'явиться завод, вони це перестануть робити? Чи хось заморочиться іпочне замість лісу взти сміття в якесь друге місце?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 бер. 2011 10:19 - 08 бер. 2011 10:22 #62021 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Re: Штрафи за сміття

monax;62018 пише: А що це змнить? Як було вже сказано, проблема не в урнах і не в Антонюку, проблема в культурі жителів міста. Скільки раз ви бачили, коли іде людина і плює зернята або кидае недоплки прямо під ноги? І що, як з'явиться завод, вони це перестануть робити? Чи хось заморочиться іпочне замість лісу взти сміття в якесь друге місце?

Звичайно почне, особливо якщо дорогою до лісу встановити відеоспостереження. А якщо за кинутий недопалок міліцейським кийком бити по плечовому сплетенню (трохи вище ключиці), то культура поводження на вулиці зростає не тільки у того, кого вдарили, але й серед очевидців... і серед тих, кому розповіли.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 бер. 2011 11:04 #62023 від
Відповідь від у темі Re: Відповідь: Re: Штрафи за сміття

Alois;62021 пише: Звичайно почне, особливо якщо дорогою до лісу встановити відеоспостереження. А якщо за кинутий недопалок міліцейським кийком бити по плечовому сплетенню (трохи вище ключиці), то культура поводження на вулиці зростає не тільки у того, кого вдарили, але й серед очевидців... і серед тих, кому розповіли.

Може, зразу розстрілювати, чого вже на дрібниці розмінюватись? А щодо відеоспостереження за дорогою до лісу.... Навіть не знаю, як би так сказати)))) І коло кожної урни в місті теж обов'язково по камері встановити і виясняти хто кидав сміття на землю. З ціллю прислати наряд міліції, щоб руки-ноги попереламувати....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 бер. 2011 12:03 #62025 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Re: Штрафи за сміття

Alois;62021 пише: до лісу встановити відеоспостереження.

:bj: тоді там таке назнімають)))що до проблеми забруднення ніякого відношення не буде мати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів