Зломився вихід на колонки/навушники

  • Dred
  • Dred аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 січ. 2012 22:33 #74570 від Dred
Така проблема: зломилося гніздо на вихід на колонки/навушники, вірніше він був продавлений. один із його контактів просто-на-просто відпав. думав над тим, щоб його замінити власноруч, але все ж таки хочу програмно переназначити його на інше гніздо (мікрофону або лінійного входу). Звукова Realtek HD Audio. може хтось знаходив дрова на неї, які були б схожі на дрова до Realtek '97, де можна переназначити вручну. довго я лазив по інету і не знайшов нічого (а може погано лазив). якщо таких немає, то доведеться перепаювати.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 січ. 2012 22:45 #74571 від admin
В мене також звукова карта ріалтек, в мене за допомогою драйверів виходить переназначити будь який роз'єм. Але в мене здається не Realtek HD

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 січ. 2012 23:47 #74573 від

Dred пише: Така проблема: зломилося гніздо на вихід на колонки/навушники, вірніше він був продавлений. один із його контактів просто-на-просто відпав. думав над тим, щоб його замінити власноруч, але все ж таки хочу програмно переназначити його на інше гніздо (мікрофону або лінійного входу). Звукова Realtek HD Audio. може хтось знаходив дрова на неї, які були б схожі на дрова до Realtek '97, де можна переназначити вручну. довго я лазив по інету і не знайшов нічого (а може погано лазив). якщо таких немає, то доведеться перепаювати.

Зустрічався з такою проблемою. Допомогли старі драйвера, які йшли в комплекті з материнкою і старий БІОС, з того-ж диску. З новим біосом роз"єми не зотіли переназначатись ніяк.
P.S. Версія драйверів 5.10.00.5307.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 січ. 2012 16:40 #74578 від Dred
а можеш мені ці дрова скинути на мило, наприклад

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.102 секунд
0
репостів
0
репостів