Шепетівці відкрутили краник

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 10:28 #71873 від LuK
ну я теж вже місяць гріюсь)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 10:51 #71875 від Dentist

odin;71870 пише: заздріть тим, хто живе в Судилкові, і включає собі опалювальний сезон коли хоче :)

може треба заздрити тим, кому не треба дров?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 11:29 #71876 від odin
нє. "у нас в квартире газ"але знаю багатьох в кого для підстраховочки є ще і грубка для дров/вугілля. Романтіка чи архаїзм чи стратегічна страховка - не знаю.До речі, добудовуєм/перебудовуєм собі будиночок - і не знаю, залишати грубку чи нє.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 12:05 #71878 від LuK
лишай однозначно, мало лі.....а вдруг кранік з газом закриють. і можна її переробити в камін.п.с.ми після встановлення опалення бойлер лишили (дуже виручає літом коли нема газу) і на всяк випадок ел.підігрів в стіни вмурували.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 жовт. 2011 12:06 #71879 від andreypry

odin;71876 пише: нє. "у нас в квартире газ"але знаю багатьох в кого для підстраховочки є ще і грубка для дров/вугілля. Романтіка чи архаїзм чи стратегічна страховка - не знаю.До речі, добудовуєм/перебудовуєм собі будиночок - і не знаю, залишати грубку чи нє.

Ярік, стратег завжди знає відповідь, дрова в лісі будуть, а значить і тепло в оселі буде коли біда притисне.Хіба трошки її підрехтувати, оздобити, та й залишити, вірний варіант!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 жовт. 2011 12:57 #71883 від odin

andreypry;71879 пише: Ярік, стратег завжди знає відповідь, дрова в лісі будуть, а значить і тепло в оселі буде коли біда притисне.Хіба трошки її підрехтувати, оздобити, та й залишити, вірний варіант!!!

Та, чесно кажучи я іншої думки. По-перше вона займає місце. (Щоб давала реально тепло бажано щоб димовідвід змійкою по стіні пройшов, або парове отоплення через грубку пустити)По-друге а не зустрічав в нас естетичних дверцят на грубку і на дирки через які вичищати сажу. (Правда я і не шукав) По-третє потрібно в двох кімнатах відмовитись від куска пофірбованої/заклеєної шпалерами стіни - тільки плиткою обкладати.Ну і по-четверте, якщо вже справді біда притисне, то, напевно, сама грубка там вже не допоможе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд
0
репостів
0
репостів