Мийка самообслуговування обраховує!!!!

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 лип. 2017 13:55 #113812 від myron
Ну що поробиш Це останнім часом Дент заганяэться ! А по поводу Галайок - Ми крикуни тоді інші виходить брехуни! Дент мені особисто не авторитет! А мийка все дальше дурить Шепетівчан при чому без попередження !!! Права споживача ніхто не порушує??????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лип. 2017 15:48 - 20 лип. 2017 15:51 #113839 від Dentist

Либерман пише:

Dentist пише: Я не є держ. службовцем і ніколи ним не був, тому точно жодної копійки не отримую від вас.
Мирончук, ну звідки вам знати, що проблеми мого міста я не бачу, ви рились в мене в голові?
Іване, цікаво, ви хоч платити ті податки?

Все вірно, депутат місцевої ради не є держслужбовцем і не отримує за свою роботу зарплату. Тут Іван помилився

:lol: :lol: :lol: а можна поцікавитись, за кого з депутатів ви мене прийняли?)))
Останнє редагування: 20 лип. 2017 15:51 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лип. 2017 16:29 #113842 від либерман

Dentist пише:

Либерман пише:

Dentist пише: Я не є держ. службовцем і ніколи ним не був, тому точно жодної копійки не отримую від вас.
Мирончук, ну звідки вам знати, що проблеми мого міста я не бачу, ви рились в мене в голові?
Іване, цікаво, ви хоч платити ті податки?

Все вірно, депутат місцевої ради не є держслужбовцем і не отримує за свою роботу зарплату. Тут Іван помилився

:lol: :lol: :lol: а можна поцікавитись, за кого з депутатів ви мене прийняли?)))

Чому зразу прийняли? Так, робоча версія:P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лип. 2017 16:38 #113843 від либерман

О В Островський пише: Ржу з диванних детективів :-) Дента то в держ службовці записують, то в депутати.
Ну ніяк не хочеться вірити, що вас тут за галайок тримають не через якийсь шкурний інтерес.

Все ж краще диванний детектив ніж диванний "журналіст"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лип. 2017 18:17 #113847 від Dentist

Либерман пише: Чому зразу прийняли? Так, робоча версія:P

вже другий раз мене, чогось, сприйняли як депутата міськ. ради)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 лип. 2017 18:48 #113848 від Dentist

Віктор Мирончук --- пише: А мийка все дальше дурить Шепетівчан при чому без попередження !!! Права споживача ніхто не порушує??????

Саме прикро в тому, що до мийки ніяких претензій, якщо люди "свято вірять, що їх не дурять" і не перевіряють чеки та інше, значить люди не відносяться до цього серйозно. Розумні люди зроблять зауваження, або просто перестануть нею користуватись і ніяких більше питань не буде.
Я коли заходжу в магазин і бачу одну ціну на ціннику, а в касі вона інше, здебільшого лишаю товар на касі і йду в інший магазин, просто принципово.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 лип. 2017 23:08 #113851 від Dj Os

Все ж краще диванний детектив ніж диванний "журналіст"

Так собі підколка. Цей "диванний" журналіст здобуває інформацію із перших вуст та полів, а не у вічно невдоволених та всезнаючих галайок.:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лип. 2017 23:45 #113853 від Іван

О В Островський пише:

Все ж краще диванний детектив ніж диванний "журналіст"

Так собі підколка. Цей "диванний" журналіст здобуває інформацію із перших вуст та полів, а не у вічно невдоволених та всезнаючих галайок.:)

Це типу "похвали мене моя губонька, бо хто ж похвалить")))
Ви ж перші почали називати людей ,які тут спілкуються : диванниками, виходить ви теж такий самий як і ми раз тут спілкуєтеся.
Вже друга ваша фраза : галайки. Був би я модером дав би вам останнє попередження.
Нє гоже якось.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 лип. 2017 00:05 #113858 від Dj Os
Диванні ви не тому, що на форумі сидите, а тому що у вас форумом все обмежується. Я спочатку здобуваю і перевіряю інформацію у сабжів, а тоді щось пишу. Якщо я чого не знаю чи не впевнений, то ліпше промовчу. У вас чомусь такого правила немає.
Щодо мийки, то я не розумію в чому кіпіш? Не подобається? - йдіть до конкурентів. З чого ви взяли, що вам хтось чимось зобов'язаний?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лип. 2017 00:22 #113859 від Іван
Я хоч і на цій мийці не був, але дякуючи цій темі туди вже не поїду. А йдеться тут про те, що людей треба повідомляти про будь-які зміни тарифів, невже тяжко наліпити на той автомат скільки коштує на даний момент миття?? Це як зайти в продуктовий без цін, знаючи,що ціна була одна, а вам порахували по іншій. Думаю також неприємно буде.
Тут люди висвітлюють проблеми в місті та міста. Чим менше їх буде ,тим менше буде тем на зразок цієї.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.159 секунд
0
репостів
0
репостів