Китайські телефони

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 лют. 2011 21:27 #59936 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Китайські телефони
А ти десь бачив щоб я писав ціну? Мені потрібен норм телефон не дорожче 150 уе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лют. 2011 21:53 #59938 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Китайські телефони

Dj Os;59936 пише: А ти десь бачив щоб я писав ціну? Мені потрібен норм телефон не дорожче 150 уе.

Ну ти дав обзорчик телефона. А його ціну я знаю.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 лют. 2011 22:21 #59939 від
Відповідь від у темі Re: Китайські телефони
Ос навпаки писав що цього за 2000 російських він не хоче)))) Якщо я правильно зрозумів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лют. 2011 22:59 #59940 від Symbioz
В мене китайський iPhone x6. Брав його лише для того щоб телефон міг одночасно підтримувати 2 мережі GSM i CDMA.Основними плюсами (у всякому випадку не мінусами) даного телефона, як на мене є:- одночасна підртимка двох мереж;- наявність Java, що рідкість для китайських клонів;- WiFi - реально працює - вдома доволі часто працюю через телефон в неті (моб Опера);- дві камери по 2МП (реально) - знімки (1600х1200);- вбудовані функції створення фонового шуму та зміни голосу;- непогана русифікація;- зарядка підходить від самсунга, в комплекті дві батареї, чотири знімні задні панельки;- телефон серйозно падав декілька раз на тверді поверхні - проблем не виявлено.Тепер мінуси:- в телефонну книжку не можна окремими полями записати П.І.Б;- кирилиця (самі букви) трішки "коряві" (одна трошки більша - інша меньша) - дратує- українських літер для набору тексту так і не знайшов, проте якщо приходить смс українською - всі українські літери відображаються вірно;- навушники - моно, хоча зарядка від самсунга і підходить, навушники не підходять (в інеті є схеми для переробки самсунговських під китаські)- батареї для двох мереж, при моєму стилі спілкування по телефону - вистачає на годин 12-18, якщо читаю книжки з телефона - 4-8 годин.Телефон непоганий, проте коли починають дратувати "китайські дрібниці (недоробки)" хочеться взяти комунікатора HTC (CDMA+GSM), хоча він одночасної роботи двох мереж не підтримує, а переключається програмно...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 лют. 2011 12:44 #60063 від makar75
А як їх розмитнюють?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лют. 2011 13:39 #60068 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: Китайські телефони
Китайці, як відсилають, вписують в деклерацію CN22 IMEI телефона, а потім цю декларацію і заяву відсилаєш в центр радіочастот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 лют. 2011 13:47 #60069 від makar75
А де найближчий центр радіочастот,скільки часу треба чекати і скільки це коштує?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 лют. 2011 13:48 #60070 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Китайські телефони
РЕГИСТРАЦИЯ IMEI В УКРЧАСТОТНАДЗОР ЗАКЛЮЧАЕТСЯ В СЛЕДУЮЩЕМ: - составляете заявление в Укрчастотнадзор указанное на сайте даной организации;вопросы и ответы;- к заявлению прилагаете ксерокопию Вашего паспорта (1 и 2-я страницы и страница с пропиской), декларацию CN22 (либо, что более желательно,ее копию), которая приклеена к посылке которую Вы получили;Все это отправляете на адрес: 03179, м. Київ, проспект Перемоги, 15 км. подробнее тут www.ucrf.gov.ua/uk/imei_base/1257322590/ www.ucrf.gov.ua/uk/imei_base/faq/1257500626/ www.ucrf.gov.ua/uk/imei_base/faq/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 лют. 2011 13:52 #60071 від makar75
то всеж таки скільки часу треба чекати і скільки це коштує?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2011 16:17 #60079 від mdmdmdmdmdmd
Пришел мне i9 3GS WIFI . На декларации CN22 китаеза написал mp4 player . Что теперь делать ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.149 секунд
0
репостів
0
репостів