Реанімація аккумуляторів

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2011 11:19 #68689 від odin
Хто знає, як реанімувати аккумулятори?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лип. 2011 13:12 #68691 від jaruto
це тіпа він заряжатися нехоче?Якшо акум від мобілки то я його стартую напряму від 5вольт і тримаю пару сек,потім вставляю в телефон

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2011 13:22 #68694 від odin
ні. звичайні пальчики дюрасель на 2650 мАг. одна партія (4 шт) здохла (дуже довго заряджаються а вистачає на пару хвилин в фотоапараті) - відпрацювали вірою і правдою десь років 2-3друга партія - зараджаються на перший погляд нормально, але вистачає заряду набагато менше , ніж мало б бути + самі по собі розряджаються. Є підозра що це не всі 4 штуки винні, а якісь 1-2 з них.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лип. 2011 13:27 #68695 від jaruto
гугл в рукиале мені здається шо це зносмої 2500 GP вже 2 рік пахають на фотікуале твій фотік много енергіїї жрьот,вот і зносилися бистро.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2011 13:59 #68701 від odin
хм. якось не додумався в гугл глянути.насправді я майже знаю що робити (теоретично), але не знаю як.Алгоритм описано тут

Для этого необходимо иметь в наличии следующее: - источник питания с плавной регулировкой напряжения, индикаторами силы тока и напряжения (можно также воспользоваться отдельными вольтметром и амперметром); - подготовленные для зарядки аккумуляторные элементы; - нагрузку - реостат или лампочку, сопротивление которых необходимо подобрать исходя из формулы:R = U / I (Ом), где U - номинальное напряжение батареи (B), I - необходимая сила тока (A), которая берется из расчета I = 0.4 С(бат).

а) в мене немає "источника питания с плавной регулировкой напряжения"б) "R = U / I (Ом)... -- в мене в школі з фізики, в тій частині де йшлося про електрику - була суцільна жопа. так і до сьогоднішнього дня залишилось.в) і дальше в тому ж самому стилі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лип. 2011 14:11 #68702 від jaruto
в мене істочнік пітаніяале ампераж там АЖ 100мАгнаверно нехватитьвсе остальне тоже )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лип. 2011 22:23 #68714 від Alois

odin;68689 пише: Хто знає, як реанімувати аккумулятори?

[FONT=&quot]5-51-65 - покликати Валєру[/FONT]

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лип. 2011 22:51 #68715 від odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лип. 2011 23:03 #68716 від Alois

odin;68715 пише: це бува не ти?

А що відповіли?:ag:

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 лип. 2011 08:57 #68719 від Boogor

odin;68701 пише: хм. якось не додумався в гугл глянути.насправді я майже знаю що робити (теоретично), але не знаю як.Алгоритм описано тут а) в мене немає "источника питания с плавной регулировкой напряжения"б) "R = U / I (Ом)... -- в мене в школі з фізики, в тій частині де йшлося про електрику - була суцільна жопа. так і до сьогоднішнього дня залишилось.в) і дальше в тому ж самому стилі

Раніше це називали тренувати аккумулятор. Зробити можеш і без розрахунків. Заряди в зарядному, розряди лампочкою і так кілька раз.Якщо на хазяйстві багато всяких акумів то краще купити таке: a123.com.ua/index.php?page=shop.product_...virtuemart&Itemid=53 тренує, заряджає, відображае багато інфи про акуми.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів