Если мягко, то "Идиотизм, заданный на каникулы"

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 трав. 2011 13:39 #66890 від

KrOt;66889 пише: мало, ми свою історію повністю не вивчили,так ще дають дітям читати херні всякої,краще наших авторів позадавали трохи,ато якась мода пішла на іноземне,а вітчизняне забувається

Так причём тут? Есть отдельный предмет "Украинская литература", по нему идёт второй список, побольше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 трав. 2011 13:42 #66891 від KrOt
це веди-що воно дасть дитині,він буде читати його,по 3-5 сторінок у день,і всерівно нічого не запомнить
Додано о 13:41
Попереднє повідомлення було написане в 13:39
так притом, що це не зарубіжна література,ці веди,коран -це що література
Додано о 13:42
Попереднє повідомлення було написане в 13:41
давай хай буддізм читають,ще всякі релігійні напрямки

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 трав. 2011 13:43 #66894 від
Ты мне лучше скажи, как можна задать одновременно Библию, Коран и Веды как литературные произведения для внеклассного чтения, считай, развлекаловку? Люди их годами читают и каждый раз что-то новое находят (ну, те кто серьёзно читают), а тут на тебе "почитаете на досуге, будет время, перескажете кратенько"...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 трав. 2011 13:47 #66895 від ZzZ
Українцю! Читай "Шлях аріїв"! Це твоя достойна істинно українська КНИГА

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 трав. 2011 13:53 #66898 від ZzZ

Alois;66896 пише: Этот вопрос не к нам (преподавателям), а к Вашему Диме Табачнику...:bm:


Додано о 13:50
Попереднє повідомлення було написане в 13:49
друже Алоїс ,я тебе прошу не пиши на псєчій мові:bl:))


Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 трав. 2011 13:55 #66896 від Alois

monax;66879 пише: У меня вопрос к преподавателям, если таковые есть на форуме: на каком уровне содаётся программа для внеклассного чтения? Почему спрашиваю: Моя старшая ребёнка закончила 7-й класс. И вот какой список зарубежной литературы, крайне необходимой для прочтения на каникулах, ей наваяли: 1. Веды.2. Коран.3. Библия.4. "Илиада" (Гомер).5. "Одиссея" (Гомер).6. "Прометей закованный" (Эсхилл).7. "Антигона" (Софокл).8. "Энеида" (Публий Вергилий Марон).9. "Метаморфозы" (Публий Вергилий Назал).10. "Божественная комедия" (Данте Агильери).11. "Дон Кихот" (Сервантес). Последние два пункта я специально поставил рядом и отделил... Чтобы можно было проникнуться всем разнообразием школьной программы. 12. "Ромео и Джульетта" (Шекспир).13. "Декамерон" (Бокаччо).

Этот вопрос не к нам (преподавателям), а к Вашему Диме Табачнику...:bm:
Додано о 13:50
Попереднє повідомлення було написане в 13:49

LuK;66882 пише: Омара Хаяма ше не заставили прочитати?)))

Люка, не матєрісь!...
Додано о 13:55
Попереднє повідомлення було написане в 13:50

ZzZ;66895 пише: Українцю! Читай "Шлях аріїв"! Це твоя достойна істинно українська КНИГА

Шлях аріїв був написаний громадянином Росії Юрієм Михайловичем Каниґіним російською мовою, а пізніше перекладений на українську. Краще вже читати "Маґа Віру" Лева Терентійовича Силенка (Орлигори), а ще краще - твори св. пам. проф. Володимира Шаяна.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 трав. 2011 13:58 #66900 від ARTIST
Монах, нам зарубіжну теж потрібно було читати і Біблію і Коран. Але там максимум три урока буде по цьому і все. Тим паче, зарубіжна раз в тиждень, так хай донька відпочиває літом, всерівно прочитати це в повному обсязі не реально.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
27 трав. 2011 14:01 #66902 від ZzZ
Канигін москаль ??? о_0 __ не звернув уваги __ піду спалю ;) __ о! а Мага Віру я собі задумав наступний раз як буду у Львові обовязково придбаю __ тільки я ще Пшеницю без куколю не дочитав ;)

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 трав. 2011 14:01 #66903 від

ARTIST;66900 пише: Монах, нам зарубіжну теж потрібно було читати і Біблію і Коран. Але там максимум три урока буде по цьому і все. Тим паче, зарубіжна раз в тиждень, так хай донька відпочиває літом, всерівно прочитати це в повному обсязі не реально.

Ты что, серьёзно думаешь что я это всё ей дам читать?))))) Максимум Декамерона....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 трав. 2011 14:05 #66904 від Alois

ZzZ;66902 пише: Канигін москаль ??? о_0 __ не звернув уваги __ піду спалю ;) __ о! а Мага Віру я собі задумав наступний раз як буду у Львові обовязково придбаю __ тільки я ще Пшеницю без куколю не дочитав ;)

:bj::bj::bj:
Додано о 14:05
Попереднє повідомлення було написане в 14:04

monax;66903 пише: Ты что, серьёзно думаешь что я это всё ей дам читать?))))) Максимум Декамерона....

А "Переписку Энгельса с Каутским"?...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.137 секунд
0
репостів
0
репостів