Пан Катеринчук не реагує на порушення закону

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 вер. 2021 02:43 #121149 від
Доброго дня! Сьогодні отримала листа за підписом голови Шепетівської РДА п. КАТЕРИНЧУКА,Пан Катеринчук не реагує на порушення закону №530-!Х де чітко вказано що під час пандемії короновіруса ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ призупиняти виплати субсидій, зневажаючи закон і захищаючи порушників закону. Далі він вказує що немає рішення про призупинення виплати менгі субсидії. Рішення немає да і субсидії в мене немає. Потам пан Катеринчук повідомляє що я повинна повернути отриману субсидію в сумі 3763 гр. Шановний пане Катеринчук! Потрібно інколи читати закони , а саме постанову Кабміну №848 де вказано що перерахунок субсидії здійснюється з місяця, наступнолго за місяцем, в якому відбулися зміни. Тобто - будинок відключили в жовтні від теплопостачання, значить перерахунок проводиться з листопада. . А яка ж причина зняття з мене субсидії взимку? Як вказує п Катеринчук - я не надала акт обстеження приміщення. Він взагалі розуміє що пише???!! Акт складає комісія а не я. От така держава, такі керівники...Так і живемо...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів