Кого призначити директором в ЗОШ №4?

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 бер. 2015 22:57 - 01 квіт. 2015 19:24 #96953 від
мої діти навчаються у школі 4,виникає питання-чому пані Пістрюга Л.В що й досі не призначена на посаду директора?Людина за кандидатуру якої підписався колектив школи,батьки,Самооборона й досі В.О???У нашого в.о.мера якісь плани на посаду директора зош 4??Конкретне питання -чи буде призначена Пістрюга Людмила Василівна на посаду директора школи?Чи пан Полодюк вирішили оптимізувати Зош ,,4 в літку?,Тобто закрити?
Останнє редагування: 01 квіт. 2015 19:24 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
31 бер. 2015 10:00 #96956 від

Батько пише: Моя дитина також навчаються в школі номер чотири. Я звичайно буду в меншості але особисто я не хотів би щоб директором ставала Пістрюга....при всій повазі вона людина старих часів...я би хотів щоб директором стала якась молода сучасна людина...щоб діти до неї тянулись
Маю також запитання до мера...коли нарешті почнеться нормальна робота з молоддю. Всі ці змагання, турніри це звичайно добре...але в інший час хто дітьми займатиметься? Дітям елементарно ніде грати в баскетбол чи волейбол...площадок немає...спортзали всі гроші хочуть...мені грошей не шкода...але якшо діти хочуть кожен день бігати то виходить трошки важко

F А що у Вашому розумінні - людина старих часів?Назвіть мені ,будь ласка,директор якої зі шкіл є сучасною молодою людиною,до якої тягнуться діти?Питаю для того,щоб перевести своїх дітей в ту школу.А стосовно спортзалу..Ви зверталися до керівницьтва школи створити умови для учнів поза навчальний час?Особисто я не чув,що таке питання було озвучено на батьківських зборах.(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 квіт. 2015 12:34 #96984 від
А чи знаєте Ви, що саме Пістрюга Л. В. є президентом обласного освітянського клубу творчо працюючих заступників директорів шкіл "Пошук", методистом - кореспондентом відділу менеджменту та передових освітніх технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти, членом обласних експерних рад, людиною, яка буквально тиждень тому читала лекції для управлінців області в обласному інституті та якій аплодували кращі освітяни області, а чи знаєте, що її креативними статтями з досвіду роботи, які друкуються у Всеукраїнських виданнях, захоплюються вчителі не тільки міста й області, а й України. А чи знаєте Ви, що вона та мудра людина, яка вміє налагоджувати ділову робочу обстановку, до її порад дослуховуються, її ідеї приводять до перемог і успіхів як вчителів, так і учнів. А чи знаєте скільки перевірок, випробувань разом з колективом гідно ця високоосвічена людина, мудрий, досвідчений керівник, відстояла, виходячи вперед, не ховаючись за чужі спини? Три місяці поспіль вона виконує обов’язки директора та заступника директора, суміщуючи дві таких складних посади, і все це спокійно та без конфліктів. А чи знаєте скільки в неї цікавих планів, ідей, проектів, мабуть просто, на жаль, не знаєте, але повірте – їх саме у неї, надзвичайно творчої людини, просто безліч. То хіба це не є людина нової генерації, нового стилю мислення, справжньої європейської освіти? Тому й педагогічний колектив вважає її справжнім лідером 21 століття.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 квіт. 2015 17:48 - 01 квіт. 2015 17:49 #96989 від Sposterigach
....методистом - кореспондентом відділу менеджменту та передових освітніх технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної освіти....

Ви вчитайтеся в оце все -. "Відділ менеджменту"..."...передових освітніх технологій"..."кореспондент"...За версту від усього цього стовпотворіння слів тхне щирорадянським совком...Невже не можна простіше якось назвати, кому потрібні всі ці слова? Наприклад - учитель. Бо кількість слів у назві посади чи заняття зовсім не є ознакою компетентності. Варто доводити свою компетентність практичним творчим доробком, а вчителі вже про все інше розберуться.
Останнє редагування: 01 квіт. 2015 17:49 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 квіт. 2015 17:53 - 01 квіт. 2015 17:58 #96990 від Sposterigach
Ще одне запитання до світлого користувача "Правдолюби":

1. За якими критеріями добираються педагогічні кадри для обробітку педагогічної ниви у вашому світлому, натхненному, щиросердному, красивому, непересічному, творчому, прекрасному, яскравому, блискучому, неповторному, унікальному, екологічно-чистому, компетентному, креативному, шанобливому, урочистому, гарному, сучасному, неординарному навчальному закладові?
Останнє редагування: 01 квіт. 2015 17:58 ким Sposterigach.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 квіт. 2015 18:15 #96992 від Did_Panas
Які совкові регалії така і школа, щось ці всі здобутки в.о не впливають на якість освіти в навчальному закладі. Якість освіти найнища в місті ну ще може за лаври ауцайдера 3 школа позмагатися, яка навіть якогось року навіть одного 10 класу не змогла зібрати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 квіт. 2015 22:21 #96997 від

Did_Panas пише: Які совкові регалії така і школа, щось ці всі здобутки в.о не впливають на якість освіти в навчальному закладі. Якість освіти найнища в місті ну ще може за лаври ауцайдера 3 школа позмагатися, яка навіть якогось року навіть одного 10 класу не змогла зібрати.

А чому забули про школу шосту?там також не має 10 класу,та вважаю,що й в наступному не буде, не цікаво для дітей там та й рівень знань низький.! Вважаю,що необхідно провести незалежний моніторинг освітянских послуг та можливостей педколективу знз нашого міста!Повторюю не залежний! А поки що моя донька йде навчатися з шостоі школи в третью на наступний рік.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
04 квіт. 2015 22:41 - 04 квіт. 2015 23:03 #97019 від
Шановні! Я перерошую. Але якщо, ви ,не спілкувались з пані ПІстрюгою, то Ви, не маєте права висловлювати свої негативні думки на рахунок такої людини. Ви, спочатку поспілкуйтесь з такою розвинутою, розумною людиною, яка по-перше підтримує вчителів 4-ої школи так ,як жоден зауч не підтримає та не надасть відповідну допомогу колективу школи... Це чудова людина та фахівецець своєї справи....Таких віданих людей..... своїй справі ще треба пошукати.)))))))))))))))
Останнє редагування: 04 квіт. 2015 23:03 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 квіт. 2015 09:55 #97020 від Did_Panas
От і хай працює завучем, допомагає молодому директору, передає свій досвід

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 квіт. 2015 10:51 #97021 від

Did_Panas пише: От і хай працює завучем, допомагає молодому директору, передає свій досвід

А чому ви вважаєте,що пані Пістрюга повина кому лібо допомогати в яості завуча?Вона найкраща кандидатура на посаду директора!А питання "молодого директора" дуже цікаве.Молодий по роках?а аде досвід? На одніх амбіціях далеко школу не поведешь....І

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.120 секунд
0
репостів
0
репостів