Можейко люстрували!

  • Алої3
  • Алої3 аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 черв. 2014 11:47 #91871 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Можейко люстрували!

LuK пише: чула що залишили Галину Пансівну на рік керувати ліцеєм?

Ця інформація достовірна, але вона річної давнини.
Ці користувачі подякували: LuK, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 черв. 2014 13:20 #91875 від LuK
Відповідь від LuK у темі Можейко люстрували!
значить брешуть :unsure:
чула від учнів ліцею B)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 черв. 2014 16:02 #91899 від
Відповідь від у темі Можейко люстрували!
Її пісня спєта. І поставте усі в цьому крапку. Скільки можна. Незамінних людей немає, якою б не була б місія МГО. Хай бабушка відпочиває на пенсії, довгих літ їй життя... Я особисто хочу її попросити, щоб вона кожен день розпочинала з церкви і щиро побажати одного - хай їй Бог простить усі гріхи за всі роки її знущання над учнями школи та їх батьками.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 черв. 2014 22:19 - 23 черв. 2014 22:20 #91908 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Можейко люстрували!
Dj Os писав:
1. Я вкотре повторюю, що заслуга в тому не Можейко. В якій школі у нас ще є такі конкурентні конкурси як в ліцеї? В інші школи беруть всіх хто прийде. Ліцей же робить відбір, проходять або діти заможних батьків, або рубанки, які і без ліцея показують хороші результати на олімпіадах. От і виходить що одні медалі для ліцею здобувають, а інші фінансують.

2. А хто каже що їх також не чекає така участь? Всьому свій час.

3. Я радий, що хоч це ви заперечувати не стали. Ще можу додати лише що цих "чад" дуже сильно тягнуть по оцінках. В моєму випуску була дочка одного поважного мужчини, яка була дубова як двері, про це всі знали, але тим не менш її до золотої медалі дотягнули.
Як думаєте іншим учням було приємно на те все дивитись і чи був у них стимул навчатись?
А щодо колективу, то на рахунок поваги ви дуже помиляєтесь :cheer: Лизати сраку і поважати - це не одне і те саме.

4. Так ніхто не сік, людина собі спокійно відпрацювала до пенсії і з нею цивілізовано хотіли попрощатись, але ж це шоу вона сама влаштувала.
десь там ще 5 і 6


1. Я з своїми дітьми при поступленні дітей в ліцей не попав ні в рубанків ні в заможніх. В класі мого сина заможніх ще менше ніж рубанків) Проте мені подобається, як навчаються мої діти і як їх навчають. Невже при поганому керівникові - погані вчителі?

2. Чомусь дивлячись на "гуляючого" по місту бувшого мера, думаю, що цим все і закінчиться - така собі "локальна", комусь потрібна "люстрація".

3. Ти сам собі відповідаєш/суперечиш - потрібно було почати не з директора, а із "поважних", які усіляко "впливали" на "гарне" навчання своїх дітей.

4. Чомусь сумно, що піде, реально. Не знаю, хто прийде після, проте до цього часу був радий, що мої діти навчаються у ліцеї.

Щодо поваги/неповаги колективу - хотілось би почути це від когось, хто дійсно з колективу ліцею. Хоча я і сам би про своє керівництво відізвався б не надто добре))) Як на мене це все психологія "керівник-підлеглий".

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 23 черв. 2014 22:20 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 черв. 2014 00:21 #91910 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Можейко люстрували!
Symbioz, не знаю як ти, а я вчився в ліцеї і бачив то все із середини, я спеціально наголосив, що таке було як я вчився. Звичайно були і звичайні середнячки учні, але ти би знав, який пресинг на собі вони відчували.
Щодо заможних батьків, то не задача учнів чи батьків приглядати за заможними батьками, щоб їх статки не впливали на успішність дітей, це задача пед колективу та директора, як не крути.
Скажу відверто, я би і сам добровільно пішов з ліцею, тим паче що мені до нього добиратись було 3 кілометри, мене стримувала лише найкраща матеріальна база та деякі вчителі.
І головне, Symbioz, не поспішай робити висновки, якби твої діти були у класах вище дев'ятого, то я би повірив, що там щось змінилось, а так поки що дуже сумніваюсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
24 черв. 2014 12:34 #91911 від maroshka
Відповідь від maroshka у темі Можейко люстрували!
Але ж не пішов і в тряпочку мовчали. Але я про інше красиво прийшла, відпрацювала і вчасно гідно та красиво треба йти, тим більше вже 7 років після пенсії. "Молодым у нас дорога, старикам у нас почет...."

Ветры жизни меняют дорожные указатели

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 черв. 2014 15:42 #91912 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Можейко люстрували!
maroshka, а ти бачу дуже любиш робити висновки абсолютно не знаючи фактів, такий собі диванний аналітик. :-) Ти впевнений що мовчали?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 черв. 2014 16:14 #91913 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Можейко люстрували!
Ну, якшо з Можейко все ясно, то цікавить інше питання - а хто ж буде новим директором ліцею ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 черв. 2014 16:35 #91914 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Можейко люстрували!
Наскільки я розумію зараз все залежить від колективу, у них є час представити свою кандидатуру на цю посаду, якщо вони самі не визначаться, то вже тоді цю кандидатуру призначать від відділу освіти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 черв. 2014 16:49 #91915 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Можейко люстрували!
Не думаю, що від колективу тут щось залежить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів