Визначені фіналісти національного відбору Євробачення 2017

×

Опитування: Хто має представляти Україну на Євробаченні?

Сальто Назад
Голоси відсутні 0%
TAYANNA
Голоси відсутні 0%
ROZHDEN
Голоси відсутні 0%
ILLARIA
3 60%
O. TORVALD
2 40%
MELOVIN
Голоси відсутні 0%
Загальна кількість голосів: 5 ( admin, Dentist, pan_volodymyr, butterfly, Dj Os )
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 лют. 2017 03:21 #111422 від Dj Os

Національний відбір на Євробачення проходив з трьома півфіналами. У кожному з півфіналів виступало по вісім виконавців. Ім'я артиста, який представить Україну на Євробаченні, визначиться в фіналі - 25 лютого.
Цікаво кого форумчани вподобали найбільше?





Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 лют. 2017 23:12 #111430 від Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 лют. 2017 23:37 #111432 від Dj Os
Чого не проголосував?))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 лют. 2017 18:33 #111474 від Dj Os
Як на мене Женя Галич дуже і дуже слабо виступив. Із всіх фіналістів мені найбільше ILLARIA сподобалась

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 лют. 2017 19:49 #111487 від
Вчора дивилась пряму трансляцію по інтернету Національного відбору на Євробачення, і м'яко кажучи була в шоці :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: від наших суддів, як так можна було поставити стандартній пісні, яка на Євробаченні цього року буде чи не кожна друга така 6 балів, а Унікальній пісні та виконавцю 2.
Знаєте це виникає велике обурення :angry: :angry: :angry: , і хочеться спитати : "Що у вас там за братання з учасниками ?" , і ще одне але банальне питання " Хто проплатив це ? ". Я не проти TAYANNA в неї хороший голос чарівна пісні але це стандарт, також не не проти групи O.Torvald вони класні я слухаю їхню музику. Пісня вона класна але ця композиція її слухати на англіській просто неможливо.
Хлопці підтягніть свою вимову щоб не стати другою групою, яка з найкращих намірів приймала участь в Євробаченні і засунула нас потім на таке місце, що то печалька.

MELOVIN Ти ФАЙНИЙ хлопчина. Мені подобається твоя музика вона зачаровує і дає сили. Твої прихильники чекають на твої нові пісні і я теж. Успіхів тобі і бажаю щоб у тебе з'явився продюсери, який в тебе вірив і допомагав реалізуватися в цьому напрямку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд
0
репостів
0
репостів