Запуск котельні в дитсадку " Калинонька"

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 жовт. 2017 21:42 #115040 від Іван
Ця тема створена перш за все , як звернення більшості батьків дитсадка " Калинонька" до керівництва нашого міста, в якому недавно була зведена автономна котельна але по сьогоднішній день так і ще не введена в дію.
Шановний Пан Михайло, батьки дуже Вас просять ,направте будь ласка кваліфікованого працівника для запуску даної котельні. Діти змушені займатися фізичними вправами ,щоб зігрітись. На вулиці 21 століття.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 жовт. 2017 21:55 #115045 від Dj Os
А батькам не пояснили, що котельню запускає на працівник з Шепетівки, а обласний інспектор? Завтра він приїде і запустить.
Мене просто дивують батьки які не взмозі самі особисто запити і влаштовують цирк тут.
Ці користувачі подякували: Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 жовт. 2017 22:38 #115047 від Старик Хотабыч

О В Островський пише: А батькам не пояснили, що котельню запускає на працівник з Шепетівки, а обласний інспектор? Завтра він приїде і запустить.
Мене просто дивують батьки які не взмозі самі особисто запити і влаштовують цирк тут.

Будеш свою дитину відправляти в холодний садок- іншу пісню заспіваєш. Цирк. Умнік мля. А садок, що за 7-ю школою так там котельня взагалі на стадії фундаменту, у всякому разі була 2-3 дні назад. Там також інспектор за завтра встигне? Цирк. Моя дитина в класі в куртці сидить, оце цирк!
Ці користувачі подякували: Sposterigach

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 жовт. 2017 22:50 #115048 від Dj Os
Ми говоримо за конкретний заклад, а не за садок що біля 7 школи. І так, раз мені розуму вистачило запитати у відповідальних людей, а у батьків ні, то я умнік порівняно з ними.
А за свою дитину в куртці, то можу лише поспівчувати дитині, але не тобі і шепетівчанам взагалі, яких попереджали про такий розвиток подій, всім пофігу було.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 жовт. 2017 20:51 #115063 від Dj Os
Ну що включили тепло у Калиноньці?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2017 19:17 #115080 від Іван

О В Островський пише: А батькам не пояснили, що котельню запускає на працівник з Шепетівки, а обласний інспектор? Завтра він приїде і запустить.
Мене просто дивують батьки які не взмозі самі особисто запити і влаштовують цирк тут.

Чи то в керівника не вистачає словарного запасу ,щоб пояснити, чи то в міських керівників не вистачає ,щоб пояснити тому керівнику в чому справа.
З приводу запитів - то в відповідях на них тільки відмазки типу нема грошей або типу Вам тут капремонт ніхто не буде робити і то все на словах при зустрічі ,бо деякі кіровніки не вважають навіть за потрібне давати на письмові запити або звернення письмово відповіді. От така справа. То про який цирк ви там говорите???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 жовт. 2017 20:29 #115081 від Dj Os
То дали тепло чи ні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 жовт. 2017 22:55 #115105 від Іван
Так , від вчорашнього дня вже тепло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.098 секунд
0
репостів
0
репостів