Cвідки ВОВИ та Баптисто - адвентисто достали!

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 січ. 2017 13:19 #110986 від Dentist
Трохи відвів душу, але його слова мене просто потрясли, хоча потім ще в одного знайомого свідка яхве( Мішані Ворончука) запитався про певні моменти він мені сказав інше. Вибісило те, що діти, які ходять з ними і поняття не мають для чого їх використовує секта. На зауваження, а не хотіли б ви краще сісти з дитиною в чай час математику повчити, а не ходити по квартирах, він пояснив, що йому вона не треба, то все другорядне. Він зрозумівши, що толку не буде пішов далі. але в них непогана школа, гарно вміють балакати і завжди презентабельний вид мають :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
26 січ. 2017 22:01 #111014 від GoBLin
Всегда разговор вежливый и короткий:
- Здрасте, спасибо что заглянули, но увы, мне это не интересно, прощайте :)
И расходимсо)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • stigr
  • stigr аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
27 січ. 2017 09:14 - 27 січ. 2017 09:15 #111022 від stigr
Сразу после свадьбы жил я с женой в частном доме. И повадился к нам данный контингент. Открывала жена и они ей падали на уши. Отказать им или просто послать она не могла. По этому разговоры могли продолжатся от получаса до полутора. Раз вышел я. Начали они мне сувать свою литературу. Говорю "О, спасибо, у меня как раз туалетная бумага кончилась в туалете". По ихним глазам сразу стало все понятно ))). После этого они наш дом обходили стороной.
Так я это культурно, сосед будучи с бодуна лицо одному из представителей данной секты разбил.
Останнє редагування: 27 січ. 2017 09:15 ким stigr.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 січ. 2017 22:30 #111036 від myron
Так в тому і справа, що християнська віра не правильна а наша правильна в нас ВСЕ в ажурі! Приходьте поміряємось знанням Біблії! Задамо питання Куди уїхав шифер? І все Ви наш! І ось ВАМ факт на лице згорів Молитовни будинок а хто йому надав такий статус? Катаються на авто з лівою фарою непрацюючою з перегрузом причому молодих дівчат! Зразу відповідь нас БОГ спасе! Ми на добру справу а якби налетіли на тому вокзалі на розлючену п'яну молодь? Ще не зрозуміло чим це могло скінчитися? Мені молодь шкода неважно якої віри. Молодь- це наше майбутнє! Лише погано що керівники релігійного бізнесу на цьому непогано збагачуються!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 січ. 2017 19:07 #111083 від lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.104 секунд
0
репостів
0
репостів