Найкращий постачальник послуг стільникового зв'язку

  • GlanePito
  • GlanePito аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
19 трав. 2021 10:19 #121005 від GlanePito
Привіт,

Зараз я плачу, коли ви плануєте платити 60 доларів на місяць і отримуєте 200 хвилин, необмежену кількість тексту та 2 ГБ 3G даних. Я знаю, не чудово. Я використовую свої дані протягом 6 місяців, а потім вимикаю передоплату в розмірі 60 доларів на місяць і згодом використовую лише Wi-Fi. Я витрачаю близько 400 доларів на рік. У мене також є старий iphone 5.

Я ніколи не підписував контракт частково тому, що не хотів, щоб мене заблокували, особливо якщо я збирався переїхати або покинути країну. Яких постачальників, конкретних планів та підказок ви б запропонували, щоб отримати кращі дані, швидше, більше хвилин та хороший рівень покриття, з бюджетом близько 400-600 доларів на рік. Крім того, як це працює з мобільними компаніями, чи вигідніше придбати телефон і вкладку або взяти власний телефон. Це робить телефон дешевшим через 2 роки чи дешевше купувати новий телефон і брати його із собою? Наприклад, чи дешевше отримати iphone 8 розблокованим прямо зараз або придбати його за планом, використовуючи якусь вкладку? Не те, що я зараз хочу заплатити 1000 доларів за телефон, просто гіпотетично.

Дякую

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.088 секунд
0
репостів
0
репостів