Музична анкета

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лист. 2008 13:04 #34298 від Nastynya
Музична анкета був створений Nastynya
Заповнюємо анкетку (тільки чесно)1. Остання пісня яка засіла в голову2. Пісня яка колись була улюбленою а зараз набридла3. Пісня яка Вас завжди заряджає енергією.4. Пісня яка нагадує дитинство.5. Пісня яка наводить депресію :( 6. Пісня яка заставляє Вас задуматися про смисл життя.7. Пісня яка в любий момент підніме Вам настрій8. Улюблена пісня про кохання9. Пісня яку ви слухаєте із завмиранням серця10. Пісня яка викликає біль в душі яку не можливо пояснити.11. Пісня яка Вам дуже подобається але Ви соромитеся про це сказати.12. Пісня яка Вам подобається, але до її виконавця Ви відноситеся негативно.13. Пісня яка Вас зовсім не подобається але виконавець один із улюблених.14. Пісня яка подобається Вам але не подобається нікому з Вашого кола друзів, знайомих і т д15. Пісня яка подобається усім Вашим знайомим а у Вас викликає "рвотний процес"16. Улюблена пісня яку ви почули в живому виконанні.

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лист. 2008 18:27 #34312 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Музична анкета
Всі пункти обов*язково? Чи можна пропускати?

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лист. 2008 20:04 #34318 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Музична анкета
Просто став прочерки те що не знаєш, але цікавіше писати усі пункти ;)!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лист. 2008 21:39 #34336 від Thunder
Відповідь від Thunder у темі Музична анкета
1. Дживилкс - Джизнь.2. Dr.Dre - Let Me Ride.3. Public Enemy - Can't Trust It.4. Mobb Deep - Shook Ones Pt.2- слухаю, завжди згадую часи, коли в 6 класі дуже пер цей трек.5. -.6. 2Pac - Life's Go On.7. Каста - Гончая.8. Centr - Ночь.9. 2Pac - Only God Can Judge Me.10. -.11. -.12. 50 cent - When It Rains It Pours.13. RUN D.M.C. - My Adidas.14. -.15. Щось з клубняка, бо його слухає більшість моїх знайомих.16. Улюблені пісні я не маю змоги почути вживу на концерті, так як артисти не приїжджають і фінансово я не можу собі дозволити похід на концерт.

"Жизнь - это дар Божий. Тот, кто видел Бога, не может умереть". © Bob Marley

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 лист. 2008 23:49 #34642 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі Музична анкета
1. Tiga - Sunglasess at night2.Ida corr - let me think about it (Fedde le grand remix)3. Cosmic Gate - Exporation Of Spase4.Scorpions , Quuen ,Electric Light Orchestra5.ЩОсь попсове..6. ненаю навіть7.Cosmic Gate - Exporation Of Spase8. донт ноу9. в мене навпаки ))10.не звертаю увагу на таку музику11. я без комплексів )12.якщо я не помиляюсь то трек Billie Jean13. NOT FOUND :)14. HardStyle15 POP16. LIve сети я же не чув..((

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ikke
  • Ikke аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
03 груд. 2008 22:03 #34781 від Ikke
Відповідь від Ikke у темі Музична анкета
прикольна анкета, хоть переглянеш свою фонотеку, особенно там, де все стареньке хранится1. Coldplay - Scientist2. Maria Mena - Just hold me 3. Britney Spears - Gimme more ^^ :D 4. Usher - Yeah5.Слезы асфальта - Школьный бал (не депресiя, скоріше просто сум), E.L.O. – Ticket to the moon, Beck – Everybody’s gonna learn sometimes6. Sean Paul – Never gonna be the same, Павел Воля – Но можно7.Good Shape – Take my love RMX8. U2 – With or without you9.Бумбокс - Квіти в волоссі 10. 3 Doors Down - Here without you, Ironik - Stay with me11. Katy Perry - I kissed a girl (сразу починаются "приколи") 12. Серебро – Опиум (хотя більше через асоціації з нею)13.DJ Tiesto – In the dark14. Rihanna -Disturbia 15.Duffy - Mercy16. Milow - Ayo technology, Racoon – Love you more


Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 груд. 2008 19:49 #35166 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Музична анкета
1. Остання пісня яка засіла в голову"Розовые розы" 8-[ ну ніяк з гови не вилізе2. Пісня яка колись була улюбленою а зараз набридлаМістер Кредо "Медляк" :grin: 3. Пісня яка Вас завжди заряджає енергією.Пісенька з мульфільма "Петрик П"яточкин" :roll: :D/ 4. Пісня яка нагадує дитинство.пісенька про капітошку :mrgreen: 5. Пісня яка наводить депресію ШАНСОН ВЕСЬ, Потап і Настя Камєнских "Внатурє" (і багато інших), Каста! ](*,) 6. Пісня яка заставляє Вас задуматися про смисл життя.Бьянка и Макс Лоренс "Лебединая" :llying: 7. Пісня яка в любий момент підніме Вам настрійбудь-яка з репертуару Сердючки і Міши Грєбєнщєкова :rainfro: 8. Улюблена пісня про коханняПавло Табаков "Ти моя", george michael - careless whisper :wub: :wub: 9. Пісня яку ви слухаєте із завмиранням серцягімн України George Michael Last Christmas - :roll: 10. Пісня яка викликає біль в душі яку не можливо пояснити.Eagls - Hotel California :x :unsure: 11. Пісня яка Вам дуже подобається але Ви соромитеся про це сказати.Ассоль "Моя мама" :blush: :blush: 12. Пісня яка Вам подобається, але до її виконавця Ви відноситеся негативно.Total "Бьет по глазам"13. Пісня яка Вас зовсім не подобається але виконавець один із улюблених.Океан Ельзи Зелені очі :blink: 14. Пісня яка подобається Вам але не подобається нікому з Вашого кола друзів, знайомих і т дтакої мабуть у мене нема... :D/ 15. Пісня яка подобається усім Вашим знайомим а у Вас викликає "рвотний процес"Timoti і всі хто з нии співає.... :reve: 16. Улюблена пісня яку ви почули в живому виконанні.Окен Ельзи Вище неба! :git: :bis:

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 груд. 2008 00:58 #35174 від drowowo
Відповідь від drowowo у темі Музична анкета
1.david_banner_ft_lil_flip-like_a_pimp.2.JA RULE - Holla Holla.3.trick_daddy_ft._lil'_jon_&_twista_-_let's_go.4.шота из еминема и DMX.5.таких нет.6.2Pac - Changes.7.ja_rule_-_life_aint_a_game,Petey Pablo-Thats My Boy,Cypress Hill - Lowrider.8.незнаю.9.50 Cent - Many Men.10.2Pac - Dear Mama,Lil Scrappy - Livin In The Projects.11.таких тоже нет.12.akon-sorry_blame_it_on_me.13.Pastor Troy - For My Soldiers.14.почти все.15.почти все.16.неимел возможности послушать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 вер. 2009 22:16 #42377 від KarpovSergei
Відповідь від KarpovSergei у темі Музична анкета
Чесно сказати ніколи не був фанатом якогось одного стилю, як і у всіх вподобання з часом змінювались, слухаю все що якісно зроблене і має хоч якусь мелодію і гармонію, все завжди залежить від настрою, який настрій таку і музику хочиться слухати...В дитинстві любив слухати такі групи які ще досі є і зберігаються в аріхві на поличці "East 17" "E Type" "Capitan Jack" "Scooter" "Nana" "Down Low" "Jackson" ... і зараз інколи можна послухати з задоволенням.Ну і так як діджей який грає як на "попсових" так і "клубних" вечірках доводится розбиратись у всьому і знаходити серед усіх стилів дійсно цікаві і якісні пісні.Колись в дитинстві навіть був період коли слухав "Metallica" "Nirvana" і мав патляки Ось так от .

Поставщики автозапчастей оптом

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sweet
  • Sweet аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
07 вер. 2009 23:17 - 07 вер. 2009 23:25 #42379 від Sweet
Відповідь від Sweet у темі Відповідь: Музична анкета
цікава анкетка..хм..раніше не бачила..))1. beyonce_-_broken-hearted_girl2. Sunrise Avenue - Fairytale gone bad3. David Guetta feat. Akon - Sexy Bitch4. «Пусть бегут неуклюже пешеходы по лужам…:))» 5. beyonce_-_broken-hearted_girL6. james_morrison_feat_nelly_furtado_-_broken_strings і ще декілька….7. таких є пару штук)))кожного разу інша)))наприклад tinchy_stryder_ft_n-dubz_-_number_1…і навіть може бути Nirvana - Smells like a teen spirit))))..8. james_morrison_feat_nelly_furtado_-_broken_strings, beyonce_-_broken-hearted_girL, silver_-_forgiven9. 3 перечислені вище))+ Плач Єремії _ Вона..і ще декілька...10. ще раз 3 перечислені вище))11. нема таких))12. можливо пару штук якихось..))навіть не знаю…13. Beyonce – diva…14. tinchy_stryder_ft_n-dubz_-_number_1, Beyonce - Sweet dreams і може ще декілька)15. довго треба пісні перебирати..))мабуть хтось з українських та російських попсових виконавців разом з їх «творєніями»))16. …….

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів