хто що слухає?

Більше
24 лют. 2008 13:58 #18817 від Shandow
Відповідь від Shandow у темі хто що слухає?
Я слухаю рок і альтернативу. Пораджу послухати Bullet For My Valentine, Element Eighty, 30 Second To Mars.

Краще померти для чогось ніж жити просто так

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лют. 2008 14:08 #18820 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі хто що слухає?
Я слухаю російський рок.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KadrII
  • KadrII аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
25 бер. 2008 00:31 #20955 від KadrII
Відповідь від KadrII у темі хто що слухає?
Люблю блек, дез, індастріал, хеви.....коротше увесь метал, рок крім ЕМО --- Dark Tranqvility, Stigmata, Rammstein, Lordi, Gorkiy Park, Nightwish, Арія, Сектор Газа, Фліт, Skinhate, Пікнік, КиШ, Кино, 7Б, Бі-2, Черный кофе,HIM. Дуже подобається російськи рок 80-90х. Це на мою думку класика жанру.....адже пройшло стільки років відколи загинув В.Цой, помер Юрій Клінскіх (соліст Сектор Газа) а їх музика не забувається, навіть навпаки набуває нових обертів. Не можу слухати Реп---я не розумію як можливо пісню просто читати....я завжди вважав що пісні співаються:). Також в репі не подобається сама музика..... можливо тому що люблю звук акустичної та електро гітари. Клубну музику слухаю тільки на дискотеках...(а в пяному вигляді навіть танцюю під неї). P.S. а зараз все ж рок переважає в рейтингу:)

Когда все люди пойдут топится.......я пойду застрелюсьКраткая характеристика: Пю, курю,ругаюсь матом.....но в душе я белый и пуфыстый:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 черв. 2008 03:18 #26813 від ВаДян
Відповідь від ВаДян у темі хто що слухає?
Недавно скачав альбом групи - Дымовая Завеса. Цікаві теми у цієї групи. перший альбом 2003 р. "Вы хотели правды?" і 2 - ий, який зараз качається, "Взрывное Устройство" 2005р.. Видно прогрес між цими двома альбомами впродовж 2-х років. Всі, а якщо не всі, то дуже багато чули групу Центр. Її склад : Птаха, Guf(aka Rolexx), Slim. Розкажу про останнього, тобто про Slimа. Слухаючи пісні групи Дымовая Завеса, я зрозумів, що її склад - Slim i Lexys. Спочатку здивувався і подумав: "Це мабуть інший Slim..." але в альбомі "Взрывное Устройство" є пісня "Свадьба (feat. Rolexx)". дивно... але і на сольному альбомі Gufa (називається він - "Город дорог") є пісня "свадьба(feat Slim)". Ці пісні абсолютно ідентичні!!! То що це? Slim - пішов в іншу групу? чи що? якщо хтось знає щось по цьому поводу - напишіть.

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2008 10:15 #28368 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі хто що слухає?
Буквально на днях почула групу ATB, до цього я знала що така є але чогось не цікавилася їхньою музикою. Зараз приємно вражена...дійсно класна спокійна музикальна група)

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2008 11:38 #28377 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі хто що слухає?
АТВ форева! ura :multi:

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лип. 2008 13:40 #28384 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі хто що слухає?
<div class='quotetop'></div>

Буквально на днях почула групу ATB, до цього я знала що така є але чогось не цікавилася їхньою музикою. Зараз приємно вражена...дійсно класна спокійна музикальна група)[/b]

то не група а один чувак))Андре Танебергер

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2008 17:59 #28389 від Dj YureK
Відповідь від Dj YureK у темі хто що слухає?
Много РЭПа приемущественно русский андеграунд, но преобладает электро, минимал, хаус и куча драма! Ответил рэп так как я его еще и читаю...бывает...=), а позиций моих любимых направлений в электронной музыке в голосовании нет :( :roll:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2008 23:16 #28392 від Projet-X
Відповідь від Projet-X у темі хто що слухає?
слухаю все від рускої до зарубіжної музики,але крім ROCk

<div align="center">ЖЫЗНЬ УДАЛАСЬ </div>

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
14 лип. 2008 23:51 #28396 від AxeL-V
Відповідь від AxeL-V у темі хто що слухає?
<div class='quotetop'>(Морковка @ 14.7.2008, 11:38) [snapback]45876[/snapback]</div>

АТВ форева! ura :multi:[/b]

як Дж він взагалі дядько :D/

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.213 секунд
0
репостів
0
репостів