Православна Шепетівка

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 лют. 2011 12:34 #60834 від
Я слять в шоці від нашого народу. То армяни урвали кусок парку, то тепер Мацола і компанія з Московського патріархату удерли третину парку для своїх хоромів. Чому ніхто не пише що на останній сессії міської ради всю частину парку що йде від центральної дорожки зі сторони проспекту віддали у власність церкви будувати хороми для батюшек. Там будуть будувать навіть не церкву, не недільну школу а саме житлові будинки для наших "любих" священиків.Народ та схаменіться накінець!!! Вас імєют в хвіст і в гриву, а ви ні бе-ме
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лют. 2011 12:36 #60835 від LuK
а армани де саме і для яких цілей урвали?теж для церкви?
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 лют. 2011 12:43 #60838 від
Адмяни для церкви урвали, десь в чагарниках на самому краю парку, фіг вже з ним. А от МП урвав всю землю праворуч від центральної дорожки що починається з проспекту. Тобто через пару років ми будемо ходити під стінами їх будинків. Третина!!! паркової земплі вже у власності попів! А хоч би одна газета написала. Я як дізнався то своїм ухам не повірив.Відчуваю що скоро сюди в цю тему понабігають вирдки мацоли і будуть нам втирать шо таке писать гріх, а вони роблять благоє дєло.
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лют. 2011 12:54 #60841 від LuK
та не переймайся,шо маємо то маємо.....,нічого вже не повернеш,аби не ганделик чи ресторан будували. будем надіятись що там дітей будуть наставляти на путь істінний
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 лют. 2011 13:03 #60844 від
Я відверто вражений твоєю реакцією. Повернути можна завжди. Було би бажанняНевже місту вже не потрібен парк?Я нагадую йдеться не про школу, для школи землю виділяли раніше і там вже побудована будова. Це окремо виділили кошти для того щоб Мацола і компанія побудували собі будинки де вони будуть жити!
Тема заблокована.
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лют. 2011 13:05 #60845 від LuK
ну якщо можна повернути-то це міняє суть справи,але хто захоче судитись з церквою?це шпіля роздерибанив?
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 лют. 2011 13:24 #60846 від
За Шпілі армянам дали земпл. А цей шмат віддав Антонюк
Тема заблокована.
  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лют. 2011 13:51 #60850 від Lego
Антонюка еще в помине не было в мерах как начали копать катлаван под эту постройку...
Тема заблокована.
  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 лют. 2011 14:11 #60854 від
От не люблю людей які не прочитали уважно що писали і пихають своїх 5 копійок. Крім теї землі що зараз під будівлею, Атонюк нещодавно виділив треть парку додатково. Ферштейн?
Тема заблокована.
  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лют. 2011 17:30 #60864 від Lego
А я не люблю людей которые безпочвенно считают себя самыми умными и осведомленными... и что теперь? А форум создан для "пятикопеечных" в том числе... так что звиняйте)Тем более, что кроме вашего "честного слова" из доказательств ничего нет...
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.106 секунд
0
репостів
0
репостів