Смартфон проти мильниці

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 трав. 2012 18:37 #76904 від Dj Os
Виникла потреба купити мильницю для повсякденних фото. В цілому за 200 баксів можна купити непогану мильницю. Але я ось задумався питанням, а чи не краще купити смартфон с хорошою камерою. Пишуть шо по якості знімків смарфтони вже дібрались до дешевих мильниць. Тобто виходить мені вигідніше докласти ще 200 баксів і купити смартфон хороший. Які будут ваші думки? Шо порадите?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 трав. 2012 19:58 #76907 від PAMIDORVIP
Відповідь від PAMIDORVIP у темі Re: Смартфон проти мильниці
Візьми собі хоча б Nokia N8 і буде тобі щастя...це моя думка..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 трав. 2012 20:02 #76908 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Смартфон проти мильниці
може там камера і непогана, але сам смарт - гавно. На сімбіани чи вп7 навіть не дивлюсь. Розглядаю лише на андроіді.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 трав. 2012 09:21 - 07 трав. 2012 09:29 #76912 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Re: Смартфон проти мильниці

Dj Os пише: Виникла потреба купити мильницю для повсякденних фото. В цілому за 200 баксів можна купити непогану мильницю. Але я ось задумався питанням, а чи не краще купити смартфон с хорошою камерою. Пишуть шо по якості знімків смарфтони вже дібрались до дешевих мильниць. Тобто виходить мені вигідніше докласти ще 200 баксів і купити смартфон хороший. Які будут ваші думки? Шо порадите?


плюси такого рішення однозначно великі:телефон,фотік,мінікомп-все в одному.а якщо 200 убитих єнотів не питання,то однозначно так.мінуси-200 у.є. додатково.та й використовувати смарт уже потрібно на всю по призначенню.інакше нема сенсу переплачувати.для фотіка місце потрібне.в кармані незручно.та всеж вирішувати тобі особисто.на мою думку-якаб крута камера не була в телефоні або смарті вона не замінить оптику навіть самої поганої мильниці.в телефонах основано на цифрі,а в фотіках на оптиці.зум в телефонах цифровий якість зображення ніяка,а в фотоапаратах оптичний,якість майже не падає.щось здалеку зняти-фотік виграє однозначно.
Останнє редагування: 07 трав. 2012 09:29 ким praporschik.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 трав. 2012 15:45 #76920 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Смартфон проти мильниці
Ну на рахунок оптики не спорю, але в автоматичному режимі і без зуму різницю практично непомітна мені так здається. Я думаю для формату "дістав клацнув" смартфона буде достатньо. Можливо хтось юзав смарти з хорошою камерою? Напишіть моделі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лип. 2012 20:55 #78137 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Смартфон проти мильниці
Придивився собі поки шо Samsung Galaxy S II та HTC One S. Ваші думки?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 лип. 2012 15:40 #78377 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Смартфон проти мильниці
Щупав на днях HTC One X, HTC One S, Samsung Galaxy S2 та Samsung Galaxy S3. Скажу я вам фотки вже давно на рівні мильниць, єдине шо немає трансфокатора. А так вотки на Самсунгах самі детальні і якісні, і як не дивно фотки на HTC One X гірші виходять ніж на HTC One S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.135 секунд
0
репостів
0
репостів