Кохання

Більше
03 лист. 2015 06:23 #103043 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі кохання
Кидай його, в молоді роки запой це серйозно, далі буде ще гірше, тільки життя собі занепастиш, з алкашні толку не буде

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 лист. 2015 10:32 - 03 лист. 2015 10:32 #103044 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі кохання
Та кидати його, звичайно, якщо серйозно...

Dentist пише: Звісно зі сторони нам легко казати і поки ти сама не наступиш на граблі, наші поради несуть не багато користі.

Наші поради можуть принести дуже багато користі, але ще довго буде осад на душі "я послухалась цих людей і кинула, а може все було б добре" та "ой, він вже зовсім спився, а от якби я була б поряд...".

ЗІ: Дівчино, раз вже дійшлодо того щоб питати пораду в такому особистому ділі на форумі - ситуація дійсно критична. Покидайте його, все одно до того дійде, але в майбутньому (особливо якщо ви будете сім"єю, ще й дітьми) це буде набагато тяжче.
Останнє редагування: 03 лист. 2015 10:32 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 лист. 2015 18:25 #103058 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі кохання

LuK пише: воно то так,але вибір женіхів у нас в місті не ахті.... :dry:
хіба що за Дента можна посватати))) Молодий,перспективний,з активною громадянською позицією і поки нежонатий (вроді)))


Та ж він фошіст! :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 лист. 2015 18:28 #103059 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі кохання
Шли його туди, куди Люка порадила.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 лист. 2015 20:57 #103139 від
Відповідь від у темі кохання
а тепер я вам розкажу чим це все скінчилося для мене. ми персварились остаточно. він сказав що таку пилку як я ще треба пошукати ( ну звісно, я ж казала хай не п"є, хай іде на роботу ), сказав щоб я знайшла собі другого лоха і довбала йому мозги. сказав шо не любить мене і шо є купа дівчат які за ним бігають, то чого він має бігати за мною? загалом, стільки гадостей наговорив ...... сказав шо женитись він не хоче, а нащо ж тоді звав??? чим думав? це ж такий серйозний крок! результа - сижу я і реву, не плачу, а реву, не знаю, де мені знайти втішення, що мені робити далі ( так як я звільнилася через нього і тепер ще й без роботи ) . сижу згадую як нам було колись добре, як він піклувався про мене. один раз в житті я відчувала себе потрібною, мені було так добре, я була на сьомому небі від щастя. а тепер я сижу і реву.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лют. 2016 18:02 #105555 від Anastasiya-Bulgakova-vkontakte
Відповідь від Anastasiya-Bulgakova-vkontakte у темі кохання
Никогда никто на чужих ошибках не учится, к сожалению. кодировка поможет. реально это ненормально..может у него проблемы?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів