Київстар підвищить тарифи?

  • mekal
  • mekal аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
30 бер. 2010 23:07 #50653 від mekal
Дійшла до мене така звістка, що мій Київстар незабаром нехило так підвищить тарифи.Хто "в темі", чи дійсно це так?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
31 бер. 2010 02:38 #50656 від Dj Os
"Київстар GSM" з 30 березня підвищує вартість дзвінків у низці тарифних планів для абонентів передплаченого зв'язку.У тарифних планах "Djuice Безлім" та "Djuice Безлім + Музика" вартість вихідних дзвінків на номери абонентів Djuice після закінчення пільгового періоду, що продовжується 25 днів з дати поповнення рахунку на 30 грн. і більше, підвищується з 0,25 грн/хв. до 0,5 грн/хв.У тарифних планах "Дзвони всім" і "Багато розмов" вартість вихідних дзвінків на номери абонентів "Київстар" і Djuice після закінчення акційних 3 тис. хвилин, що нараховуються при поповненні рахунку на 30 грн. і більше, підвищується з 0,2 грн/хв. до 0,35 грн./хв. Термін дії акційних хвилин скорочується з 30 днів з дати поповнення до 25 днів.У тарифному плані "Потрійна перевага", що діє на території Донецької, Луганської, Херсонської областей та Криму, вартість вихідних дзвінків на номери абонентів усіх мереж підвищується з 0,35 грн/хв. до 0,5 грн/хв.При цьому оператор підвищує кількість пільгових хвилин, що не тарифікуються, на вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар", що нараховуються щодня протягом 25 днів після поповнення рахунку на 30 грн. і більше, зі 100 хв./день до 150 хв./день.У тарифному плані "Безліч слів", що діє на території Рівненської області, підвищується розмір щоденної абонентської плати з 1 грн./день до 1,2 грн/день. При цьому кількість пільгових хвилин, що не тарифікуються і нараховують щоденно, на вихідні дзвінки на номери абонентів "Київстар" збільшується з 60 хв./день до 100 хв./день."Київстар" також підвищує вартість міжнародних дзвінків. Так при традиційному наборі вартість дзвінків на номери країн СНД та Грузії підвищується з 7 грн/хв. до 10 грн/хв., у країни Європи та Північної Америки - з 12 грн/хв. до 15 грн/хв., в інші країни світу - з 17 грн/хв. до 25 грн/хв.При використанні послуги міжнародних дзвінків "СтарСвіт" (набір через коди "015" і "815") вартість дзвінків у країни СНД та Грузію підвищується в бізнес-час (понеділок-п'ятниця з 8:00 до 20:00) з 2,75 грн./хв. до 3 грн./хв., у не бізнес-час - з 0,95 грн./хв. до 1,5 грн./хв..Дзвінки в Європу подорожчають у бізнес-час з 3,2 грн./хв. до 4 грн./хв., у не бізнес-час - з 1,95 грн./хв. до 2 грн./хв., у Північну Америку - у бізнес час з 3 грн./хв. до 4 грн./хв., у не бізнес-час - з 1,45 грн./хв. до 2 грн./хв.Дзвінки за допомогою послуги "СтарСвіт" у Центральну і Західну Азію подорожчають у бізнес-час з 5,5 грн./хв. до 8 грн./хв., у не бізнес-час - з 4,45 грн./хв. до 5 грн/хв. В усі інші країни світу подешевшають дзвінки в не бізнес-час з 5,45 грн./хв. до 5 грн./хв.Оператор також змінив вартість роумінгу в другій та третій тарифних зонах. У другій зоні вартість вхідних дзвінків підвищилася з 10 грн./хв. до 12 грн./хв., а вихідних - знизилася з 20 грн./хв. до 12 грн./хв. У третій тарифній зоні вартість вхідних дзвінків підвищується з 15 грн./хв. до 25 грн./хв., а вихідних - з 30 грн./хв. до 35 грн./хв.У "Київстарі" пояснюють зміни умов тарифних планів необхідністю збереження існуючого рівня середнього щомісячного доходу з одного абонента.Підвищення вартості міжнародних дзвінків та роумінгу в компанії пояснили валютозалежністю таких тарифів і серйозною девальвацією гривні у 2009 році.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2010 08:45 - 31 бер. 2010 08:51 #50658 від Symbioz
Цікаво. Київстар підвищує тарифи в зв'язку з девальвацією гривні, а Інтертелеком знижує тарифи на голосові тарифи (не реклама - констатація факту). Невже для Київстара зв'язок стає неприбутковим а для Інтера - навпаки. І так всі знають, що оператори мобільного зв'язку мають надприбутки... (зажрались, поганцы)... На СНД - 10грн.?!! В Інтера Росія (а також США, Канада, Кітай) 60 коп. інші країни СНД (і світу) - 1.5-2.5 грн./хв.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 бер. 2010 09:45 #50664 від НатС
цікавий хід, усі перейдуть на мтс чи лайф от тоді побачимо))

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2010 09:57 #50665 від Lego
Один умный дяденька экономист говорил - "В наше время дешевеет только жизнь и сотовая связь"... видимо это не про Киевстар)))Поднятие цен более чем на 40% это не 5%-ая или 10%-ая корректировка.Вылезет боком им это "сохранение прибыльности" ИМХО

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 бер. 2010 11:17 #50672 від Chaynik
АМКУ предупредил Киевстар о возможном штрафе за повышение тарифов, штраф может составить приблизительно 10 % годовой прибили компании www.kommersant.ua/doc.html?docId=1345859 Хотя я считаю, что АМКУ Киевстару не помеха.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 бер. 2010 12:33 #50675 від Lego
Да уж)))Это ж о каком сохнанении прибыли может идти речь если нужно будет платить штраф? Или повышение цен уже "учло" этот штраф? Если так, то штраф уплатится раз, а тарификация останется не на один год))) В итоге +10% к годовой прибыли каждый год))) Нормальное такое "сохранение")))Это если абоненты не разбежатся конечно...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 квіт. 2010 13:21 #50719 від Participant
Народ не будьте такими наивными, я думаю это все спектакль, КС и АМКУ . я так думаю, обовсем давно договорились, скоро весь этот шум утихнет, а пользователи которые просто не могут бросить свой старый номер телефона будут и дальше платить по новым тарифам, возможно будут держать КС только на входные звонки, это кстати, мой им совет, не стоит платить этим крохоборам!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 квіт. 2010 13:47 #50720 від Dj Os
Добре шо я на лайфі)) Я зар ззвоню на київстав дешевше чим вони самі до себе))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 квіт. 2010 17:09 #50724 від Lego
Где гарантия того, что завтра Лайф не заявит подобное??? )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів